Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    NA προσθεσω οτι θα πρεπει να μπει και στο κατω μερος της εκαστωτε σελιδας το link με τα θεματα, ωστε να μην αναγκαζομαστε να κανουμε scroll μεχρι πανω ξανα για να μπορεσουμε να κανουμε browsing ανετα το forum. Αυτο που εννοω ειναι: Gamers-Odysee>"ταδε">"ταδε" ΚΑΙ στο κατω μερος, εκει που ειναι το τελευταιο post της σελιδας.[/b]
    Αυτό όντως θα ήταν μία πολύ καλή προσθήκη, αν μπορέσετε παιδιά, μεριμνηστε και για αυτό .

    BB, καλό το μπανεράκι, αλλά αυτό που έβαλαν τα παιδιά μου αρέσει περισσότερο. Πιστεύω κάτι που δεν παραπέμπει άμεσα σε συγκεκριμένους χαρακτήρες "πρότυπα" των videogames θα ήταν καλύτερο και πιο "σοφιστικέ" . Πέραν τούτου, διαφωνώ με την επιλογή παιχνιδιών . Αν έβαζες Okami, Xenosaga, Bioshock, Zelda, Mario, Sonic και κάποια άλλα "αντικειμενικής" ποιότητας παιχνίδια, θα ήσουν όντως ο BigBoss XD (οκοκ σκάω και τρέχω).

    Comment


    • #32
      Επανερχομαι με προτασεις.

      - Καλα θα ειναι να υπαρχει η επιλογη που υπηρχε στο GP forum "Να σημειωθουν ολες οι Δ.Συζητησεις ως αναγνωσμενες". Ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη για καποιον ο οποιος θελει να εχει ξεκαθαρη εικονα για το τι γινεται στο φορουμ, ενω μπορει να υπαρχουν νεα posts σε sections τα οποια δεν τον ενδιαφερουν.

      - ......ξεχασα, θα το θυμηθω αργοτερα με edit.
      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

      Comment


      • #33
        Αυτο που θες υπαρχει και εδω - κατω δεξια.

        Comment


        • #34
          Αν γινει μια εικονα redirect με πολλα ψηφια στο url της, δεν σε αφηνει να την βαλεις, δεχεται δλδ ενα συγκεκριμενο αριθμο ψηφιων για να βαλεις μια διευθυνση.
          Το ιδιο και στα topics / subtopics, ειναι πολυ λιγο το μεγιστο οριο γραμματων.
          Ας μεγαλωσουν λιγακι αυτα.
          Ned Stark

          A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
          It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
          A man wields his sword in order to depart life with a smile.
          In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
          Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
          Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
          Ειναι ο Getta Robo.

          Comment


          • #35
            Kαλό το Banner BigBOSS, αλλά και εγώ θα προτιμούσα να μην είναι ήρωες του vg στο banner.
            btw, στην τελευταία εικόνα, από ποιό Game είναι;

            Comment


            • #36
              btw, στην τελευταία εικόνα, από ποιό Game είναι;[/b]
              killzone 2

              boss καλη δουλεια αλλα και εγω ειμαι της αποψης να βαλουμε κατι πιο ''γενικο''..στο κλιμα που ειμαστε δηλαδη αλλα πιο δουλεμενο

              Comment


              • #37
                Επανερχομαι με προτασεις.

                - Καλα θα ειναι να υπαρχει η επιλογη που υπηρχε στο GP forum "Να σημειωθουν ολες οι Δ.Συζητησεις ως αναγνωσμενες". Ειναι μια παρα πολυ καλη επιλογη για καποιον ο οποιος θελει να εχει ξεκαθαρη εικονα για το τι γινεται στο φορουμ, ενω μπορει να υπαρχουν νεα posts σε sections τα οποια δεν τον ενδιαφερουν.

                - ......ξεχασα, θα το θυμηθω αργοτερα με edit.
                [/b]

                Υπάρχει αυτό κάτω δεξιά όπως είπε και ο xenov.

                Το logo γιατί να το αλλάξουμε?Εμένα μου αρέσει πολύ διότι εκτός ότι έχει πολύ ωραία χρώματα και αισθητική έχει και το νόημα της Οδύσσειας(ξέρετε με το καραβάκι,την θάλλασα κτλκτλ).

                Στο logo το μόνο που θέλω να αλλάξει είναι στην σελίδα του forum να πιάνει όλο το επάνω μέρος και όχι μόνον αριστερά όπως τώρα...Δεν "στέκει" καλά έτσι.Δν ξέρω βέβαια αν είναι εφικτό αυτό


                Comment


                • #38
                  +φωνώ με τον προλαλήσαντα

                  Comment


                  • #39
                    Ο ιδιος ο creator (lol) δεν το εγκρινει οπως μου ειπε.. Ιδιως οπως εχει "στηθει" σε μια γωνια δεν ειναι και οτι καλυτερο.
                    Η θεματολογια ειναι καλη, το θεμα ειναι να μπει σε καλυτερη θεση / μεγεθος και να τροποποιηθει αν χρειαστει.

                    Φυσικα οποιος θελει να φτιαξει ενα αλλο logo ας το κανει.
                    Ας ειναι κατι λιτο, μακρια απο games - βλεπε bigboss μιας και η οποιαδηποτε εικονα εινια εφημερη.

                    Comment


                    • #40
                      Βασικά το bannerάκι είναι μια χαρά, αλλά δείχνει πολύ "ξεκάρφωτο". Χρειαζόμαστε ένα μεγαλύτερο το οποίο να μην έχει τόσο άσχετα με το layout του forum χρώματα.
                      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                      Comment


                      • #41
                        Βασικά το bannerάκι είναι μια χαρά, αλλά δείχνει πολύ "ξεκάρφωτο". Χρειαζόμαστε ένα μεγαλύτερο το οποίο να μην έχει τόσο άσχετα με το layout του forum χρώματα.
                        [/b]

                        τωρα στις διακοπες για τις γιορτες θα φτιαξω και εγω μια εικονιτσα να πειτε γνωμη...
                        You are a hero...and you must leave

                        Comment


                        • #42
                          Αύριο θα κάνω και άλλο.
                          Star Citizen videos Star Citizen gallery

                          Comment


                          • #43
                            Oι προτάσεις μου μέχρι στιγμής για το logo:

                            1)

                            2)


                            Eπίσης καλό θα ήταν να αλλάξουν τα τωρινά χρώματα του forum διότι κατά τη γνώμη μου είναι "ψυχρά".
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #44
                              BigBOSS, πολύ ωραίο αυτό το δεύτερο banner και τα χρώματα ταιριάζουν με το layout του forum, αλλά για να είμαι ειλικρινής, η θεματολογία του τωρινού banner μου αρέσει πάρα πολύ και πιστεύω πως η καλύτερη λύση θα ήταν μια αναδημιουργία του, με διαφορετικές χρωματικές αποχρώσεις και μεγαλύτερο μέγεθος.

                              Πάντως, όσοι έχετε όρεξη και δυνατότητες, παρακαλώ καθίστε και φτιάξτε ένα - δυο, τσάμπα κόπος δεν είναι, καθώς αυξάνουν τις πιθανές επιλογές μας. Θα το ψάξω κι εγώ το θέμα, αν και δεν έχω ασχοληθεί καθόλου στο παρελθόν.
                              "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

                              Comment


                              • #45
                                Οντως καλο το δευτερο Banner και παραπεμπει σε μια γαλαξιακή οδυσσεια
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X