Announcement

Collapse
No announcement yet.

Επειδή το γέλιο κάνει καλό...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Comment


    • Οχι ολα ειναι θεωρειες συνομωσιας, οι επιστημονες εχουν την εξηγηση για τα παντα.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Διακρίνω ειρωνεία Ραμπίδη;
        Raf αν μου το υποστηρίξεις.Εγώ λέω ότι είναι contrails, debunk me.

        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Ναι το χα γραψει και στο γνωστο γκρουπ αλλα νομισατε οτι τρολλαρα. Μας ψεκαζουν, δεν εχει σημασια πως το ξερω ουτε χρειαζεται να το αποδειξω, οποιος θελει το πιστευει.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Επίσης ο Elvis ζει. Δεν έχει σημασία πως το ξέρω, ούτε χρειάζεται να το αποδείξω. Όποιος θέλει το πιστεύει.
            I'm back bitches... Version 2.0

            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

            Comment


            • Ακριβως. Η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δε πιστευεις οτι ο Ελβις ζει, ενω εγω πιστευω οτι μας ψεκαζουν.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Originally posted by Ramparter View Post
                Ναι το χα γραψει και στο γνωστο γκρουπ αλλα νομισατε οτι τρολλαρα. Μας ψεκαζουν, δεν εχει σημασια πως το ξερω ουτε χρειαζεται να το αποδειξω, οποιος θελει το πιστευει.
                To άκουσες από κάποιον που ξέρει κάποιον που το ξέρει, φαντάζομαι.
                Ερώτηση λογικής, το πιο απλό επιχείρημα και πιο στιβαρό για αντίκρουση:
                Αν μας ψεκάζουν, δεν ψεκάζουν και τον εαυτό τους; Δηλαδή θέλω να πω, μαλάκες είναι; Ή ζουν σε άλλο πλανήτη αυτοί που μας ψεκάζουν. Ή, οκ πάμε αλλιώς, περνάει ένα αμερικανικό και μας ψακάζει (κακοί αμερικάνοι). Η τοπική κυβέρνηση δε κάνει τίποτα; Δηλαδή, οι τοπικοί παράγοντες ξέρουν πως μας ψεκάζουν οι ξένοι, και ψεκάζονται και οι ίδιοι, αλλά δεν κάνουν τίποτα. Λογικό.
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Ακριβως. Η μονη διαφορα ειναι οτι εσυ δε πιστευεις οτι ο Ελβις ζει, ενω εγω πιστευω οτι μας ψεκαζουν.

                  Φυσικά και το πιστεύω.
                  Αλλιώς γιατί να το γράψω;
                  I'm back bitches... Version 2.0

                  Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                  Comment


                  • Kαι για να μη παρεξηγηθώ, προφανώς δεν αμφισβητώ τους γνωστούς ψεκασμούς για τα σπαρτά... Τους ψεκασμούς περί ηλιθιογόνων αερίων αμφισβητώ, και εκεί μπάζει εξ αρχής ακόμα και σαν λογική το πράγμα (τον ίδιο αέρα αναπνέουμε με τους "ψεκαστές" μας).

                    Δηλαδή ραμπίδη τα τελευταία χρόνια εσύ νιώθεις πιο ηλίθιος;

                    Edit: Όσο περί το σχόλιο των επιστημόνων, ε ναι, προτιμώ να εμπιστευτώ το όργανο με το οποίο μέτρησα προσωπικά εγώ τις συγκεντρώσεις βαρέων και μη μετάλλων στην ατμόσφαιρα (και βγήκαν συγκεκριμένα όχι απλά νορμάλ, αλλά τη βδμάδα εκείνη και στις χαμηλότερες τιμές του φάσματος) παρά να εμπιστευτώ "κάποιον που ξέρει κάποιον κλπ". Η ακόμα και από έναν που θα έρθει να μου πει "σε ψεκάζω". Το ότι οι επιστήμονες "ξέρουν τα πάντα" δε προκύπτει από το ότι το παίζουν ανώτεροι / πιο έξυπνοι, αλλά επειδή έχουν την τεχνογνωσία να ερευνήσουν (και ερευνούν) ένα θέμα.

                    ίσως το καλύτερο εγχώριο άρθρο

                    Το θέμα των Chemtrails φαίνεται ότι απασχόλησε κάποιους στην Ελλάδα μέσα στο 2007, με πρωτεργάτη της όλης ιστορίας τον Λιακόπουλο και από πί...


                    Πιστεύετε μόνο ότι ανακαλύπτετε και αποδεικνυεται.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • Δεν ειπα οτι μας ψεκαζουν με ηλιθιογονο, αυτα τα λενε οι ηλιθιοι για να δικαιολογουν την ηλιθοτητα τους. Οι δικες μου πηγες εχουν να κανουν με κατι πιο κοντα σε αυτο: http://thesecretrealtruth.blogspot.c.../05/cia-t.html

                      Δε νομιζω οτι μπορουμε να μιλαμε για γνωση των αρχων στο συγκεκριμενο θεμα. Ειναι κατι σα το 9/11, η δουλεια εγινε απο μεσα αλλα λιγοι γνωριζαν.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Somari θα υποπέσω στο αμάρτημα του "μου είπανε ότι" και θέλω να σε ρωτήσω μιας και βλέπω ότι είσαι πολύ πιο σχετικός από εμάς το εξής:
                        Πως εξηγείται το γεγονός ότι,όπως μου είπανε κάποιοι,βρέθηκαν άτομα με κάποια υλικά/στοιχεία δεν ξέρω γω τι,στο αίμα τους τα οποία υποτίθεται ότι είναι αυτά που μας ψεκάζουν.Τονίζω ότι δεν έχω ιδέα τι γίνεται και απλά ρωτάω.Καμιά ειρωνία,απλά τη γνώμη σου θέλω.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Epeidh den exw oreksh na diavasw kanena apo ta links pou dwsate, ti ypotithetai oti mas psekazoun?
                          "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                          But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                          Kindred, this blade and I.
                          "

                          "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                          Greek Gaming Videos
                          Greek Final Fantasy Forum

                          Comment


                          • Δες το Batman Begins και θα καταλαβεις.
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Paraisthisiogona?
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • Εγώ πάντως μια φορά, δεν έχω ακούσει για κάποια περιοχή που να έχει παραισθήσεις. Δηλαδή, ούτε στις ειδήσεις πρόσφατα, αλλά και πχ το παραπάνω λινκ του ραμπίδη, θα ήθελα να το δώ από κάποιο ειδησιογραφικό πρακτορείο (και μη μου πείτε "αααα cia δε βγαίνει η είδηση", δε μπορεί ολόκληρο χωριο να έγινε πειραμα του Crane και να αποκρυφτηκε μετα, ειναι σαν να μου λενε πχ οτι κατάφεραν και σήμερα δε γνωρίζει κανείς για τη μάχη στο Μελιγαλά)

                                Αλταϊρ εχεις καποιο δεσμο με αυτο που λες; Γιατί η απάντησή μου είναι στον φίλο σου "news or it didn't happen".

                                Σαν πειραμα από "ψεκαστικό" ξέρω σίγουρα ότι γίνεται για αλλαγή του καιρού, κυρίως διαλύοντας σύννεφα πριν τη βροχή, αλλά είναι πανάκριβο.
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X