Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Για streets of rage 2 μιλας;Αν ναι είμαι μέσα,το λατρεύω το παιχνίδι.Δεν έχω πλας αλλά θα το ενεργοποιήσω αύριο


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Κι εγώ το είχα λιώσει στο megadrive.Όταν το ενεργοποιήσεις ψήσου να μπούμε παρέα.
      Carpe diem

      Comment


      • αν μου βρει καποιος mod patches για γραφικα ξαναπιανω επιτοπου redemption και bloodlines , ειδικα το πρωτο το εχω αχτι για replay χρονια τωρα

        Comment


        • Originally posted by Deus View Post
          Τιτε έχεια εγκαταστήσει καθόλου patches που δημιούργησαν οι φανς;Έχω ακούσει πως βελτιώνουν πολύ τον τίτλο,αληθεύει;
          Έχω εγκαταστήσει το τελευταίο ( 7,5 ) και όντως βελτιώνει πολλά πράγματα.

          The Patches Scrolls - 20 years of gaming, Patches, Demos & others downloads readily available and for free


          Παίζω με Malkavian και αυτό που βλέπω είναι αφύσικο - οι αθεόφοβοι developers έχουν αλλάξει κάθε γραμμή διαλόγου του κεντρικού χαρακτήρα ώστε να είναι εμφανώς τρελή...
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Εφόσον διορθώθηκε το lag στον Πρίγκηπα της Περσίας, όταν αναβάθμισα την κάρτα μνήμης στα 4GB, επέστρεψα στον Πρίγκηπα της Περσίας για να μπορέσω να το παίξω και να το τερματίσω.

            Προς το παρόν είμαι στην μέση και έχω θετικές και αρνητικές εντυπώσεις, τις οποίες θα σας τις εκφράσω όταν το τερματίσω...
            sigpic

            Comment


            • CivWorld Beta στο Facebook.

              Comment


              • Μαζί με το plus,έγινε διαθέσιμο τσαμπέ και το Golden Axe.
                Anyway.Ξεκίνησα Torchlight,στο πολύ χαλαρό όμως,και Sly 1.
                Λίγες εντυπώσεις για το Sly.
                Old school stuff.Με 1 χτύπημα ψοφάς,εκτός κι αν βρεις κάνα τυχερό πέταλλο,οπότε θες 2.
                Μου αρέσει πάρα πολύ ο τρόπος που αναπτύσσονται οι χαρακτήρες και η ιστορία τους,και είμαι ακόμα στην αρχή.
                Carpe diem

                Comment


                • Εγώ έπιασα Trine και Bit Trip Runner, ενώ είμαι στο τελευταίο κουτί στο Cut the Rope. Λογικά το The Path θα πάρει σειρά, όταν τελειώσω κάποιο από αυτά. Το αστείο είναι ότι ήμουν ανάμεσα στα The Witcher (ευχάριστη έκπληξη το ότι το σηκώνει το laptop μου με τα πάντα full) και Dragon Age, αλλά κάτι ο ελάχιστος χρόνος που αφιερώνω σε video games, κάτι η γρήγορη φύση αυτών των παιχνιδιών, κάτι οι προσφορές της Steam, δύσκολα θα καταπιαστώ με μεγάλο τίτλο.

                  Comment


                  • Τέλειωσα με το Shining The Holy Αrk, ευχάριστο replay αν και μου βγήκε λίγο ο πάτος με τα τεράστια dungeons. Τη πήρα πάντως την - καθιερωμένη - καλοκαιρινή jrpg δόση μου.

                    Το Planescape συνέχισα αλλά με κούρασε σε κάποια φάση, κάνει και πολύ ζέστη και δεν είμαι για τόσο διάβασμα. Στην άκρη μέχρι νεωτέρας.

                    Οπότε άνοιξα το Ps3 για να συνεχίσω το LA Noire. Τέλειωσα με το traffic και βρίσκομαι πρώτη υπόθεση στα Homicide. Τελικά καλά έκανα που δε το πήγα μονοκοπανιά, βλέπω ότι με άλλη όρεξη παίζω το τίτλο. Οπότε μάλλον έτσι θα το πάω, χωρίς βιασύνη κι αν βαρεθώ θα κάνω install το Alice.
                    sigpic

                    Comment


                    • Μonster Hunter 3 για Wii.Πολύ εθιστικό και ωραίο παιχνίδι!
                      Nintendo I.D.: paixtis
                      3ds friend code: 2664-2347-7128

                      Comment


                      • Αυτον τον καιρό...πέρασα άπαντες στο Pacman Championship DX
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • ασυστολα ξενδιαντροπα ssf4 και εχω πιασει yun εχω μπει σε competitive mode, στα διαλλειματα προσπαθω να κανω 1cc runs στο deathsmiles και περιμενω το catherine βασικα μαζι με το bastion για xbla αυριο να δω αν λεει τιποτα, α ναι και τον αυγουστο επιγοντως διακοπες

                          Comment


                          • Εβαλα λιγο το killzone 3.

                            Εχει χαθει σε καποιο βαθμο τοσο η αισθηση του βαρους οσο και το ''συμμετοχικο'' που ενιωθες παιζοντας το δευτερο παιχνιδι. Απο τη μια δεν μου αρεσει και τοσο σαν επιλογη αλλα απο την αλλη ο τιτλος εχει γινει τρομερα πιο ευελικτος και τεχνικος. Αυτο που επισης δεν μου αρεσει ειναι οτι ο σχεδιασμος φαινεται να ειναι πιο κλειστος (η ζουγκλα ας πουμε ειναι ουσιαστικα ενας διαδρομος).

                            Κατα τα αλλα τα γραφικα ειναι wtf, η μουσικη πολυ ανωτερη του δευτερου ενω και σεναριακα το παει καλα (καμια σχεση με το 2).

                            Λογικα θα το προχωρησω, περισσοτερα εν καιρω στο αντιστοιχο θεμα..

                            Comment


                            • Άρχισα το έπος! Mortal Kombat! Όποιος αναζητάει τον θάνατο του, ας με βρει! Ο Χάρος είναι εδώ και πίνει καφέ μαζί μου και μου λέει το πρώτο εξιλαστήριο θύμα.
                              sigpic

                              Comment


                              • Tha ta poume sto tournoua
                                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                                Kindred, this blade and I.
                                "

                                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                                Greek Gaming Videos
                                Greek Final Fantasy Forum

                                Comment

                                Working...
                                X