Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Diablo 3. Το αγόρασα για Nintendo switch- η δυνατότητα που σου δίνει να το παίξεις σε φορητό για κάποιο λόγο με γοητεύει και δεν μπορώ να αντισταθώ.

    Nier Automata. Φοβερό action rpg, είμαι κοντά στο τέλος. Πολύ ιδιαίτερος τίτλος.

    Ταυτόχρονα περιμένω πως και πως το Kingdom Hearts 3, έχω προπαραγγείλει την συλλεκτική έκδοση και μετράω αντίστροφα τις μέρες για την κυκλοφορία του.


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Originally posted by Albedo View Post
      Connor FTW!!!!

      Μιλώντας γι' αυτόν, έχω την εντύπωση ότι αυτός μοιάζει απίστευτα με τον...



      T-1000.
      Attached Files
      sigpic

      Comment


      • Εγώ θα πρωτοτυπήσω καθως δεν παίζω τίποτα αυτές τις μέρες.θελω να γεμίσουν οι μπαταρίες για να είμαι έτοιμος σωματικά και ψυχολογικά για resident evil 2 και kingdom hearts 3 στα καπάκια.

        Υ.Γ είμαι ο μόνος που παίρνει άδεια από την δουλειά του σε σημαντικές κυκλοφορίες για να είναι αφοσιωμένος 100% ;

        Comment


        • Originally posted by Albedo View Post
          Εγώ θα πρωτοτυπήσω καθως δεν παίζω τίποτα αυτές τις μέρες.θελω να γεμίσουν οι μπαταρίες για να είμαι έτοιμος σωματικά και ψυχολογικά για resident evil 2 και kingdom hearts 3 στα καπάκια.

          Υ.Γ είμαι ο μόνος που παίρνει άδεια από την δουλειά του σε σημαντικές κυκλοφορίες για να είναι αφοσιωμένος 100% ;
          ελευθερος εισαι να υποθεσω...γιατι εμεις οι παντρεμενοι δεν....
          Deus Misereatur...
          Gloria filiorum patres i.e.m.e
          Viva los Vatos Locos

          ---------------------
          UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

          Comment


          • Και εγω RE2 περιμενω, προς το παρον παιζω λιγο mario deluxe στο switch και τελειωσα και το world of light στο smash.

            Comment


            • Εγω τελειωσα το πρωτο silent hill (για το οποιο θελω να γραψω ολοκληρη εκθεση και ελπιζω να βρω την διαθεση και το χρονο) και λεω να ξεκινησω το Bloodomen μιας και συνεχιζω να εχω ορεξη για κατι πιο retro.

              Comment


              • σε εμιουλειτορ ή σε κονσολα? ρωταω γιατι ειναι δυσκολουτσικο το πρωτο νομιζω και σε εμιουλειτορ εχεις αλλες αβαντες.
                Deus Misereatur...
                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                Viva los Vatos Locos

                ---------------------
                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                Comment


                • Δεν νομιζω να τραβαει τον εμιουλειτορ το πισι του, ειναι ελαφρως καλυτερο απο του ρορονοα.

                  Comment


                  • Originally posted by enwsiths View Post
                    ελευθερος εισαι να υποθεσω...γιατι εμεις οι παντρεμενοι δεν....
                    Ελεύθερος για πάντα αδερφέ δεν είμαι εγώ για γάμους!!

                    Comment


                    • Δεν νομιζω να τραβαει τον εμιουλειτορ το πισι του, ειναι ελαφρως καλυτερο απο του ρορονοα.

                      Χαχαχαχαχα


                      σε εμιουλειτορ ή σε κονσολα?

                      Εχω την psn εκδοση οποτε ειναι το original game απλα θα παιχτει σε vita σε περιπτωση που το ξεκινησω. Ολα τα υπολοιπα παιχνιδια της σειρας τα αγορασα προσφατα απο το steam.

                      Comment


                      • Τέλος το Gabriel Knight , έμεινε στην άκρη το dark souls για λίγο και ξεκίνησα το resident evil revelations 2. Αν και spin off είναι εξαιρετικό για εμένα όπως και το revelations 1 που το λάτρεψα.
                        Deus Misereatur...
                        Gloria filiorum patres i.e.m.e
                        Viva los Vatos Locos

                        ---------------------
                        UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                        Comment


                        • Ακόμη παίζω το Detroit Become Human για να πάρω τα τρόπαια για την πλατίνα. Το παιχνίδι μου τρώει αρκετό από τον χρόνο, γιατί έχω γαμηθεί να ξεκλειδώνω μία-μία τις πιθανότητες και τις καταλήξεις όλων των κεφαλαίων. Το παιχνίδι είναι 3 φορές πιο μεγάλο από το Beyond: Two Souls. Μου έμειναν ακόμα 7 (ή και παραπάνω) κεφάλαια πριν το κάνω 100%.


                          Έπαιξα λίγο και το Warframe. Είναι πολύ ωραίο παιχνίδι. Έχει και solo, καθώς και co-op αποστολές. Τις αποστολές μπορείς να τις κάνεις και solo, αλλά αν θες, παίζεις και με φίλους. Το παλουκάκι θα ήταν να παιχτεί με το χειριστήριο λόγω του στόχαστρου. Δυστυχώς, δεν υπάρχει cross-play, γιατί κάποιες εταιρείες (ξέρουμε πολύ καλά ποιες) είναι πανηλίθιες για να καταλάβουν ότι αυτό θέλουμε όλοι.
                          sigpic

                          Comment


                          • Ξεκίνησα το Diablo 3 (πρώτη φορά παίζω Diablo) σαν necromancer. Ιδωμεν..
                            Deus Misereatur...
                            Gloria filiorum patres i.e.m.e
                            Viva los Vatos Locos

                            ---------------------
                            UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                            Comment


                            • Σε Switch?
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Originally posted by Ramparter View Post
                                Σε Switch?
                                Nope σε ps4 . Καλό μέχρι στιγμής αλλά πολύ πιο νουμπάδικο σε σχέση με το 2. Απλουστευμενο σε μεγάλο βαθμό πχ χωρίς σκιλ τρι και τα λετζενταρυ αντικείμενα σου
                                εύκολα ακόμα εν συγκρισει με το 2.
                                Last edited by enwsiths; 10-02-2019, 05:14 PM.
                                Deus Misereatur...
                                Gloria filiorum patres i.e.m.e
                                Viva los Vatos Locos

                                ---------------------
                                UNITED WE STAND DIVIDED WE FALL...

                                Comment

                                Working...
                                X