Announcement

Collapse
No announcement yet.

Bussiness as...Unusual!

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bussiness as...Unusual!

    Σημερα το απογευμα κυριο την κανω για Λαμια, και μετα για Πηλιον οπου και θα κανω τον Οβελιξ. Αμεσως μετα ομως την κανω για Πειραια (δευτερα ή τριτη) και μετα για την νησον Σιφνος, οπου και θα εργαστω μεχρι και τα τελη Ιουλιου - αρχες Αυγουστου σε ξενοδοχειο πεντε αστερων. Απο εκει και μετα ομως με περιμενει η μαμα Πατριδα, οπου και θα με βαλει κι εμενα επιτελους στα χακι.

    Κοινως, επειδη υπαρχει περιπτωση να τα λεμε αραια και που, εως και πολυ αραια, θα ηθελα να σας φιλησω σταυρωτα ολους, να σας ευχαριστησω για τα βρισιδια που μου ριχνετε κατα καιρους (ΣΑΣ ΑΞΙΖΩ!!!! ) και για τις πολυ ωραιες συζητησεις και fanboyστικες μαπες (σ.σ.: holla @ B.Boss, Paixtis, Evans, Scatman, you Craaaazy fanboyz!@!!@!@#!@#!@!@ ) και τον γενικοτερο χαβα.

    Θα ηθελα επισης να ευχαριστησω παρα πολυ τον sub-zero για ολες τις φορες που μιλησαμε, με ρωτησε και του απαντησα για την γνωμη μου, τον Xenovagrant για τα NBA quiz (φιλαρακι 2-0 ο LeBron...), τον Παιχτη που δεν τερματισαμε εκεινο το γαμημενο το House of the dead 14, τον Evans για εκεινη την κρεπα που μας κερασαν και εφαγα λιιιιιιγο πιο πολυ, τον Tanannnnnga που δυστυχως κολλητε δεν θα μπορεσω να ειμαι Θεσσαλονικη τον Μαϊο αλλα καλη επιτυχια και κοιτα να μην περασεις μαλακισμενο, τον TehCursed που πρεπει επιτελους καποια στιγμη να ξηρισει εκεινες τις μαλακιες που εχει στα μαγουλα, τον Scatman για ολες τις φορες που με εκανε ρεζιλι με τα gifs (εχω παραγγελια για τον στρατο) και φυσικα τον DanteSparda, τον οποιο δυστυχως δεν ειδα οσες φορες θα ηθελα μεχρι τωρα αλλα ουτως ή αλλως κανενας ποτε δεν γλιτωσε απο μενα (Τεντα "Τα Τρια Αδερφια"!!!!!!! ).

    Τελος να μην ξεχασω ενα μεγαλο thumbs up 'n' down (yo ass) στους: Luffy (συμμαζεψου, εχεις potential), Loggo (θα πας τελικα εσυ UEFA ή περιμενουν να παρεις εσυ το αλλο 50% ; ), Somari, Altair, BlackDragonGR (σταματα επιτελους με το msn!!!!), CGS και Doppel (σποροι; Καλα; παντα καλα!!! ), Ren of Heavens (μαλακα εσενα πρεπει να σε δω να παμε για ποτο!!!!!!!! Κανονισε!!!!!! ), Boy without a fairy (μελλον συναδελφος, you know what I mean), Burai (σοβαρα ρε, τι εβλεπες οταν ησουν μικρος;;;;; ), Chost (γραψε ενα mp3 να σε ακουσουμε με την κιθαρα), ChrisTop (topalidis, με εχεις στο cs αλλα μαθαινω κουφαλιτσα...), Deus Dope (το μελλον στα ΜΜΟ λεγεται Mortal, ελλεηνε και τρισαθλιε τυπε!!!!!! Be good!!!), Fandango (Χρισταρα θα ερχεσαι εκδρομη με τα παιδακια στον στρατο, που ΤΟΟΟΟΣΟ σου αρεσε;;;; ), Ground Zero (θα μιλησουμε για το sportscasting κολλητε), hideo (αλλο fanboy....λολ), Imrahil (καλα εσυ δεν παιζεσαι, το ξερουμε, παλι θα βγεις και θα πεις τα τρελα σου... Να΄σαι καλα, keep it real), Jedah (DOOM...), MarVell (το ξερεις οτι υπαρχει μαγαζι με επιπλα εξω απο την Θεσσαλονικη που γραφει το ονομα σου;;;; ), Mits Giotix (χαθηκαμε...), OneWingedAngel (μαλακα πρεπει να σε στρωσω εσενα στην Αγγλια, δεν γινεται...), Psychomaniac (ζεις; που εισαι; ), Quajafrie (....no comment...), Ramparter (ραμπιδης you know your place.... προσεχε τους εδωμεσα...), Titus (λειπεις απο δω μεσα...), UEG (καλα εσενα πρεπει να σου μαθω να οδηγας και κανα καλο αμαξι Χρισταρα, με τα AUDI που εμπλεξες...) και Wii Mastah Link (επισης no comment...δεν ξερω γιατι...).

