Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αναρωτιέμαι αν ο τίτλος ήταν δημιούργημα της Square Enix πόσα οκτάρια και εννιάρα θα έπαιρνε...
    [/b]
    Quoted for ultimate justice.
    Ned Stark

    A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
    It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
    A man wields his sword in order to depart life with a smile.
    In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
    Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
    Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
    Ειναι ο Getta Robo.

    Comment


    • h8ter
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • Βρες μου το orange box στο 360 γιατι πολυθρονα>καρεκλα γραφειου.

        [/b]
        Θές να στο στείλω?

        Comment


        • Βρες μου το orange box στο 360 γιατι πολυθρονα>καρεκλα γραφειου.

          Παντως στο Halo εφτασα στα 2/3 και για την ωρα παραμενει αγγαρεια.
          [/b]
          Half-life 2 + XBOX 360 = lol

          Και εγώ αγγαρεία το έκανα το halo 1 και λογικά έτσι θα πάει και το δύο, για το 3 δεν ξέρω. Παρατήρησα ότι είμαι πολύ lamer στα FPS, όσο λιγότερο τεχνικό τόσο καλύτερο για μένα .

          Comment


          • Βρες μου το orange box στο 360 γιατι πολυθρονα>καρεκλα γραφειου.

            Παντως στο Halo εφτασα στα 2/3 και για την ωρα παραμενει αγγαρεια.
            [/b]
            LOL δε παίζει.
            Ακόμα κι εγώ που το DNA μου είναι 1000% κονσολά και δε τη πολυπαλεύει με τα PC δεν μπορούσα να παίξω το παιχνίδι με controller, άλλο πράγμα στα διαβολικά PC κακά τα ψέματα.
            Μη κάνεις καμιά βλακεία και το παίξεις σε 360.

            Οπότε μάλλον θα πρέπει να πάρεις καινούργια πολυθρόνα και όχι Orange Box για 360.

            OOYNATZ
            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

            Comment


            • Διαφωνώ.Το χειριστήριο του 360 είναι αρκετά καλό για παιχνίδια βολών σε αντίθεση με τα άθλια άλλων κονσολών.βέβαια ποντίκι δεν είναι αλλά δε βαριέσαι.μια χαρά είναι και τα 2.άσε που στο 360 είναι μεγαλύτερη η πρόκληση,επειδή δεν έχεις ποντίκι.
              Carpe diem

              Comment


              • Δεν ξέρω τι με έχει πιάσει τον τελευταίο καιρό και έχω λιώσει το 360...Έπαιξα Halo,παίζω Jade Empire τις rp στιγμές μου και ξεκίνησα και το Conan.Πολύ αξιόλογο παιχνίδι αν και φωνάζει από μακριά God of War.Ωστόσο το διασκεδάζω αρκετά και αυτό είναι το ζητούμενο...Επιτέλους ένα action-hack n slash παιχνίδι που αξίζει να φέρει το όνομα του Κιμμέριου...Όσοι πιστοί προσέλθετε(είτε με PS3 είτε με 360)Noικιάστε το ή αν το βρείτε σε τιμή γύρω στα 20-30? και θέλετε hack and slash δράση και πολύ αίμα,give it a go.

                Tίτε με το που τελειώσω το παιχνίδι,θα προσπαθήσω να συντάξω ένα review για να ηρεμήσεις και να έχεις κάτι να θάβεις και να διορθώνεις(αν και για διόρθωση σκέφτομαι να το δώσω στον Xeno )

                Evans ηρέμησε,μετά περνάω στο BioShock.
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • Μη κάνεις καμιά βλακεία και το παίξεις σε 360.[/b]
                  Κι ομως παρ'οτι το εχω στο pc μπορω να πω οτι και στο 360 που το εχω δοκιμασει εχει καταπληκτικο ελεγχο.
                  Θεωρω οτι το συγκεκριμενο χειριστηριο βοηθαει πολυ σε αυτη την κατηγορια τιτλων...

                  Evans ηρέμησε,μετά περνάω στο BioShock[/b]
                  Το εχεις και δεν το εχεις παιξει ακομα ιεροσυλε ?

                  Comment


                  • Όχι απλώς το έχει, αλλά το πήρε πρώτος από όλους μας και το collector's μάλιστα. Εγώ του το είπα, αν βρω τρόπο θα καμπερώσω σπίτι του και θα τον αναγκάζω να παίζει υπό την απειλή βαριάς. Άντε ρε αρχηγέ, βάλε μέσα το @#%$#%$ δισκάκι και χάσου στους διαδρόμους της Raptuuuuuuuuuuure XD .

                    Comment


                    • Το εχεις και δεν το εχεις παιξει ακομα ιεροσυλε ?[/b]
                      Kαι μετά σου λέει hype το Halo 3...Είπαμε θα το παίξω με την πρώτη ευκαιρία. Eίμαι απαράδεκτος συμφωνώ...το έχω και σχεδόν από day one

                      Bασικά περίμενα να βγει το patch που το δυσκολεύει γιατί είμαι και πολυ hardcore (νταξ μας έπεισες τώρα )

                      Κατόπιν της τελευταίας απειλής,τρέχω να ανοίξω το 360 και να βάλω το BioShock.
                      «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                      Comment


                      • Θές να στο στείλω?
                        [/b]
                        Χαλσρα.

                        Comment


                        • Ναι ρε παιδιά δε διαφωνώ καθόλου, το 360 pad είναι εξαιρετικό και ίσως το μόνο controller από εποχής N64 με το οποίο μπορεί κανείς να παίξει FPS, απλά στο PC το παιχνίδι είναι άλλη εμπειρία κακά τα ψέματα, έχοντας παίξει τον τίτλο εκεί όταν δοκίμασα την 360 version μου κακοφάνηκε ο έλεγχος με controller και ομολογώ πως δε το παθαίνω συχνά αυτό.

                          Όπως και να χει, αν και επιμένω πως αν είναι να παίξει κάποιος το παιχνίδι καλό θα ήταν να προσπαθήσει να παίξει την PC version από το ολότελα όμως...
                          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                          Comment


                          • και στο πρώτο xbox μια χαρά χειρισμό έχουν τα πρώτου προσώπου.άλλωστε δε νομίζω ότι είναι τυχαίο (όχι εντάξει, τυχαίο είναι ) ότι πιο πολλά έχω τερματίσει στο xbox παρά στο pc.
                            Carpe diem

                            Comment


                            • Λοιπόν Burai με πόρωσες τώρα να ασχοληθώ για τρίτη ή τέταρτη φορά με το Bioshock για να δω με το patchάκι πόσο ξύλο θα τρώω στην αρχή από τους Big Daddyδες στο Hard.Τέσπα,το αγαλματάκι της collector edition λέω να το κάνω δώρο στην μέλλουσα γυναίκα μου αντί για δακτυλίδι...

                              Προς το παρόν Blue Dragon και να πάτε να μου χαθείτε όλοι σας καράσχετοι με το Halo...

                              Comment


                              • Ren θα με αναγκάσεις να κάνω quote τη φράση σου "τα 10ωρα μπήκαν ξανά στην ζωή μου" και να ρωτήσω "Στην ποια;" XD .

                                PS: J/k mate, don't shoot .

                                Comment

                                Working...
                                X