Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Το βασικο ειναι να διαχωρισει ο καθενας στο μυαλο του τις εννοιες "αφιερωμα" και "plot analysis".

    Comment


    • Το βασικο ειναι να διαχωρισει ο καθενας στο μυαλο του τις εννοιες "αφιερωμα" και "plot analysis".
      [/b]

      Άμα κάναμε και βαθιά plot analysis, μόνο για το σενάριο του MGS2 θα γράφαμε το λιγότερο 10 σελίδες . Όπως είπε και ο songoku μόνο για μια εις βάθος (σε όλες τις πτυχές) ανάλυση του σεναρίου κάθε metal gear μπορείς να γράψεις αρκετές δεκάδες σελίδες. Καλώς ή κακώς τα metal gear σεναριακά δεν είναι ούτε devil may cry ούτε mario ούτε κ.α. Επίσης πολύ πράμα για σενάριο παιχνιδιού θα μπορούσε να γραφθεί και για τα Shenmue.
      Star Citizen videos Star Citizen gallery

      Comment


      • Θέλω να κάνω EDIT σε αγγελία μου και δεν μπορώ...Θέλκω να προσθέσω κάτι που ξέχασα και να βάλω και photos...Σας το έχω πεί,ΙΜΟ είναι αχρείαστο να κλειδώνουν οι αγγελίες.
        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Θέλω να κάνω EDIT σε αγγελία μου και δεν μπορώ...Θέλκω να προσθέσω κάτι που ξέχασα και να βάλω και photos...Σας το έχω πεί,ΙΜΟ είναι αχρείαστο να κλειδώνουν οι αγγελίες.
          [/b]
          Ι second that.
          Το ανεφερα πιο πισω αλλα γιοκ!
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • Λογικα τα αιτηματα σας και ληφθηκαν υπ'οψιν.
            Περισσοτερα εδω:
            http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....view=getnewpost

            Comment


            • Eιναι πιθανο να φτιαξετε μια ignore list..? Το ειχα δει σε αλλο φορουμ, δηλαδη εβαζες εναν πχ στη λιστα αποκλεισμενων για να μη σου εμφανιζει τα μηνυματα απο ενα συγκεκριμενο χρηστη η χρηστες.. Θα ηταν εξαιρετικα χρησιμο... ;)

              Comment


              • Eιναι πιθανο να φτιαξετε μια ignore list..? Το ειχα δει σε αλλο φορουμ, δηλαδη εβαζες εναν πχ στη λιστα αποκλεισμενων για να μη σου εμφανιζει τα μηνυματα απο ενα συγκεκριμενο χρηστη η χρηστες.. Θα ηταν εξαιρετικα χρησιμο... ;)
                [/b]

                νομιζω υπαρχει κατι τετοιο.

                αλλα μπορεις απλα να μου πεις να μη σου στελνω ρε γιδι.


                θελω και γω να αλλαξω το ονομα.
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • So what's it gonna be?

                  Comment


                  • Υπάρχει η επιλογή ''ignore user'' στο προφίλ του εκάστοτε μέλους.
                    NDS themes

                    Comment


                    • thx παιδια..

                      Comment


                      • Omg, discrimination, DISCRIMINATION .

                        Comment


                        • Ας κανω μια μικρη προταση που την εχω στο μυαλο.

                          Ολοι μας εχουμε μια "εξειδικευση" στο gaming. Αλλοι παιζουν FPS φανατικα, αλλοι jrpgs και αλλοι strategy ή racing. Η προταση μου ειναι λοιπον η εξης:

                          - Να υπαρξουν συγκεκριμενα threads και groups μελων τα οποια να βοηθουν ολους οσους εχουν τυχων αποριες με συγκεκριμενα παιχνιδια ή ειδη. ΠΧ ο Sith_Lord_Bahamut ξερει απο WoW. Το ιδιο και καποιοι αλλοι χρηστες. Ε ας κανουν ενα group το οποιο θα εχει σχεση με αυτη τους την ιδιοτητα και να βοηθαν καινουργιους χρηστες ή παιδια τα οποια εχουν αποριες πανω στο παιχνιδι. Το ιδιο μπορει ας πουμε να γινει με εμενα στα racing games, το ιδιο μπορει να κανει ο Xenovagrand και ο Evans στα jrpg κ.ο.κ.

                          Θα ειναι καλο να υπαρχει βοηθεια προς ολους απο ολους. Αυτο ειναι και ενα πολυ δυνατο στοιχειο ενος φορουμ, και οχι ο απλος ξερολισμος. Τι λετε;
                          :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                          Comment


                          • Tι είναι το warn;
                            Star Citizen videos Star Citizen gallery

                            Comment


                            • http://www.gamers-odyssey.com/forum/index....wtopic=382&st=0
                              (...)

                              Comment


                              • Γιατί δεν υπάρχει δυνατότητα για edit;

                                Πριν από λίγο θέλοντας να κάνω edit μια πρόταση την έγραψα 4 φορές στο ίδιο post.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X