    Εαν απο ολη την λιστα με τους χρηστες ξεχασα κανεναν, μαλλον δεν θα ειστε αρκετα σημαντικοι για μενα...αλλα be good, whatevah...

    Ι'm out like Jordan... Undefeated!!!!!!!

    Υ.Γ.: Μετα τον Στρατο να περιμενετε αλλαγες στο κλιμα της Ελλαδος, και δεν εννοω τον καιρο...
    :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

  • #2
    Μας ενωνει η κοινη μοιρα του ξενοδοχειου. ..
    Τελη Αυγουστου θα σου κανω ενα teh epic gif, με θεμα το στρατο. Θα προσπαθησω να το κανω special/ Εχουμε καιρο, μην αγχωνεσαι
    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

    Authenticity sir, authenticity. "

    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



    Comment


    • #3
      Α ωραια να ξερω να ερθω Σιφνο να με βαλεις σε καμια σουιτα στα κρυφα.

      Αντε ρε DJ θα μας λειψεις ή εστω κι αν μπαινεις αραια και που θα μα ας ψιλολειψεις

      Υ.Γ.: Μετα τον Στρατο να περιμενετε αλλαγες στο κλιμα της Ελλαδος, και δεν εννοω τον καιρο...[/b]
      Παλι Λιακοπουλο εβλεπες?
      My blog:Doppel's Den

      Comment


      • #4
        τι έγινε ρε παιδιά
        ρε συναισθηματικέ τύπε, μας τρόμαξες
        δεν πρόκειται να χαθούμε, καλές διακοπές για τώρα αρχηγέ και τα λέμε όπως και να έχει
        τι διάολο θα χει νετ η Σίφνος, wat
        άντε και καλή Ανάσταση man ;)
        NDS themes

        Comment


        • #5
          Ρε παπάρα θα σου στείλω την καλοτσιμπημένη καρμπονάρα μέσω της δεκαοχτούρας για να με θυμάσαι όταν θα σε πιάνουν οι γλύκες αχαχα.Τι να πω ρε δεν τα είπαμε καθόλου από κοντά να αποτιναχθούμε στο υπερπέραν της ανόητης καφριλοηθικής υπόστασης και του ανεξάρτητου παλιμπαιδισμού που διαιωνίζει της ομώνυμη ασυνάρτητη πακαντέλα της άκρης του μυαλού σου.
          Τέσπα,δεν λέω άλλες φιλοσοφίες διότι θα με πιάσουν τα ζουμιά και δεν θέλω να ζηλεύει ο Καυλιόπουλος και η Λουκα.Να είσαι καλά φίλε μου και μάθε τους στο army που θα πας λίγη οδήγηση.Τα ξαναλέμε, ου να μου χαθείς πραγματικά θα κλά(σ)ψω τώρα...

          Καλό Πάσχα και Καλή Ανάσταση αμπελόσοφε της βιομηχανίας των γκαμές.


          ΡΕ αν δεις καμιά καλή γειτόνισσα στο ξενοδοχείο ενημέρωσέ με στο κουνητό)Έχε το ανοικτό να σε παίρνω να με χέζεις...

          Comment


          • #6
            Διάολε με συγκίνησε το πόστ του Ren!!!!

