Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τί παίζετε αυτό τον καιρό;

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Αυτό είχε γίνει πρόσφατα, εγώ μιλαώ για 3 χρόνια πριν περίπου σε ένα σπίτι φίλου σου με maxim, g0 και steve the daredevil tongue.gif . [/b]
    Den kserw tipote apto myalo sou ta vgazeis afta :icon_twisted:
    "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
    But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
    Kindred, this blade and I.
    "

    "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
    Greek Gaming Videos
    Greek Final Fantasy Forum

    Comment


    • Castlevania rondo of blood στο psp

      Comment


      • Eγω αρχισα να παιζω το PGR4 ξαναεπιασα το DMC4 μετα απο αρκετο καιρο αρχισα να ξαναασχολουμαι με το Lost Odyssey αφου με εψησε ο ιδιοκτητης του καλυτερου avatar στο forum kweh !!


        Aντρέας Παγουλάτος

        Comment


        • λολ πώρωση με αυτό το avatar . Chocobo purists γίναμε xD .

          Comment


          • Chocobo ψητό στο φούρνο με πατάτες...Yummie

            Μιας και απέκτησα το Mass Effect CE(έρχεται λίστα με αγορές οσονούπω)είπα χθες να παίξω λίγο να δω απλά προς τι ο θόρυβος κτλ.Δεν έχω λόγια...Μακάρι να μπορούσα να πάρω μαζί το 360 όταν φύγω να ασχοληθώ με τον τίτλο.Αλλά σε 14άρα TV δε λέει.
            Αχ καταραμένη εξεταστική... <_<
            «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

            Comment


            • Εφόσον έβγαλα το Ninja Gaiden2 στο path of the Master Ninja (ε ναι λοιπον, θα το λέω και θα το ξαναλέω στο path of the Master Ninja&#33; poser FTW&#33; ) ειπα να χαλαρώσω λίγο με το gaming και να παίζω περιστασιακά κανα PGR4, δυστυχώς όμως το ποστ ενος συγκεκριμένου αλλουάχτα (ονόματα δεν λέμε, REN&#33; ) με έκανε να ξαναρχίσω πάλι το Halo3 στο επίπεδο legendary&#33; Ε δεν ήθελα και πολύ να κολλήσω πάλι&#33; Βέβαια ομολογώ οτι το είχα ξεχάσει λίγο το αντικείμενο αλλά το Halo είναι σαν το ποδήλατο αμα το μάθεις δεν το ξεχνάς (και δεν ξεκολλάς) ποτέ&#33;
              Πρώτο chapter έφυγε και συνεχίζω&#33;

              Κρίμα ρε γμτ&#33; Και ήθελα να χαλαρώσω λίγο εφόσον έβγαλα το Ninja Gaiden2 στο path of the Master Ninja&#33;&#33;

              POTY (Poser Of The Year) 2008 CONFIRMED&#33;&#33;


              ΕΔΙΤ: Ωρέ πόσα εμοτικον έβαλα&#33; :blink:
              I attack sharks
              when i smell them bleed
              I dont go swimming
              water just wants to be around me.

              Comment


              • Ειπα μια βραδια να πιασω λιγακι το Fire Emblem:Radiant Dawn...Αυτο ηταν, ξαναπορωθηκα&#33;To παιζω στο Hard αυτη τη στιγμη και πρεπει να πω πως προκειται για την απολυτη Hardcoreιλα&#33;Πραγματικα ο τιτλος δε χαριζει τπτ, οι casters ειναι ενα χτυπημα απο τους περισσοτερους αντιπαλους στρατιωτες και φυσικα δε μπορεις να κανεις save mid-combat.Για οσους εχουν τον τιτλο ενα μηνυμα απο εμενα:Λιωστε το στο Hard, ειναι αλλη εμπειρια, period.
                <div align="center">

