Announcement

Collapse
No announcement yet.

Σχολιασμός επικαιρότητας-ανταλλαγή απόψεων

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Στις ειδήσεις το άκουσα.Νομίζω μέγκα.
    [/b]
    Από τα χείλη ποιανού;

    Σε έπρηξα με τις ερωτήσεις, αλλά ρωτάω προκειμένου να αποφευχθούν παρεξηγήσεις και λανθασμένα συμπεράσματα.
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • Δεν θυμάμαι.Πάντως πρέπει να το είπε κάποιος από το γνωστό πάνελ.Το θέμα είναι πως το είχα δει και στις εφημερίδες,δεν παίζει να είναι άκυρο.Εξάλλου είναι και από τα αιτήματα των "απεργών του κολωνακίου".
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • Δεν θυμάμαι.Πάντως πρέπει να το είπε κάποιος από το γνωστό πάνελ.Το θέμα είναι πως το είχα δει και στις εφημερίδες,δεν παίζει να είναι άκυρο.Εξάλλου είναι και από τα αιτήματα των "απεργών του κολωνακίου".
        [/b]
        Άρα το πτυχίο και GTFO, ε; Χεχε...

        Απλά με μπέρδεψε λίγο ο τρόπος που το έγραψες. Χύμα τα σχόλια μέσα στο κείμενο και παραλίγο να χάσω την μπάλα.
        "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

        Comment


        • XAXA,διεγραψε ότι γουστάρεις,δεν θα παρεξηγήσω,απλά δεν θα το κάνω εγώ.Ειμαι τσαντισμένος,γιατί και που το ΣΚΕΦΤΟΝΤΑΙ πριν απαντήσουν,δλδ δεν λενε ΚΑΤΗΓΟΡΗΜΑΤΙΚΑ οχι και παίζουν με την δημόσια υγεία,με εκνευρίζει,να θέλω να τους σπάσω το κεφάλι,vitzilantis style.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • Εντάξει, για να λέμε και του στραβού το δίκιο, η μια ώρα τις Παρασκευές των καλοκαιριών δεν αλλάζει και τίποτα. Τα τούνελ, βέβαια, είναι άλλη υπόθεση...
            "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

            Comment


            • Oi oλόκληρες παρασκευές του χειμώνα όμως...και ΕΙΔΙΚΑ τα τούνελ.Έχει πεθάνει πολύς κόσμος από ατυχήματα σε τούνελ στο εξωτερικό,μέχρι να απαγορευθούν τα βυτιοφόρα.Αλλά στην Ελλάδα δεν μας σκιάζει φοβέρα καμμιά!!!!

              Ας κάνουν και απεργία οι ιδιοκτήτες αερο-τσάρτερ για να σταματήσουν πλέον κάτι υπολοιπόμενα ΓΕΛΟΙΑ μέτρα (έλεγχοι πτησιμότητας αεροπλάνων,κλπ)
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Αλλά στην Ελλάδα δεν μας σκιάζει φοβέρα καμμιά!!!!
                [/b]
                Μόνο το πτυχίο και ο αποχωρισμός από τον οίκο ανοχής.

                Είμαστε και μάρτυρες καλπάζουσας ακρίβειας, βλέπετε, οπότε και οι ιδιοκτήτες οχημάτων πρέπει κάπως να ταΐσουν τα παιδιά τους... Το κρίμα στον λαιμό τους.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Mα στην αρχή αυξήσεις ζητούσαν.Και είπαν,ή αυξήσεις,η αυτά τα μέτρα...
                  Και διαλέξαμε...
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • καλα καλα ολο γκρινιαζουμε, εγω λεω μια χαρα περναμε,....

                    Comment


                    • Ti έχετε να πείτε για το εξής:

                      Οι νταβάδες ιδιοκτήτες βυτιοφόρων (και όχι οι οδηγοί,μιλάμε για 250 άτομα με 5 βυτιοφόρα ο καθένας) απείλησαν την χώρα με "πετρελαϊκό αποκλεισμό" και κέρδισαν:

                      *Να μπορούν να χρησιμοποιούν τα τούνελ των εθνικών αρτηριών.
                      *Να μπορούν να κυκλοφορούν στις εθνικές τις Παρασκευές του χειμώνα
                      *Να μπορούν να κυκλοφορούν στις εθνικές τις Παρασκευές το καλοκαίρι για μια ώρα παραπάνω απότι πριν.

                      Ευχαριστώ την κυβέρνηση που για άλλη μια φορά πρωταγωνίστησε σε τσόντα με τους νταβατζήδες και τώρα πλέον δεν μπορούμε να κινηθούμε ούτε καν με ασφάλεια στα ταξίδια για τα χωριά μας (φανταστείτε να ντελαπάρει βυτιοφόρο σε τούνελ,δεν χρειάζεται να σας πω τπτ άλλο).
                      ΟΧΙ ΚΥΡΙΟΙ,ΝΑ ΠΑ ΝΑ (beep beep),ΠΤΥΧΙΟ ΚΑΙ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΟ ΜΠΟΥΡΔΕΛΟ.

                      Δωστε μου μπαν,warn ότι γουστάρετε,εγώ δεν το αλλάζω το παραπάνω^^^^
                      [/b]
                      Απαραδεκτη συμπεριφορα - μπραβο στους mods για το warn.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • τι εγινε ρε σεις εφαγε warn ο σομαρι? εγω εντωμεταξυ νομισα πως το σχολιο ηταν και αυτο του μεγκα, λεω παει τρελαθηκαν οι Πασοκοι, νταξει τωρα επειδη το φορα ειναι για videogames και μπενουν και παιδακια ισως, ειναι βλακεια να μιλαμε ετσι.

                        Comment


                        • το βρίσκω υπερβολή να τρώει warn για κάτι τέτοιο ο Somari από τη στιγμή που όλοι μας έχουμε πει και χειρότερα και δεν είχαμε καμία ποινή.τι έγινε,ποιος μοντ ξύπνησε στραβά;
                          Carpe diem

                          Comment


                          • το βρίσκω υπερβολή να τρώει warn για κάτι τέτοιο ο Somari από τη στιγμή που όλοι μας έχουμε πει και χειρότερα και δεν είχαμε καμία ποινή.τι έγινε,ποιος μοντ ξύπνησε στραβά;
                            [/b]
                            Το κειμενο σου υπονοει καποια εμπαθεια απο μοντ? νομιζω ενα 40αρι warn σου ειναι οτι πρεπει

                            ενταξει το κειμενο που εγραψε ηταν καπως ακραιο, και πιστευω οτι ισως να προειδοποιηθηκε πριν μεσω πμ (εχεις ιδεα τι πμ εχουν ερθει σε μενα?) αλλα δεν εκανε εντιτ, αρα σωστα καναν οι μοντ αφου εχουν και την ευγενη καλοσυνη να κανουν warn για warn χεχε

                            Comment


                            • Παιδια ενα αστειο ηταν, δικη μου ιδεα αλλα ισως λιγο κακουγουστη απ'οτι φαινεται.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Εγω για αστειο το περασα στην αρχη, αλλα μετα ειδα τα σχολια απο κατω και ειπα πως θα εγινε κατι τετοιο στα αληθεια
                                My blog:Doppel's Den

                                Comment

                                Working...
                                X