Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Άσε μας μωρέ με τη μαλακία. Το παρατσούκλι του Batman είναι World's Greatest Detective να πούμε, όχι "ο μαλάκας που σκάει κανα μπουνίδι που και που"...
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • Totally agreed with Somari.
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • Τετοιος villain που του εκατσε δεν επρεπε να προσαρμοστει. Αμα σου πεσει νερο στο πατωμα θα πεις δε το καθαριζω γιατι δεν ειμαι καθαριστρια; (πω ρε τι ειπα παλι; )
        Do a barrel roll!

        Comment


        • Συνεχίζω σταθερά Assassin's Creed 3.Έπος,ουγκ!!!
          Carpe diem

          Comment


          • Γίνεσαι κακός τωρα :Ρ .

            Comment


            • Το δα κι εγω το Assassin's Creed 3 και μου φανηκε πολυ ενδιαφερον, αν εχω παραπανω χρονο θα παω στους φιλους μου στη Σουηδια να το προμηθευτω.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Τώρα αρχίζω το The Abbey. Είναι και στα Ελληνικά!

                Ου φονεύσεις!
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by Ramparter View Post
                  Τετοιος villain που του εκατσε δεν επρεπε να προσαρμοστει. Αμα σου πεσει νερο στο πατωμα θα πεις δε το καθαριζω γιατι δεν ειμαι καθαριστρια; (πω ρε τι ειπα παλι; )
                  Θα μπορούσε να τον νικήσει με cunningness, όπως στο κανονικό story. Γενικότερα τα Batman (από το καλύτερο μέχρι το πιο σάπιο) βασίζονται σε sherlock holmes "σκέψη" συνδιασμένη με james bond gadgets και γαμιστερό mma. Στο rises μόνο το τελευταίο φάνηκε και αυτό ελάχιστα.

                  Είναι σαν να δεις μια ταινία με τον James Bond και να μη γαμήσει 2-3 γκόμενες. Δε γίνεται, απλά.
                  Originally posted by Raf
                  Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                  Comment


                  • Originally posted by Somari View Post
                    Θα μπορούσε να τον νικήσει με cunningness, όπως στο κανονικό story. Γενικότερα τα Batman (από το καλύτερο μέχρι το πιο σάπιο) βασίζονται σε sherlock holmes "σκέψη" συνδιασμένη με james bond gadgets και γαμιστερό mma. Στο rises μόνο το τελευταίο φάνηκε και αυτό ελάχιστα.

                    Είναι σαν να δεις μια ταινία με τον James Bond και να μη γαμήσει 2-3 γκόμενες. Δε γίνεται, απλά.
                    +1 Σε όλα. Όταν τα λέγαμε ο Ground κι εγώ μας κράζατε.

                    Originally posted by Somari View Post
                    και γαμιστερό mma. Στο rises μόνο το τελευταίο φάνηκε και αυτό ελάχιστα.
                    Τι ελάχιστα; Καθόλου θες να πεις. Ένα ξύλο της πλάκας από τους δύο (υποτίθεται) καλύτερους martial artists του κόσμου. Γελάει ο κόσμος.

                    Sorry for off topic.

                    Comment


                    • Και ακομα σας κραζουμε γιατι το rises ηταν, ειναι και θα ειναι επος.. Απο την αλλη το TDK αν και καλο ηταν τερμα βαρετο σε πολλα σημεια κατι που δεν ισχυει με το rises που σε καθηλωνει απο την αρχη μεχρι το τελος..

                      Για να ειμαι on topic παιζω:

                      Far Cry 3 - παρα πολυ καλο, νομιζω θα αρεσει και σε non-fps fans λογο του setting και του free roam.
                      AC 3 - Με αργους ρυθμους λογο fc αλλα φαίνεται πολυ καλο.
                      Quackshot - emulator, ενα πολυ καλο platform που μου ειχε ξεφυγει απο την εποχη του mega drive.
                      Dota 2 - Σπανια παιζω σιγα σιγα μηπως το μαθω..

                      Comment


                      • Δε διαφωνω με οτι λετε αλλα με ικοανοπιησε πολυ σα ταινια και μ' αρεσε ιδιαιτερα το build up.
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Far Cry 3 - παρα πολυ καλο, νομιζω θα αρεσει και σε non-fps fans λογο του setting και του free roam.
                          AC 3 - Με αργους ρυθμους λογο fc αλλα φαίνεται πολυ καλο.
                          Quackshot - emulator, ενα πολυ καλο platform που μου ειχε ξεφυγει απο την εποχη του mega drive.
                          Dota 2 - Σπανια παιζω σιγα σιγα μηπως το μαθω..

                          Comment


                          • Originally posted by Ramparter View Post
                            Δε διαφωνω με οτι λετε αλλα με ικοανοπιησε πολυ σα ταινια και μ' αρεσε ιδιαιτερα το build up.
                            Άλλο αυτό, σαν ταινία ήταν άρτια. Μπατμανίλα δεν έβγαζε όμως...
                            Ενπστυ, τι εννοείς, εγώ εξαρχής ήμουν ξενερωμένος.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Ποια detective skills μωρέ, εδώ το σενάριο εμπαζε από πεντακόσιες μεριές, στα detective skills θα κολλήσουμε .

                              Comment


                              • Ρε παιδιά, δεν πάτε ν' ανοίξετε ένα topic να τα λέτε εκεί; Το έχετε εκτροχιάσει το θέμα εδώ!
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X