            Γεία σου ρε dj και απο μένα!! Καλά να περνάς και αν σε ζορίσουν πολύ χέστους όλους!! (Δεν πρωτοτύπησα το ξέρω!) Αν και στο στρατό ίσως να έχεις πρόβλημα λόγω τούρκικης τουαλέτας! (Τώρα πρωτοτύπησα!!!)
            Να σαι καλά οπου και να σαι και να μπαίνεις καμιά φορά στο φόρουμ να ρίχνεις καμιά ματιά! Ποτέ δεν ξέρεις πότε θα ανακοινωθεί το επόμενο Forza!!

            Υ.Γ Αν και σε βλέπω να παίρνεις αναβολή στο στρατό, που να αντέξεις 15 μέρες μέχρι να ορκιστείς χωρίς Σεξ??

            Να σαι καλά ρε ;)
            I attack sharks
            when i smell them bleed
            I dont go swimming
            water just wants to be around me.

            Comment


            • #7
              Eτσι να πας στρατο να γινεις αντρας, μαλακια σου παντως, επρεπε να λιωσεις στο call of dutty και το gears πριν πας να σε εγκληματισμενος.

              Οσο για το σχολιο σου, με το ζορι καταπια το οτι ημουν στη δευτερη παραγραφο με τις χαιρετουρες, αλλα τουλαχιστον ημουν πρωτος (βεντουζες οι υπολοιποι εμενα με αγαπαει πιο πολλοι :icon_twisted: ) ναι οσο για το σχολιο...

              συμαζεμενος luffy = no luffy

              τωρα τι αλλο να σου πω, να χεις και καμια γυναικα στα ταξιδια σου, η ακομα καλυτερα να χεις απο μια ντοπια σε καθε σταση που θα κανεις.

              οταν θα ξεμπλοκαρει και το youtube θα χωσω και ενα βιντεακι για αντιο.

              Comment


              • #8
                Θα τα πούμε αρχηγέ.Κρίμα τελικά δεν καταφέραμε να βρεθούμε που λέγαμε.Δεν πειράζει το βάζουμε στο πενταετές.Άμα έχεις καμιά καλή γειτόνισσα ΧΕΣΕ τον Ρεν και πάρε εμένα τηλέφωνο στο κουνηστό.τον αριθμό τον έχει ο Τιμ.
                Carpe diem

                Comment


                • #9
                  Άντε, ρε Dj, κράτα γερά, θα τα καταφέρεις. Περιμένουμε... ;)

                  Παρεμπιπτόντως, άμα αυτά που είχα ως τώρα σου φαίνονταν σαν "μα**κίες στα μάγουλα", που να δεις τι πρόκειται να έχει πάρει την θέση τους, περίπου όταν βγεις απ' τα χακί.
                  "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                  Comment


                  • #10
                    Ωχ!!! Η Επίθεση της Γιγαντιαίας Φαβορίτας Νο 2. ;)
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #11
                      Άντε καλό κουράγιο 1 χρόνος και κάτι ψιλά είναι. Πάντως ε του π... 5 αστέρων ξενοδοχείων θα έχει wifi να διαβάζεις gamers-odyssey να γουστάρεις :icon_twisted:

                      Comment


                      • #12
                        Μωρε το ξενοδοχειο εχει, εαν πλερω δεν ξερω...

                        Check it: www.eliesresorts.com
                        :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                        Comment


                        • #13
                          Σιγά μην αντέξεις μακριά από εδώ. Μου θές και χαιρετούρα. Το μόνο που θα σε ξεμπλέξει από εμάς είναι κοντά στα 2 μέτρα και από βόρεια χώρα. Καλά να περάσεις στο νησί και προσεκτικά...
                          Insert Coin

                          Comment


                          • #14
                            Καλά να περάσεις ρε κολητέ!Πάνω που ήθελα να διοργανώσω νέα συνάντηση έτυχε γαμώτη μου!!!Τέσπα έλα εσύ και τερματίζουμε τα house of the dead 2,3 στο Wii με τα Wiimote!!!
                            Nintendo I.D.: paixtis
                            3ds friend code: 2664-2347-7128

                            Comment


                            • #15
                              Δεν υπαρχει goodbye ειμαι σιγουρος οτι καπου θα βρισκεις χρονο να μπαινεις, αφου μας γουσταρεις ρε δεν γινεται αλλιως..

                              Αντε σου ευχομαι τα καλυτερα εγω, you deserve it man.. B) B) B)

                              Comment

                              Working...
                              X