Announcement

Collapse
No announcement yet.

Προτασεις για βελτιωση της δομης/λειτουργιας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • και εγω εχω το ιδιο προβλημα btw xeno ελπιζω να πηρες το pm

    Comment


    • Δεν ξέρω γιατί βγάζει αυτό το πρόβλημα. Ελπίζω να μπορέσω να βγάλω κάποια άκρη σύντομα

      Comment


      • Η μη ύπαρξη edit όπως και να το κάνουμε αποτλεί πρόβλημα για τη λειτουργικότητα και πρακτικότητα του forum.
        Star Citizen videos Star Citizen gallery

        Comment


        • Εγω μπορω να κανω edit τα post μου
          My blog:Doppel's Den

          Comment


          • κι εγω μπορω να τα κανω edit, delete δε μπορω, και αν γινετε να προστεθει, για να σβηνουμε διπλα ποστς κλπ.

            Comment


            • Η μη ύπαρξη edit όπως και να το κάνουμε αποτλεί πρόβλημα για τη λειτουργικότητα και πρακτικότητα του forum.
              [/b]
              Λες να μην το ξέρουμε ότι είναι πρόβλημα για τη λειτουργικότητα του φόρουμ; Υποψιάζομαι πάντως ότι ίσως είναι πρόβλημα δικό σας και όχι του φόρουμ. Δεν βγάζει νόημα γιατί δεν γίνεται να δουλεύει σε μερικούς και να έχει πρόβλημα το φόρουμ...


              delete δε μπορω, και αν γινετε να προστεθει, για να σβηνουμε διπλα ποστς κλπ.[/b]
              Αυτό μπορούν να το κάνουν και οι μοντς. Γενικά μπορεί να δημιουργηθεί ένα σχετικό χάος αν δίνεται η δυνατότητα για σβήσιμο ποστς.

              Comment


              • <div class='quotetop'>(sub_zero &#064; Mar 23 2008, 10&#58;26 PM) [snapback]15591[/snapback]</div>
                Λες να μην το ξέρουμε ότι είναι πρόβλημα για τη λειτουργικότητα του φόρουμ; Υποψιάζομαι πάντως ότι ίσως είναι πρόβλημα δικό σας και όχι του φόρουμ. Δεν βγάζει νόημα γιατί δεν γίνεται να δουλεύει σε μερικούς και να έχει πρόβλημα το φόρουμ...[/b]
                Aυτό δεν είναι απαραίτητο.

                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • Η κεντρική σελίδα του gamers odyssey πότε θα είναι έτοιμη;
                  Star Citizen videos Star Citizen gallery

                  Comment


                  • <div class='quotetop'></div>
                    Λες να μην το ξέρουμε ότι είναι πρόβλημα για τη λειτουργικότητα του φόρουμ; Υποψιάζομαι πάντως ότι ίσως είναι πρόβλημα δικό σας και όχι του φόρουμ. Δεν βγάζει νόημα γιατί δεν γίνεται να δουλεύει σε μερικούς και να έχει πρόβλημα το φόρουμ...[/b]
                    Παντως αυτο το φαινομενο παρουσιαστηκε πριν κανα μηνα και δεν υπηρχε απο την αρχη...Anyway εγω ακομα εχω προβλημα αν και λυνεται καπως αν χρησιμοποιεις την προεπισκοπηση .

                    Comment


                    • Η αληθεια ειναι οτι οντως το προβλημα αυτο στην αρχη δεν υπηρχε, και μαλιστα ηταν και ενα απο τα δυνατωτερα σημεια του φορουμ καθως δεν επρεπε να αλλαξεις σελιδα για να κανεις edit. Ουτε κι εγω δεν μπορω να κανω, αλλα εχω μια υποψια: μηπως ολοι οσοι δεν μπορουν να κανουν edit χρησιμοποιουν mozilla; Καντε ενα τεστ και με τον IE...
                      :tanno:Κωστας Χατζαροπουλος:tanno:

                      Comment


                      • φταίει το bitching

                        Comment


                        • <div class='quotetop'></div>
                          Ουτε κι εγω δεν μπορω να κανω, αλλα εχω μια υποψια: μηπως ολοι οσοι δεν μπορουν να κανουν edit χρησιμοποιουν mozilla; Καντε ενα τεστ και με τον IE...[/b]
                          Οχι εγω δεν χρησιμοποιω mozilla...καπου αλλου πρεπει να οφειλεται , αλλωστε ξαναλεω πως παρουσιαστηκε σαν προβλημα προσφατα χωρις να πειραξω κατι .

                          Comment


                          • Η κεντρική σελίδα του gamers odyssey πότε θα είναι έτοιμη;
                            [/b]
                            Θα ήταν ήδη έτοιμη αλλά αποφασίστηκε να δουλευτεί αλλιώς το πράγμα ώστε μετά να μπορούμε να έχουμε μεγαλύτερη άνεση στην διαχείριση. Το θέμα είναι ότι υπάρχουν κάποιες δυσκολίες μ αυτό το αλλιώς οι οποίες όμως θα ξεπεραστούν. Δεν θα αργήσει πολύ πάντως.

                            Comment


                            • <div class='quotetop'>(DjSolid &#064; Mar 24 2008, 11&#58;54 PM) [snapback]15695[/snapback]</div>
                              μηπως ολοι οσοι δεν μπορουν να κανουν edit χρησιμοποιουν mozilla; Καντε ενα τεστ και με τον IE...[/b]
                              Μα και πριν όταν δεν υπήρχε κανένα πρόβλημα firefox χρησιμοποιούσα. Το πρόβλημα με το edit εμφανίσυηκε σε εμένα την τελευταία εβδομάδα.


                              Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • κι εγω mozilla χρησιμοποιω και μια χαρα μου εμφανιζεται το edit. μπορει να φταιει κατι αλλο, javascript κλπ τα οποια δεν τα ξερω, ισως να χρειαζεται καμια αναβαθμιση κατι...

                                Comment

                                Working...
                                X