Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by straier View Post
    Αρνητική κριτική για το παιχνίδι επειδή δε ήταν καλό το walkthrough (ή δεν πρόσεξες σε ποια έκδοση αναφέρεται) πρώτη φορά ακούω.
    Αυτός που έκανε το walkthrough θέλει άγριο ξύλο. Δεν έβαλε ότι είναι για US/NTSC αυτό το walkthrough που έκανε...
    sigpic

    Comment


    • Α, δε φτάνει που έκατσε και έγραψε ολόκληρο κείμενο και απλά δε παρατήρησε πως οι εκδόσεις έχουν διαφορά (αλλιώς θα το έγραφε λογικά), θέλει και ξύλο..!

      Comment


      • Prwta prwta apo pou vrhkes ton odhgo?
        Giati an ton phres apo gamefaqs grafei apo dipla poio einai gia thn Evrwpaikh ekdosh (EU)
        "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
        But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
        Kindred, this blade and I.
        "

        "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
        Greek Gaming Videos
        Greek Final Fantasy Forum

        Comment


        • Originally posted by Ground_zero View Post
          Prwta prwta apo pou vrhkes ton odhgo?
          Giati an ton phres apo gamefaqs grafei apo dipla poio einai gia thn Evrwpaikh ekdosh (EU)
          Τον οδηγό πάντα τον βλέπω από gamefaq και δεν το είχε το EU version. Είχε την US version μέσα. Την EU version την βρήκα αλλού(νομίζω IGN... Δεν θυμάμαι.). Τέσπα. Σημασία έχει ότι το τερμάτισα και έχω και καλή μνήμη για τους γρίφους πια.
          sigpic

          Comment


          • Ôkami (Wii), μετά από πολύ παίδεμα για τα stray beads βρήκα σήμερα και τα 99 του παιχνιδιού και συνέχισα για τον τερματισμό. Πολύ ωραίο το παιχνίδι καλή μεταφορά με motion controlls αν και έκανε τις μάχες στην Wii έκδοση πολύ πιο δύσκολες όπου αναγκαστικά πρέπει κάποιος να χρησιμοποιεί κυρίως τα όπλα τύπου μαστιγίου για να επιβιώσει...

            Κρίμα που κόψανε τα credits μόνο και μόνο για το logo της clover...
            Sundays are made for sleeping in. Sundays are made for walking around in baggy clothes, watching movies, nursing headaches and hanging out with your friends at the café. Sundays are NOT made for going to the worst neighborhood in town to find a kid who might be able to give you the information necessary to infiltrate a powerful cult that plans to take over the known universe. That's what Mondays are for.
            ---------------------
            animEΛ_ΛΑΣ

            Comment


            • Originally posted by Kirby View Post
              Ôkami (Wii), μετά από πολύ παίδεμα για τα stray beads βρήκα σήμερα και τα 99 του παιχνιδιού και συνέχισα για τον τερματισμό. Πολύ ωραίο το παιχνίδι καλή μεταφορά με motion controlls αν και έκανε τις μάχες στην Wii έκδοση πολύ πιο δύσκολες όπου αναγκαστικά πρέπει κάποιος να χρησιμοποιεί κυρίως τα όπλα τύπου μαστιγίου για να επιβιώσει...

              Κρίμα που κόψανε τα credits μόνο και μόνο για το logo της clover...
              Τι;;;ΕΛΕΟΣ!!!:kill::kill:
              Carpe diem

              Comment


              • Disaster Day of Crysis (Hard) - wii

                Επιτελους παει και αυτο, καπου 22 σταδια ειχε, καθολου ασχημα απο διαρκεια, ολα τα cutscenes προς το τελος θυμιζανε hollywood αλλα ειχε την πλακα του, πολυ συμπαθητικο παιχνιδι αν εξαιρεσουμε τα γραφικα ( σε CRT απλως τρογωντουσαν, σε full HD LCD ητανε μετρια προς ασχημα ) και καποια προβληματακια στο shooting και στο driving ( με motion plus και 60fps τα πραγματα θα ητανε απειρως πιο responsive λογικα )

                Η μαχη με τον ταγματαρχη evans πανω στο turret X0019 aka "δεν ξεραμε τι boss να φτιαξουμε και αντιγραψαμε το MGS" αρκετα καλη αλλα κομματακι ευκολη, με την πρωτη βγηκε ενω η επομενη (ξενερωτη) φαση με τα gestures μου πηρε 3-4 προσπαθειες, μην μιλησω για το καλωδιο στο τελος που ηταν καθαρα θεμα colofardity, ελεος ρε nintendo

                Overall 8/10 ελπιζω το sequel να βγει σε πιο συγχρονη κονσολα διαφορετικα θα ξαναχωσω crt στο σαλονι για παρτυ του

                Comment


                • Οπα οπα μισο....

