Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εισαι σιγουρος πως λες να ξεκινησεις το Oblivion;

    Comment


    • Wizard/Summoner

      Στην αρχή θα τρέχεις συνέχεια αλλά από ένα σημείο και μετά αν παίξεις έξυπνα δεν σε σταματάει και δεν σε σκοτώνει τίποτα.
      I'm back bitches... Version 2.0

      Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

      Comment


      • Ναι γιατί;
        Thanks Nick.Θα το έχω κατά νου.
        Carpe diem

        Comment


        • Τζάμπα χρόνο θα ξοδέψεις ρε συ,αν είναι να παίξεις τέτοιο παιχνίδι πιάσε καλύτερα morrowind ή skyrim.

          Η ακόμα καλύτερα τελείωσε εκείνο το έρμο το tales of the abyss..


          Tidy!

          Do not blame me.Blame yourself or God.
          In Matsuno we trust.

          Comment


          • τα 2 πρώτα δεν τα έχω καν,ενώ το άλλο είναι εντελώς δαιφορετικό στυλ.Τι ακριβώς μου λες τώρα;
            Θέλω να φτιάξω ένα χαρακτήρα που να μπορεί να παίξει και τα 4 Guilds άνετα.Καμιά πρόταση;
            Carpe diem

            Comment


            • Έβαλα το "The Bridge". Πολύ Braid φάση, δεν το περίμενα τόσο εφάμιλλο. Πάντως είναι ωραία σπαζοκεφαλιά. Μέχρι στιγμής είμαι στον 3ο κόσμο, δεν ξέρω αν έχει κι άλλους.


              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

              Comment


              • Originally posted by Altair View Post
                τα 2 πρώτα δεν τα έχω καν,ενώ το άλλο είναι εντελώς δαιφορετικό στυλ.Τι ακριβώς μου λες τώρα;
                Θέλω να φτιάξω ένα χαρακτήρα που να μπορεί να παίξει και τα 4 Guilds άνετα.Καμιά πρόταση;

                Με τον mage μου πάντως έβγαλα και τα 3 guilds άνετα. Άφησα μόνο αυτό των δολοφονων αλλά βγαίνει και αυτό εύκολα.
                I'm back bitches... Version 2.0

                Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                Comment


                • Διαλεξε ενα weapon skill(οποιο θες), light armor, restoration magic, block και οτι αλλο γουσταρεις. Παντως αν ειναι να παιξεις Oblivion τωρα ψησου να βρεις καπως το Shivering Isles dlc/expansion γιατι λενε ειναι γαματο και θα θελα και εγω να το παιξω καποια στιγμη.

                  edit
                  Χωσε και Conjuration αν γουσταρεις να κανεις summon που προτεινε ο Nick.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • To Morrowind είναι κλασσικό, το Oblivion είναι αίσχος, το Skyrim είναι μέτριο. Thou hast been warned.
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment


                    • Sniper elite: nazi zombies army, εχει αρκετη πλακα δεν το περιμενα..

                      Comment


                      • Sonic [...] transformed

                        κόλλημα
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • Originally posted by Vaynard View Post
                          αρχισα το καινουργιο tomb raider...δεν εχω να πω πολλα, οσοι θελετε survival τρεξτε!!
                          Παίξε το πρωτο δίωρο διότι μετά λένε ότι αρχίζει το πολυ μπαμ μπουμ. Να μας πεις αν αληθεύει.


                          Altair διάλεξε Redguard class. Είναι η πιο ισορροπημένη επιλογή αν και το παιχνίδι δεν είναι ιδιαίτερα δύσκολο για να τα βρεις μπαστούνια με την προϋπόθεση ότι δεν θα πας τέρμα δεξιά την μπάρα δυσκολίας. Για την ιστορία το Morrowind είναι απίστευτο αλλά πλέον χωρίς mods δεν παίζεται και πολύ ευχάριστσα. Το Skyrim είναι πολύ αξιόλογο με αρκετά λαθάκια και το Oblivion αξίζει να το δεις για την ελευθερία του και το συνολικό του gameplay καθώς σε κανένα τομέα δεν τα καταφέρνει περίφημα ξεχωριστά.

                          Comment


                          • Την εποχή που είχε κυκλοφόρησε το Oblivion στο PC μου έκανε τόσο τεράστια εντύπωση όταν το έπαιξα για λίγο που μου έχει μείνει ακόμα και σήμερα. Δεν είχε ξαναβγεί τέτοιο game (κόσμος, γραφικά, μουσική και η συνολική εικόνα που αυτά φτιάχνουν). Περίμενα πώς και πώς να παίξω. Όταν το έβαλα τελικά και ξεθύμανα, έφυγε ο πολύς ο ενθουσιασμός με τον καιρό κυρίως λόγω των πολλών quests που δεν αλλάζουν κάτι στο game, απλά υπάρχουν για να δώσουν ώρες gameplay. Και πάλι όμως σκοπεύω να το ξαναβάλω κάποια στιγμή!
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Λίγο αργά απαντήσατε όλοι,αλλά ευχαριστώ.Redguard Crusader έφτιαξα τελικά.Από το λίγο που το έχω δει,μου αρέσει πολύ.Έχει πολύ πράγμα μέσα και χαίρομαι,βέβαια δεν ξέρω αν θα κάνω τα πάντα ή μόνο τα απαραίτητα για τα achievements aka main quest&guilds&arena.Θα δείξει.
                              Ramparter επειδή είχα πάρει για 10 ευρώ το δισκάκι με τα Shivering Isles & Knights of the Nine,τα έχω ήδη στο σκληρό.Άμα θες μπορώ να στο δανείσω να τα κάνεις install και μου το επιστρέφεις.;)
                              Carpe diem

                              Comment


                              • Δεν εχω Oblivion για 360 αλλα PC. Ευχαριστω ομως.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X