Announcement

Collapse
No announcement yet.

Εdit Fix

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εdit Fix

    Η λυση σε οποιον εχει προβλημα με το Edit των ποστ του ειναι η εξης: κανετε δεξι κλικ στο κουμπι με την επιλογη Edit του ποστ σας, και εκει επιλεγετε να ανοιξει η τοποθεσια σε νεα καρτελα ή παραθυρο (για το FireFox, φανταζομαι αντιστοιχα και για τον Internet Explorer).

    Να πω οτι δεν το βρηκα απο μονος μου αυτο, αλλα το βρηκε ο φιλος Altair. Απλα κανω αυτο το ποστ για να γινει γνωστο σε ολους τους χρηστες του φορουμ.

    ΦΧΑΡΙΣΤΩ!
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    ωραιος! αλλα εγω γιατι κανω κανονικα τα edit μου χωρις να χρειαστει δεξι κλικ?
    πριν λιγη ωρα ειχα κανει edit σε ενα post μου.

    Comment


    • #3
      ωραιος! αλλα εγω γιατι κανω κανονικα τα edit μου χωρις να χρειαστει δεξι κλικ?
      πριν λιγη ωρα ειχα κανει edit σε ενα post μου.
      [/b]
      Το πρόβλημα το είχαν μόνο λίγα μέλη. Οι περισσότεροι μπορούμε να κάνουμε edit κανονικότατα.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #4
        Εγω παντως συνεχιζω να το εχω το προβλημα.
        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

        Comment


        • #5
          κι εγώ.ευτυχώς που είσαι κι εσύ ρε dj και το πόσταρες εδώ αν κι είχα σκοπό να το κάνω κι εγώ απλά αργότερα που θα ήμουνα σπίτι και θα μπορούσα να το ξαναδοκιμάσω για να το επιβεβαιώσω.
          Carpe diem

          Comment


          • #6
            Κι εγώ συνεχίζω να το έχω και δεν είναι πρόβλημα με τον firefox που έχω καθώς προχθές ήρθε ο paixtis στο σπίτι μου και μπήκε από το pc μου με το account του και μπορούσε να κάνει edit, ενώ εγώ όπως είπα δεν μπορώ. Αλλά ευτυχώς μας έσωσε το κόλπο του Altair! B)

            Oπότε ας ψαχτεί λίγο το θέμα από τοn admin και τους mod.

            Mήπως φταίει το google.com που εμφανίζεται κάτω, στους χρήστες;
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #7
              Κι εγώ συνεχίζω να το έχω και δεν είναι πρόβλημα με τον firefox που έχω καθώς προχθές ήρθε ο paixtis στο σπίτι μου και μπήκε από το pc μου με το account του και μπορούσε να κάνει edit, ενώ εγώ όπως είπα δεν μπορώ. Αλλά ευτυχώς μας έσωσε το κόλπο του Altair! B)

              Oπότε ας ψαχτεί λίγο το θέμα από τοn admin και τους mod.

              Mήπως φταίει το google.com που εμφανίζεται κάτω, στους χρήστες;
              [/b]
              Έψαξα λίγο τι διαφορετικό μπορεί να είχες εσύ από τον παιχτη ώστε αυτό να μπορεί να κάνει εντιτ ενώ εσύ όχι. Κάτι υποψιάζομαι και το άλλαξα, δοκίμασε να κάνεις έντιτ και πες τι έγινε.
              Το google.com είναι άσχετο με την υπόθεση.

              Comment


              • #8
                Μας σαμποτάρει η google
                Originally posted by Raf
                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                Comment


                • #9
                  Λοιπόν οι υποψίες μου επιβεβαιώθηκαν. Όσοι έχετε πρόβλημα με το edit πάτε κάτς κάτς στην σελίδα και αλλάζετε το greek σε english.

                  Comment


                  • #10
                    το δοκίμασα...έχεις δίκιο αλλά και πάλι μου φαίνεται ψιλοέλεος.πλέον που βρήκα λύση βέβαια εμένα δε με νοιάζει.το αφήνω στα ελληνικά.
                    Carpe diem

                    Comment

                    Working...
                    X