Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Κατι ακομα.. καλο θα ηταν να βγει και το Member no ταδε που βλεπουμε[/b]
    signed
    OWNED
    Ποτέ προλάβανε να μπούνε bots.
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #17
      Τα σήματα του sοngoku μου αρέσανε πολύ, ήτανε άκρως αντιπροσωπευτικά!

      Συμφωνώ επίσης με την ΑΡΡΩΣΤΙΑ, ημερομινία εγγραφής, post count και Member No. ας φύγουν στο προφίλ του καθενός και όχι σε κάθε post του.

      Comment


      • #18
        Αν και δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει πλέον.

        Κάποια αλλαγή στην εικόνα του forum, μιας και είναι έτοιμο σχέδιο δύσκολα νομίζω γίνεται. Απλά μου φαίνεται πολύ μουντή τπτ άλλο.

        "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

        Comment


        • #19
          Αν και δεν νομίζω ότι μπορεί να γίνει πλέον.

          Κάποια αλλαγή στην εικόνα του forum, μιας και είναι έτοιμο σχέδιο δύσκολα νομίζω γίνεται. Απλά μου φαίνεται πολύ μουντή τπτ άλλο.
          [/b]
          Θα συμφωνήσω στο ότι όντως το forum δείχνει κάπως μουντό. Λίγο περισσότερο χρώμα θα έκανε καλό.
          "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

          Comment


          • #20
            Bάλτε μια καλύτερη εικόνα στην κορυφή του forum, καλύτερο logo δηλαδή διότι το παρόν μετα συγχωρήσεως είναι ψιλο μάπα.

            Το μέγεθος των avatar το θεωρώ ικανοποιητικό αλλά αν γίνει ακόμη μεγαλύτερο καλό θα ήταν να τεθεί κάποιο όριο στο μεγέθος γιατί αν δεν υπάρχει όριο πολλές φορές μπαίνουν avatars τα οποία στενεύουν τις σελίδες του forum.
            Star Citizen videos Star Citizen gallery

            Comment


            • #21
              Όποιος θέλει και μπορεί ν αβοηθήσει με το Logo ας το κάνει. Αυτό που έχουμε τώρα είναι δημιουργία του Ferryman B)

              Comment


              • #22
                Eμένα το φορουμ μου φαίνεται άψογο, δε θα ήθελα κάποια αλλαγή. Ωραίο, λιτό, "μινιμαλιστικό" αν θέλουν κάποιοι και σοβαρό. Ότι πρέπει για τα t3h μέλη του.

                ΥΓ: Αλήθεια, "κάποιος" πρέπει να φτιάξει ένα νέο skin για το "t3h forum" ;) .

                Comment


                • #23
                  Θα προτείνω εγώ κάτι αργότερα.
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • #24
                    Όσον αφορά το banner και το λογότυπο, όποιος θέλει δημιουργεί το οτιδήποτε και το ποστάρει, το συγκεκριμένο banner φτιάχτηκε γρήγορα για να τελειώνει το τυπικό της υπόθεσης.
                    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                    Comment


                    • #25
                      To όλο concept με Monkey Island και θάλασσα μου άρεσε μιας κια γίνονται συνειρμοί με το Odyssey.Θα προτιμούσα να μείνουμε σε αυτό το κλίμα.Φυσικά αν υπάρχουν καλύτερες προτάσεις no prob.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • #26
                        Eμένα το φορουμ μου φαίνεται άψογο, δε θα ήθελα κάποια αλλαγή. Ωραίο, λιτό, "μινιμαλιστικό" αν θέλουν κάποιοι και σοβαρό. Ότι πρέπει για τα t3h μέλη του.
                        [/b]
                        +1.

                        Νομίζω είναι μία χαρά.Με μόνη διαφορά να βάλουμε εκείνα τα μικρά εικονίδια δίπλα από κάθε εταιρία.Νομίζω είναι ωραία ιδέα


                        Comment


                        • #27
                          Εγω αυριο μεθ'αυριο θα στειλω και μερικα ακομα δειγματα στον titus μιας και το θεωρειτε καλο σαν ιδεα...αν και αυτα που παρεθεσα τα θεωρω αρκετα αντιπροσωπευτικα μπορουμε να δουμε τι αλλο θα μπορουσε να μπει.

                          Παντως στην περιπτωση της microsoft και της sony θεωρω πως ειναι καλυτερο να μπει το brand των μηχανηματων και οχι της εταιριας μιας και αφενος χρησιμοποιουν τα συγκεκριμενα σηματα σε ολες τους τις κονσολες αφετερου ειναι ταυτοσημα με το gaming τμημα τους καθως εχουν και αλλες δραστηριοτητες...

                          Comment


                          • #28
                            Nα μια πρόταση μου για το logo
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • #29
                              ....Jesus Christ, ο Snake στο κεντρο.. Why Am I not Surprised??????

                              Καλο ειναι, αλλα δεν φαινονται καθολου τα γραμματα...

                              Νομιζω οτι ειναι απιστευτα καλο το γεγονος οτι ολοι εχουν κατι να πουνε πανω στο φορουμ. Ετσι θα το κανουμε οπως μας αρεσει!!!!!YAY...

                              NA προσθεσω οτι θα πρεπει να μπει και στο κατω μερος της εκαστωτε σελιδας το link με τα θεματα, ωστε να μην αναγκαζομαστε να κανουμε scroll μεχρι πανω ξανα για να μπορεσουμε να κανουμε browsing ανετα το forum. Αυτο που εννοω ειναι: Gamers-Odysee>"ταδε">"ταδε" ΚΑΙ στο κατω μερος, εκει που ειναι το τελευταιο post της σελιδας.
                              :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                              Comment


                              • #30
                                Τώρα καλύτερα είναι;

                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X