Announcement

Collapse
No announcement yet.

WarSow

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    σκατα εγω αυριο δεν μπορω καθολου
    Τεσπα θα τα πουμε καμια αλλη φορα

    Comment


    • #17
      Για αύριο μετά τις 2 μπορώ γενικά, οπότε MSN. Οι υπόλοιποι?
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #18
        24/7 ready!
        (Ναι, ξέρω...έχω άπειρο ελεύθερο χρόνο χαχαχαχ!)

        Αυτό το dash/bunny hop πρέπει να μας γίνει συνήθεια αν είναι να τα βάλουμε με άλλους...


        Comment


        • #19
          Λοιπόν έχουμε και λέμε:

          Team Deathmatch Server:
          Name: Multiplay.co.uk::TDM #1 (Βρετανικός server με καλό ping για TDM)
          IP: 85.236.100.11
          Port: 44800
          (μπαίνουμε όλοι οι καφρέοι σε μια ομάδα και τσακίζουμε τους αλλόθρησκους)

          Προτείνω να μπούμε όλοι σε μια ομάδα και να εξαθλιώνουμε όποιον τολμά να μπεί στην άλλη..... :icon_twisted:

          Υπάρχουν servers και με μικρότερα pings αλλά δεν είναι για team play...
          Insert Coin

          Comment


          • #20
            Δε μπορούμε να φτιάξουμε δικό μας;
            ΟΚ εγώ μπαίνω τώρα και τον βρήκα αλλά λέει οτι είναι duel όχι tdm...


            Comment


            • #21
              F**K!

              Αλλάζουν κάθε λίγο και λιγάκι οι servers. Λοιπόν μπείτε άυριο το μεσημέρι εδώ κατα τις 2 και μιλάμε για να καταλήξουμε. Απλά το λέω απο τώρα ότι άυριο το μεσημέρι πάω για μπάνιο (μένω δίπλα σε θάλασσα) οπότε δεν θα κάτσω πάρα πολύ.

              Titus σε πάει καλά η υπηρεσία ή μου φαίνεται;
              Insert Coin

              Comment


              • #22
                Υπαξιωματικός αλλαγής. Αφού τα ξέρεις, τι ρωτάς? ;)
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #23
                  Λοιπόν μάγκες στις 2 και ότι γίνει. Επίσης παρατήρησα ότι το [GamersOdyssey]-<forum nick> δεν χωράει, οπότε για να το συντομέυσουμε θα βάλουμε [GOdys]-<forum nick>. Θα είμαι MSN για τους γνωστούς.
                  Insert Coin

                  Comment


                  • #24
                    Σε 10 λεπτά είμαι μέσα. Πείτε σε ποιο server όταν βρείτε...

                    Δε βλέπω να ψήνεται κανένας... Παίζουμε καμιά φορά με Dreamkiller και Lloyd και μπορω να πω ότι είναι αρκετά καλό. Μερικά maps είναι αντιγραφή από UT. Εναλλακτική αποτελεί το επίσης πολύ καλό cross-platform Nexuiz. Θα το δοκιμάσω καλύτερα σήμερα.


                    Comment


                    • #25
                      Δευτερα θα ειμαι σπιτακι μου ελπιζω να εχει ενεργοποιηθει και το conn-x, οτι και να κανονισετε λογικα θα ειμαι μεσα, σημειωτεον οτι το εχω παιξει μονο 2-3 φορες με bots, be gentle οσοι δυσκολευεστε να μαθετε καλο movement τσεκαρετε τα video tutorials στην επισημη σελιδα του παιχνιδιου και συνεχυστε την προπονηση

                      Comment

                      Working...
                      X