Announcement

Collapse
No announcement yet.

Cine - news

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Den eimai fan twn Alien gia na pw thn alhtheia alla oi prosdokies mou ap mia tetoia tainia einai 0
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Παίδες, τι ταινίες υπάρχουν στο Cinema? Συμβουλέψτε μου μερικές που σας έχουν τραβήξει το ενδιαφέρον.
      sigpic

      Comment


      • Tanno , κατα την γνωμη μου δεν παιζει κατι καλο αυτο τον καιρο στους κινηματογραφους.

        Comment


        • Τα M:I 4 και Α dangerous method είναι αρκετά αξιόλογα, για διαφορετικούς λόγους το καθένα. Για τον Tanno ίσως το M:I 4.

          Comment


          • Sherlock Holmes, kalitero kata polu apo to MI4
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Δεν σου άρεσε το MI4 ;
              Το Sherlock Holmes 2 δεν το έχω δει και δεν έχει βγει στην Ελλάδα ακόμα .

              Comment


              • Μπορει να βγηκε στα γνωστα λημερια , απο εκει λογικα θα το ειδε ο Somari.

                Comment


                • Καλά ναι, αλλά εγώ απάντησα στα ποστ που έκανες εσύ κι ο Tanno στο αν υπάρχει κάτι καλό στο σινεμά.

                  Comment


                  • Δε μου άρεσε, όχι. Το Sherlock Holmes βγαίνει την Πέμπτη, αν μπορεί να κάνει κράτει μέχρι τότε. Και όχι, δε το είδα στα γνωστά λημέρια
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • ειναι ωραιο το νεο Sherlock....στα γνωστα λημερια

                      Comment


                      • [YOUTUBEHD]7cZTLMHzw1g[/YOUTUBEHD]

                        Comment


                        • Γιατι δε τα δινουν στον Nolan να τα σκηνοθετησει και τα 6 απο την αρχη, να τα δουμε κι εμεις οι cool που δε βλεπουμε geek movies.
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Παντως 9.5 ευρω για να δω την καθε μια σε 3D δεν παιζει να δωσω... Εκτος αν πια ειναι τοσο εξαιρετικο το 3D που αξιζει να τα σκασεις γιατι δεν βλεπεις καθε μερα ταινιες με Avatar 3D ποιοτητα. Δυστιχως νομιζω πως απλα ειναι μια αρπαχτη για να βγαλει λεφτα ο γερο-Lucas.

                            Comment


                            • Κάτι παρόμοιο με αυτό που συζητάτε.

                              Ένα ωραίο και πολύ δημιουργικό remake του Star Wars IV από φανς.



                              Comment


                              • Entaksei kai gamw tis tainies:

                                IRON SKY





                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X