Announcement

Collapse
No announcement yet.

Μουσική: Τί ακούτε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ^^Auta eivai...Damn girl;)

    Comment


    • οπως θα λεγε και ο corpo, LISTEN HERE NOOBS!!!

      sigpic

      Comment


      • Μια απόπειρα να επαναφέρω το θέμα σε retro electro μονοπάτια μετά τα ΑΧΑΡΑΚΤΗΡΙΣΤΑ που ποστάρατε (φτου φτου οξαποδώ, έχω μείνει στα '90s - early '00s).



        Το Ocean Drive τα σπάει, γενικά είναι πιο ατμοσφαιρικά από όσα μπήκαν πιο πριν, με το έντονο πίου πίου.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • ειδα σημερα το a night at the roxbury και θυμηθηκα τι κομματαρες ειχε.
          χωνεις σε party ολο το soundtrack οπως ειναι.

          sigpic

          Comment




          • sigpic

            Comment


            • sigpic

              Comment




              • Και τα μυαλά στα μπλέντερ. Μπουραϊιιι ακούς???
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment



                • RIP

                  Edit
                  Τιτε henry Rollins δεν έχω ακουσει πέραν κάποιων διάσπαρτων κομματιών αλλα groovάρει ωραία! Στην λίστα κι αυτός!
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • Για να θυμηθούμε λίγο τα παλιά!

                    BANG BANG BANG BANG!

                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Έχω τρελαθεί με αυτή την σκηνή. Απίστευτη μουσική.

                      Comment


                      • Να δεις οπωσδήποτε την "Carmen" του Carlos Saura.

                        Το κομμάτι που έβαλες δε μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση, ο ρυθμός είναι πολύ γνωστός και η χρήση του "Roxanne" δεν πρόσφερε τίποτα στην ατμόσφαιρα, αν είναι δυνατόν ο φλούφλης φλώρος Sting να συμβαδίζει με αργεντίνικο πάθος, αυτά είναι αμερικανιές.
                        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                        Comment


                        • Που λές πήγα στο Piratebay να κατεβάσω την Carmen με όρεξη να δω ταινιάρα... αλλά...

                          Comment


                          • Να δεις οπωσδήποτε την "Carmen" του Carlos Saura.

                            Το κομμάτι που έβαλες δε μου έκανε κάποια ιδιαίτερη εντύπωση, ο ρυθμός είναι πολύ γνωστός και η χρήση του "Roxanne" δεν πρόσφερε τίποτα στην ατμόσφαιρα, αν είναι δυνατόν ο φλούφλης φλώρος Sting να συμβαδίζει με αργεντίνικο πάθος, αυτά είναι αμερικανιές.
                            Έχει στην Κάρμεν τάνγκο; Από όσο θυμάμαι όχι. Φλαμένκο θυμάμαι... Επίσης η Κάρμεν διαδραματίζεται στην Ισπανία και ο Μπιζέ είναι Γάλλος, Αργεντινή πουθενά.

                            Θα διαφωνήσω για το τάνγκο της Ρωξάνης. Νομίζω είναι από τις περιπτώσεις που η διασκευή ξεπερνάει το πρωτότυπο κατά πολύ. Ακόμα και το τάνγκο στο οποίο βασίζεται.

                            Σαν στίχοι ταιριάζει πάρα πολύ με την ταινία ενώ και η ερμηνεία ειδικά από τον τύπο με το γρέζι αλλά και τον Ewan McGregor είναι φοβερή και ακόμα και τα στρουμφάκια να είχαν για στίχους πάλι θα έβγαζε πάθος που ταιριάζει σε αργεντίνικο τάνγκο.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment




                            • Αύριο κατεβαίνω κέντρο και χαλαρά το έχω τσιμπήσει. Μαζί με το Last Patrol των Magnet από τα comebacks της χρονιάς( οκ oι Magnet το βγάλανε 13 αλλά εγώ φέτος στρώθηκα και το άκουσα)
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Τσίμπα και αυτό όπως θα κατεβαίνεις. Ένα παλιότερο project του Garcia.

                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X