                  (shakes his head)

                  O sheph...... EXEI Wii!!!!!!!!!!!!!!!!!!1???????????????????????????? ?????????




                  Μη γυρισει και με ξανααποκαλεσει κανεις casual, θα γινω Gray Warden και θα λουστω με το αιμα σας!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                  lollollollollollol
                  :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                  Comment


                  • Κουνα το κεφαλι σου ξανα να δεις αν κανει φραπε ρε αποτυχημενε CSα, () wii εχω απο χριστουγενα 2006, αντε γυρνα στο modern warfail 2 τωρα υβριδιο προβατου και gamer

                    Comment


                    • Χαχα, ποσο νουμπας εισαι...

                      Δεν παιζω MW2 γιατι δε μου αρεσει. Αντ'αυτου προπονουμαι στο πως θα σε αποκεφαλιζα σε fantasy setting στο Dragon Age: Origins. Αλλα πού να τα ξερεις εσυ αυτα, αν δε βαλεις 234.456 εντολες για να φερεις ενα παιχνιδι στα μετρα σου δεν παιζεις...

                      Παιξε με το Wii σου παιδι μου, και στα γενεθλεια σου το Me and My Baby (ή οπως αλλιως λεγεται αυτη η gimickια!!!) ειναι σιγουρο δωρο απο το forum!!!!!
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • Μόλις τελείωσα το Machinarium, με όσο το δυνατόν λιγότερη βοήθεια γίνεται. Πολύ όμορφο παιχνίδι, γεμάτο γρίφους και σπαζοκεφαλιές. Είναι και σύντομο, επομένως οι πιστοί του είδους πιστεύω πως πρέπει να του ρίξουν τουλάχιστον μια ματιά. Ειδικά οι fans του Braid σπεύσατε.

                        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                        Comment


                        • Θα παιχτεί σύντομα .

                          Εγώ μόλις τερμάτισα το Demon's Souls. Ήθελα να το τραβήξω λίγο ακόμα, για να σφάξω έναν ακόμα προεραιτικό demon και να φτιάξω μερικά όπλα, αλλά κάπου λάλησα και είπα να το τελειώνω. Τρελό overdose, 64 ώρες γράφει το ρολόι, το τελικό μου build είχε λίγο από όλα. Θεωρώ ότι τα πήγα καλά και ο λόγος που δεν κάθησα να κάνω περισσότερο leveling και να φτιάξω περισσότερα όπλα είναι επειδή βαρέθηκα .

                          Στο σχετικό topic θα γράψω με τι build το τερμάτισα, τι όπλα είχα κτλ. Έβαλα και νέο cycle. Εκεί που τους τάπωνα όλους, βλέπω τον πρώτο πρώτο (ΦΛΩΡΟ) εχθρό του παιχνιδιού να μου χάνει αρκετή ενέργεια και λέω WAT. Είπαμε να γίνει πιο δύσκολο, αλλά όχι η πρόοδος σου να μειωθεί στο 0 :xp: . Τέλος πάντων, περισσότερα (σύντομα) στο ανάλογο topic.

                          Comment


                          • Μόλις ξανατερμάτισα το Phoenix Wright Ace Attorney.Μια καλή ευκαιρία για replay,μιας και το αγόρασα αυθεντικό.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Μπραβο ρε μεγιστε. Οριστε ρε, ετσι ξηγιουνται οι σωστοι gamers. Κοιταχτε να κανετε κι εσεις το ιδιο, να ειστε μαγκες ρε.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Ωραίος ρε Kirby.Κι εγώ αύριο θα το έχω στα χέρια μου λογικά,αν και θα το παίξω μάλλον στην επόμενη άδεια γιατί σε αυτήν δεν προλαβαίνω.
                                Carpe diem

                                Comment

                                Working...
                                X