Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Do a barrel roll!

    Comment


    • Θέλω να βρω αυτό το γαμημένο λαγουδάκι και να το κάνω στιφάδο.
      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

      Comment


      • Spiral Architect - A sceptic's Universe

        Ναι μπορεί οι Psychotic Waltz να διαλύθηκαν όμως αυτό εδώ το δισκάκι κάνει τα αδύνατα δυνατά για να καλύψει το κενό.Σπέρνει.
        Carpe diem

        Comment


        • Tony Iommi - Iommi
          Πρόκειται για τον πρώτο σόλο δίσκο του Μάστορα κι έχει ένα σωρό συμμετοχές από διάφορους τραγουδιστές.Πάρτε τον πακέτο με τον Phil Anselmo.

          Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


          Δισκάρα.
          Carpe diem

          Comment


          • Ακούω οτι τραγούδι έχε βγεί απο το Red Dead Redemption. Ελπίζω να κάνει την καλή η Rockstar να το κυκλοφορήσει σε PC να του δώσω να καταλάβει να ουμ. Απίστευτο soundtrack.

            Comment


            • ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟ ΦΕΡΡΥΜΑΝΟ!!!



              Στον πλανήτη Happy κανείς δεν κλείνει μάτι!
              Κάθε μέρα κι άλλο πάρτυ!
              Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

              Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

              Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

              Comment


              • Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.


                Το είχα χωμένο κάπου και μου ήρθε να το ακούσω ξανά σήμερα. Δεν είναι τελείως γτπ η Metal τελικά.
                "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                Comment


                • Originally posted by Altair View Post
                  Spiral Architect - A sceptic's Universe

                  Ναι μπορεί οι Psychotic Waltz να διαλύθηκαν όμως αυτό εδώ το δισκάκι κάνει τα αδύνατα δυνατά για να καλύψει το κενό.Σπέρνει.
                  Έχουν κάνει reunion

                  Find out when Psychotic Waltz is next playing live near you. List of all Psychotic Waltz tour dates, concerts, support acts, reviews and venue info.

                  Comment


                  • Α καλά έχω χάσει επεισόδια.
                    Carpe diem

                    Comment


                    • Atheist - Air (live)

                      Progressive Death Metal from the masters. Atheist performing live somewhere in the 90s.

                      Comment




                      • Το συγκεκριμένο ήταν υποψήφιο για το διαγωνισμό της Eurovision 2002. Είχε κερδίσει ο Ρακιντζής με το SAGAPO....

                        Τότε δε μου άρεσε, τώρα έχω τελείως διαφορετική άποψη
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment




                        • Comment


                          • Ωραίος ο Λαχάρλ, ωραίο και το We Were Exploding Anyway γενικά.

                            Βασικά θέλω εδώ και πολύ καιρό να ποστάρω ένα κομμάτι που πολλοί ίσως ξέρετε. Λογικά κάπου θα το έχει πάρει το αυτί σας ( από διαφημίσεις, radio, καφετέριες, κωλόμπαρα κ.λ.π) και είναι η απόδειξη του ότι η εμπορικότητα σκοτώνει τη μουσική. Το άκουσα πριν κανά μήνα ολόκληρο από Ραδιοαρβύλα και μου φάνηκε πολύ όμορφο αν και δυστυχώς η μπάντα υπάρχει περίπτωση να είναι typical-greek-one-song-band.

                            Ιδού:

                            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                            Comment




                            • Κομματάρα!
                              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                              Authenticity sir, authenticity. "

                              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                              Comment


                              • Lloyd το WWEA το άκουσα πρόσφατα και με έχει συναρπάσει.Είναι πάρα πολύ ωραίο album και πολύ "ανεβασιάρικο".Πάρτε άλλο ένα κομμάτι του



                                Comment

                                Working...
                                X