Announcement

Collapse
No announcement yet.

Βοήθεια για καινούριο κουτί

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Originally posted by i Have no Equal View Post
    . Επισης μην παρεις green αλλα black HDD.
    Μήπως να πάρει κίτρινο;

    Προφανώς και αναφέρεσε σε Western Digital, από προσωπική μου εμπειρία θα σου πρότεινα VelociRaptor ή SSD αν έχεις τα χρήματα.

    Οι black είναι θορυβώδεις, μιλάω από προσωπική εμπειρία.
    Όχι τρελά πράματα, απλώς αν είσαι nerd και εχεις χρήματα, να μην μείνεις με το παράπονο.

    Comment


    • #17
      Οι black είναι θορυβώδεις και οι velociraptor ήσυχοι;
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • #18
        Προφανώς και αναφέρεσε σε Western Digital
        Τιποτα δεν ειναι προφανες οπως φαινεται.. Ειπα black για storage SSD εννοειτε μονο για λειτουργικο..

        Comment


        • #19
          Το pc τελικά παραγγέλθηκε και είναι η παραπάνω σύνθεση, με 2 -3 αλλαγές. Σας ευχαριστώ όλους για τα tips.

          i Have no Equal, γιατί black ; Μου το είπε και άλλος αυτό αλλά από τα χαρακτηριστικά που κοίταξα δεν κατάλαβα ποιά είναι η διαφορά.
          "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

          Comment


          • #20
            Ειναι πιο αργος, περισσοτερο για storage και οχι για apps/OS αλλα εκει θα επρεπε να βαλεις SSD anyway.

            Comment


            • #21
              UEG, και εγώ για storage ενοουσα.
              Ειναι απο τους πιο γρηγορους drives, είναι performance ενω ο blue ειναι power saving+performance και ο green ειναι save power+less performance


              λεω να παρεις 2 ssd αν εχεις τα χρηματα, δηλαδη εναν 40gb για το λειτουργικο και εναν 500gb για storage.

              Αλλιώς σου προτείνω velociraptor που ειναι πιο ησυχοι.

              Comment

              Working...
              X