Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Κάν' το θα έχει φάση ;)
    The illusion of free will is an illusion.

    Comment


    • Θέλω ένα "I hate you" button για τα ποστ του Sinclair στο Collector's topic.
      Carpe diem

      Comment


      • Υπάρχει δυνατότητα dislike αλλά ας μην ανοίξουμε τους ασκούς του Αιόλου! (άσε που παίζει να φάω πολύ μαύρο! :p )
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Όχι dislike.Ι hate you λέμε,και θα μπορεί να γίνει μόνο στα ποστ του Sinclair και μόνο στο Collector's Topic.
          Carpe diem

          Comment


          • Ποιος τόλμησε και πείραξε τον Altair; Γιατρέ εσύ; Ζητάς επίσημα συγνώμη και από 'δω και πέρα θα του λες πόσο γαμάτος είναι + like στα posts του. Ορίστε μας, θα μας κριτικάρετε τις gaming (αυτές που ξεκινάνε και δεν τελειώνουν) συλλογές μας.:p

            Comment


            • Βασικά δεν πολυκατάλαβα τι παιχτηκε και δεν κριτίκαρα και κανέναν xD Aν έκραζα εγώ αυτούς που έχουν συλλογές, θα έπεφτε φωτιά να με κάψει.
              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

              Comment


              • Originally posted by Ren_of_Heavens View Post
                Ποιος τόλμησε και πείραξε τον Altair; Γιατρέ εσύ; Ζητάς επίσημα συγνώμη και από 'δω και πέρα θα του λες πόσο γαμάτος είναι + like στα posts του. Ορίστε μας, θα μας κριτικάρετε τις gaming (αυτές που ξεκινάνε και δεν τελειώνουν) συλλογές μας.:p
                θέμα ζήλιας είναι, όχι κριτικής:p

                Comment


                • Αυτό που είπε ο Sub.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Καλημέρα μια πρόταση είναι η κατάργηση του post count γιατί δεν προσφέρει κάτι ειδικότερα στα νέα μέλη!

                    Comment


                    • Στην εποχη των achievements αυτα καλο ειναι να μη λεγονται

                      (Προσωπικα ειμαι υπερ)
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Originally posted by killbill13 View Post
                        Καλημέρα μια πρόταση είναι η κατάργηση του post count γιατί δεν προσφέρει κάτι ειδικότερα στα νέα μέλη!
                        Από το 2008 δεν είχαμε post count και ήμασταν από τους πρώτους που το εφαρμόσαμε στα ελληνικά ιντερνετς (sic). Πριν 1,5 χρόνο το φόρουμ έφαγε ένα reset λόγω τεχνικών προβλημάτων και απλά δεν μπήκαμε στη διαδικασία να το αφαιρέσουμε ξάνα καθώς πλέον έτσι κι αλλιώς είμαστε αρκετά ώριμοι ώστε να μην μας ενδιαφέρει ο αριθμός των posts του καθένα αλλά τα γραφόμενά του

                        Comment


                        • Αν θέλετε αφαιρέστε το post count, προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα, ειδικά αν οι νέοι χρήστες νιώθουν πιο άνετα έτσι.


                          Tidy!

                          Do not blame me.Blame yourself or God.
                          In Matsuno we trust.

                          Comment


                          • Μετά από μεγάλη απαίτηση των χρηστών του Gamers Odyssey (1 μέλος) ενεργοποιήθηκε το Tapatalk. Για να είμαι ειλικρινής δεν έχω εμπειρία με τη συγκεκριμένη υπηρεσία, αν δείτε ότι κάτι χρειάζεται διόρθωση πείτε το.
                            Last edited by Ryu_gr; 28-10-2017, 08:37 PM.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Originally posted by Deus View Post
                              Αν θέλετε αφαιρέστε το post count, προσωπικά δεν έχω κανένα πρόβλημα, ειδικά αν οι νέοι χρήστες νιώθουν πιο άνετα έτσι.
                              Κάτσε να φτάσω τα 3000 να τα καμαρώσω λίγο, θα είναι νέο υψηλό για εμένα, στο Animexclusive έφτασα μέχρι 2500 περίπου.

                              Επαναλαμβάνω την πάγια θέση μου πως πρέπει να συμπτυχθούν οι ενότητες και να γίνουν πολύ λιγότερες, για πολλούς προφανείς λόγους.

                              Comment


                              • Να γράψω τις εντυπώσεις μου από το Tapatalk που χρησιμοποιώ εδώ και κάποιες μέρες. Έχει απλό android interface. Κάνει πολύ αμεσότερη στο κινητό την πρόσβαση στο φόρουμ και έχει ρυθμιζόμενες ειδοποιήσεις για νέα ποστ, λάικ ή προσ. μηνύματα.

                                Sent from my SM-A500FU using Tapatalk

                                Comment

                                Working...
                                X