                "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                Comment


                • Ισως κανω μια αποπειρα μια αποπειρα να το παιξω στο Hard αυτο. Απ&#39;την αλλη ψηνομαι μολις τελειωσω το Path of Radiance στο normal να κανω δευτερο playthrough στο hard καθως θα εχω μονο το κυβο στις διακοπες μου κατω.
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • Εφόσον έβγαλα το Ninja Gaiden2 στο path of the Master Ninja (ε ναι λοιπον, θα το λέω και θα το ξαναλέω στο path of the Master Ninja&#33; poser FTW&#33; ) ειπα να χαλαρώσω λίγο με το gaming και να παίζω περιστασιακά κανα PGR4, δυστυχώς όμως το ποστ ενος συγκεκριμένου αλλουάχτα (ονόματα δεν λέμε, REN&#33; ) με έκανε να ξαναρχίσω πάλι το Halo3 στο επίπεδο legendary&#33; Ε δεν ήθελα και πολύ να κολλήσω πάλι&#33; Βέβαια ομολογώ οτι το είχα ξεχάσει λίγο το αντικείμενο αλλά το Halo είναι σαν το ποδήλατο αμα το μάθεις δεν το ξεχνάς (και δεν ξεκολλάς) ποτέ&#33;
                    Πρώτο chapter έφυγε και συνεχίζω&#33;

                    Κρίμα ρε γμτ&#33; Και ήθελα να χαλαρώσω λίγο εφόσον έβγαλα το Ninja Gaiden2 στο path of the Master Ninja&#33;&#33;

                    POTY (Poser Of The Year) 2008 CONFIRMED&#33;&#33;


                    ΕΔΙΤ: Ωρέ πόσα εμοτικον έβαλα&#33; :blink:
                    [/b]




                    ΕDIT:
                    Προσέθεσα και λίγη τσαχπινιά
                    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                    Comment



                    • Οφείλω να το παραδεχτώ οτι η φαντασία σου οργιάζει αμα είναι να με ξεμπροστιάζεις στο φορουμ&#33;&#33;
                      Παλιοαρτινε&#33;
                      Μη το βλέπετε αδέρφια&#33; συκοφαντίες είναι όλα, δεν έχω παίξει ποτε Barbie racing, το ορκίζομαί, να μην προλάβω να τελειώσω το π


                      ΕDIT: Με αποτελείωσες&#33;
                      I attack sharks
                      when i smell them bleed
                      I dont go swimming
                      water just wants to be around me.

                      Comment


                      • Δυστυχώς δεν είμαι Scatman,Somari etc να κατέχω το photoshop.(άρα σώθηκες κάπως )
                        Paint ftw&#33;&#33;Αυτό ξέρουμε,αυτό εμπιστευόμαστε

                        Btw στο OutRun 2 για Xκούτι έχεις Barbie για συνοδηγούς.Τώρα ξέρεις τι να κάνεις
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • Halo 3 στο Heroic και μετά κατευθείαν στο Legendary

                          Halo 3 + 47&#39;&#39; tv = Love :wub:

                          Comment


                          • Αρχισα το Marvel:Ultimate Alliance.Συμπαθητικο συστημα μαχης και gameplay,αρκετα καλη ιστορια και κυριως μεγαλο fan service.

                            Comment


                            • Χεχε επιτέλους ξεκινώ τις διακοπές μου σήμερα . 7ωρο ταξίδι με το πλοίο μόνος μου... Βάζω παύση στα όσα παίζω τώρα στις κονσόλες (ΑΚΑ Lost Odyssey, Folklore) και πιάνω τις φορητές για το ταξίδι. Φόρτωσα στο PSP Sonic 1, 2, 2 Beta, 3+Knuckles and I&#39;m ready to go&#33; Έβαλα επίσης Riviera γιατί μπορώ και έχω Jeanne D&#39;arc το οποίο δε θα παιχτεί. Σε DS έχω Picross DS, Professor Layton, Revenant Wings και Ring of Fates...

                              Βασικά το βλέπω για πώρωση στα Sonic...

                              Άντε καλές μου διακοπές, καλή μου διασκέδαση, καλά μου μπάνια (όσα και αν είναι αυτά) και τα λέμε σύντομα με κάποια άτομα από Αθήνα (μετά το νησί θα καταλήξω εκεί). Επιτέλους μακριά από το forum, yay .

                              Comment


                              • Odin Sphere. Τελείωσα το κεφάλαιο του πρώτου χαρακτήρα. Μπορώ να πώ πως είναι πανέμορφο αισθητικά και σχετικά δύσκολο, κατι που με χαροποιεί ιδιαίτερα Πιστεύω πως η όλη εμπειρία, αν και απλοική, είναι απλά πανέμορφη και σίγουρα αποτελεί ένα από τα παιχνίδια που θα μου μείνουν χαραγμένα στη μνήμη. Απλά πανέμορφο

                                Comment

                                Working...
                                X