Announcement

Collapse
No announcement yet.

I just finished

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αξίζει δηλαδή να του δώσω δεύτερη ευκαιρία;Λίγο που ασχολήθηκα βαρέθηκα.
    Άμα σε ενδιαφέρει η μόδα ναι.
    Originally posted by Squall Leonhart
    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
    Originally posted by 丹野
    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
    Originally posted by Ryu_gr
    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

    Comment


    • τελειωσα το limbo στο 360 και το signal το νέο επεισόδιο του alan wake

      Comment


      • Γράψτε και καμιά εντύπωση, το τι τερματίσατε δεν ενδιαφέρει κανέναν εξάλλου. Τι λέει το Limbo;

        Comment


        • το τι τερματίσατε δεν ενδιαφέρει κανέναν εξάλλου
          ouch, so cruel:kill:

          επρεπε ομως, γραψτε εστω καποιες εντυπωσεις

          Comment


          • Εφοσον ειναι on-topic δεν μπορειτε να του πειτε τίποτα!
            Συνεχισε wesker παιδι μου!
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment


            • Αν θέλετε να μάθετε τι λέει το παιχνίδι, μπείτε gamespot.com και youtube.com και γράψτε "Game" "console" gameplay στην αναζήτηση. Κι εγώ αυτό κάνω όταν θέλω να μάθω τι σόι παιχνίδι πρόκειται να πάρω και αν μ' αρέσει το παίρνω. Απ' εκεί σχηματίζω γνώμες.
              sigpic

              Comment


              • Originally posted by Evans
                Για πες για το Limbo.
                Κλαψιάρη.


                Originally posted by Tanno
                Αν θέλετε να μάθετε τι λέει το παιχνίδι, μπείτε gamespot.com και youtube.com και γράψτε "Game" "console" gameplay στην αναζήτηση. Κι εγώ αυτό κάνω όταν θέλω να μάθω τι σόι παιχνίδι πρόκειται να πάρω και αν μ' αρέσει το παίρνω. Απ' εκεί σχηματίζω γνώμες.
                Άλλο όμως να στο λένε και η έμπιστοι λεβέντες του forum, σύντροφοι σου, που ξέρεις ότι σε νοιάζονται, ξέρουν το γούστο σου, και θα σου έλεγαν την αλήθεια για κάποιο παιχνίδι που σε ενδιαφέρει γεμάτη με στοργή.

                Comment


                • Originally posted by Aion View Post
                  Άλλο όμως να στο λένε και η έμπιστοι λεβέντες του forum, σύντροφοι σου, που ξέρεις ότι σε νοιάζονται, ξέρουν το γούστο σου, και θα σου έλεγαν την αλήθεια για κάποιο παιχνίδι που σε ενδιαφέρει γεμάτη με στοργή.
                  Κι άλλο να απογοητεύονται. Γούστα είναι. ;) Δεν μπορείς να κρίνεις ένα παιχνίδι για κάποιον τομέα που ήταν μειωτικός για την όλη δημιουργία του. Πάντα να κοιτάς τα καλά πράγματα που έχει κάθε παιχνίδι.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by Vaynard View Post
                    ouch, so cruel:kill:

                    επρεπε ομως, γραψτε εστω καποιες εντυπωσεις
                    Sorry κι όλας αλλά το να βγαίνουμε και να γράφουμε μόνο τι τερματίσαμε, τι αγοράσαμε, τι παίξαμε δε βοηθάει και δεν ενδιαφέρει πραγματικά κανέναν. Το θέμα είναι να υπάρχει ενημέρωση και ανταλλαγή απόψεων, πόσο μάλιστα όταν πρόκειται για σύγχρονα παιχνίδια που δε γνωρίζει ή δεν έχει παίξει πολύς κόσμος. Άδικο έχω;

                    Comment


                    • ελπιζω να ρωτας ολους τους υπολοιπους γιατι οπως ειδες απο το quote συμφωνω ηδη μαζι σου

                      Comment


                      • Ρητορικό ήταν .

                        Comment


                        • μόλις πήρα και το τελευταίο achievement του signal του νέου επεισοδίου του alan wake όσοι παίξατε το κανονικό πρέπει οπωσδήποτε να παίξετε και αυτό αξίζει τον κόπο

                          Comment


                          • Επιτέλους μετά από 2 βδομάδες υπομονής και έρευνας τελείωσα το Shadow Hearts: From The New World.
                            sigpic

                            Comment


                            • Τερμάτισα το KuOn(PS2).
                              sigpic

                              Comment


                              • Entypwseis?
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X