Announcement

Collapse
No announcement yet.

The Crap That We Love [New or Retro]

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Ξεσκόνισα τη συλλογή μου και βρήκα κι άλλη πατατούλα:

    Jet Force Gemini, για Ν64. Κουραστικό και unrewarding. Απάλευτο πραγματικά, δεν το τερμάτισα ποτέ.
    Now Playing:

    Vampire: The Masquerade Bloodlines

    Comment


    • #62
      Wat?Όχι και πατάτα,για την εποχή του ήταν ωραίο.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #63
        Imo ωραιο concept με κακη υλοποιηση.. Οπως και να χει το μονο που θυμαμαι πλεον ειναι τα απαραδεκτα controls.

        Comment


        • #64
          Ε όχι και πατάτα το Jet Force Gemini....
          Έλεος...
          I'm back bitches... Version 2.0

          Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

          Comment


          • #65
            Ε δεν ειπε και πατατα.. πατατουλα ειπε .

            Comment


            • #66
              Δύσκολα παίζεται ίσως σήμερα, αλλά τότε ήταν πολύ καλό game IMHO, ειδικά με 2 παίκτες
              NDS themes

              Comment


              • #67
                Το ότι παίζεται σήμερα δύσκολα δε σημαίνει ότι ήταν πατάτα τότε.
                Πάντως μία επανέκδοση στη virtual console με καλύτερο framerate θα την ήθελα.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • #68
                  Το μόνο καλό του Nightamre Creatures ήταν τα σκηνικά και η ατμόσφαιρα, κατά τ? άλλα είχε πολλά προβλήματα σαν τίτλος.

                  Ρε αρρώστια Loggo!!Felony eleven seventy nine!!((με χαρακτηριστική προφορά αμερικάνου και παχύ Λ)Το είχα λιώσει το demo...ΛΙΩΣΕΙ όμως.Να σπας τα πάντα στο πέρασμά σου.Είχαμε βρει με το Σιθ τρόπους για high score damages.Πω πω τι παιχνιδάρα...
                  [/b]
                  Χαχαχα
                  Ρε συ, κι εμένα αυτό μου έχει μείνει, η φωνή στο start screen, όποτε θυμάμαι το παιχνίδι αυτή η φωνή μου έρχεται στο μυαλό.

                  -Ναι όντως σήμερα δε παίζεται εύκολα το Jet Force Gemini, αλλά τότε κι εμένα μου άρεσε πολύ.
                  There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                  Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                  Comment


                  • #69
                    Εμένα πάλι ούτε τότε μου άρεσε...δεν είναι ό,τι χειρότερο έχω παίξει, αλλά ο χειρισμός με κούραζε απίστευτα
                    (τουλάχιστον το παιχνίδι είχε χιούμορ)
                    Now Playing:

                    Vampire: The Masquerade Bloodlines

                    Comment


                    • #70
                      <div class='quotetop'>(Loggo &#064; May 23 2008, 05&#58;57 PM) [snapback]24458[/snapback]</div>
                      Το μόνο καλό του Nightamre Creatures ήταν τα σκηνικά και η ατμόσφαιρα, κατά τ? άλλα είχε πολλά προβλήματα σαν τίτλος.
                      Χαχαχα
                      Ρε συ, κι εμένα αυτό μου έχει μείνει, η φωνή στο start screen, όποτε θυμάμαι το παιχνίδι αυτή η φωνή μου έρχεται στο μυαλό.

                      -Ναι όντως σήμερα δε παίζεται εύκολα το Jet Force Gemini, αλλά τότε κι εμένα μου άρεσε πολύ.
                      [/b]


                      διαφωνώ.το είχα τελειώσει άπειρες φορές.το 2 ήταν ψιλοάθλιο.αν και θα&#39;θελα να το ξαναπαίξω για να του δώσω μια ακόμα ευκαιρία.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #71
                        Το Nightmare Creatures 2 ειχε μετριο προς καλο gameplay, αλλα ειχε φανταστικη μουσικη και ατμοσφαιρα. Γιαυτο και υμνηθηκε στην εποχη του.
                        Απο πατατες τωρα.. Συμφωνα με τους "ειδικους" αγαπημενες μου πατατες ειναι το sword of the berserk για το dreamcast, και το ironman & x-o manowar για το playstation.
                        Στο πρωτο εχω λιωσει ενα δισκακι απο το πολυ playback, και για το δευτερο εχω καταστρεψει ενα ζευγαρι χειρηστηριων σε διπλο με ενα φιλο.
                        Ned Stark

                        A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                        It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                        A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                        In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                        Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                        Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                        Ειναι ο Getta Robo.

                        Comment


                        • #72
                          Το Jet Force Gemini το αφησα μετα απο μια ωρα, νομιζω ειχα βγαλει τη πρωτη πιστα. Χαλια controls, ευτυχως δεν το χα αγορασει, θα ξενερωνα.

                          Βασικα ειχα ξενερωσει ουτως ή αλλως γιατι το περιμενα πολυ το συγκεκριμενο παιχνιδι.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • #73
                            Το Jet Force Gemini το αφησα μετα απο μια ωρα, νομιζω ειχα βγαλει τη πρωτη πιστα. Χαλια controls, ευτυχως δεν το χα αγορασει, θα ξενερωνα.

                            Βασικα ειχα ξενερωσει ουτως ή αλλως γιατι το περιμενα πολυ το συγκεκριμενο παιχνιδι.
                            [/b]
                            Εγώ άντεξα μέχρι τα μισά του παιχνιδιού. Κι εκεί που λέω &#39;Ναι&#33;&#33; Επιτέλους τελείωσε&#33;&#39; ανακαλύπτω πως πρέπει να ξαναπεράσω από όλα τα επίπεδα για να μαζέψω κάτι random αντικείμενα που δεν έχω ιδέα που είναι.
                            Το μέγεθος της ξενέρας δεν περιγράφεται...
                            Now Playing:

                            Vampire: The Masquerade Bloodlines

                            Comment


                            • #74
                              SNES Robotreck, akoma den kserw giati to exw teleiwsei afto to paixnidi.

                              Epishs

                              SNES Magic Knight Rayearth, to mikrotero RPG game tou kosmou...
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • #75
                                ta franchises tis KOEI:dynasty warriors kai samurai warriors.polloi lene pos einai adiafora kai epanalambanomena alla emene prosopika me goiteuoun kai ta theoro merika apo ta diamantia tis sullogis mou.

                                Comment

                                Working...
                                X