Announcement

Collapse
No announcement yet.

E3 2008

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • σε κάνα χρόνο έλεγα να πάρω ps3 αλλά τότε θα πάω φαντάρος για ένα χρόνο,οπότε άμα το κάνουν σε 2 χρόνια είμαι κομπλέ
    Carpe diem

    Comment


    • Αφου πουλαει το PS2 να βαλουν σε αυτο FC με το PS3.
      Do a barrel roll!

      Comment


      • deite to video demo tou fable2 ta spaei apla

        Comment


        • deite to video demo tou fable2 ta spaei apla
          [/b]
          δωσε λινκ.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • http://www.gamespot.com/video/0/6194517/vi...oup=e32008_live


            Comment


            • Πολύ ωραίο το demo. Ανυπομονώ να αγοράσω εκείνο το καστράκι


              Comment


              • Παιδιά αποδεχτείτε το όσο είναι καιρός, δε θα βάλουν BC στο PS3 γιατί δεν τους συμφέρει. Το PS2 πουλάει, βγάζει παιχνίδια και έχει ένα χρόνο τουλάχιστον ακόμα μπροστά του, γιατί να έχουν μία κονσόλα "2 σε 1" ενώ μπορούν να έχουν μία για τον κάθε σκοπό; Εμένα πόσοι γνωστοί μου αγόρασαν τώρα PS2, ΤΩΡΑ lol !!!

                Πέραν τούτου, τα PS3 των 40GB υποστηρίζουν upscaling του PS2 και φτιάχνουν memory cards για αυτό που σημαίνει ότι η Sony μάλλον σκέφτεται τα downloadable παιχνίδια για PS2 όπως αντίστοιχα έκανε η MS. Ίσως σε κάποια χρόνια, που θα πεθάνει το PS2, να κυκλοφορήσουν το software emulation σε ένα firmware update, αλλά αποδεχτείτε το γεγονός ότι κάτι τέτοιο είναι μακριά.
                [/b]
                Βασικά και εγώ θα ήθελα BC PS3 καθώς έχω πολλά PS2 παιχνίδια ατερμάτιστα και σχεδιάζω να αγοράσω και άλλα (κάποια rpg που δεν έχω πάρει ακόμη πχ SH2,rogue galaxy και κάποια νέα πχ baroque,sonic,spiderman,persona 4). Γενικά το PS2 με καλύπτει απόλυτα αλλά θέλω το ρημαδο MGS4.

                Δεν νομίζω να γίνεται να παιχτούν PS2 παιχνίδια με firmware update στο 40άρι PS3 καθώς λείπει όλο το απαραίτητο hardware από την κονσόλα ακόμα και αυτό που θα χρειαζόταν για απλό emulation (έτσι λένε τουλάχιστον).

                Ίσως θα μπορούσε να γίνει με κάποιο homebrew αλλά δεν νομίζω το αποτέλεσμα να είναι ιδιαίτερα καλό.
                https://www.emulator-zone.com
                I am an iteration closer to my desired solution!
                The World Ends With You

                I will wipe out the Belmonts from the face of earth!
                Castlevania Lords of Shadow

                I am Wowser, King of the Woopa Twoopa and ruler of the Shroom Kingdom
                Hyperdimension Neptunia

                Comment


                • Ενδιαφέρον αρθράκι απο το IGN
                  Could 2008 Mark the Last Year for E3?
                  http://games.ign.com/articles/892/892415p1.html

                  Γενικά θα συμφωνήσω με τον τύπο! απο το κοινό και μόνο που ήταν στις conference φαινόταν οτι κάτι πάει στραβά! Δεν είναι δυνατόν δλδ να λέει ο wada "fanafata farteen" και να ακούγονται πέντε χειροκροτήματα! Ελεος δλδ αν είχε γίνει αυτό πριν 2 χρόνια θα είχε καταρρευσει η μισή αίθουσα απο τον ενθουσιασμό!

                  Παραθέτω το ποιο βασικό κατ εμε
                  The videogame industry needs a spectacle, it needs a circus. It needs the half pipes, it needs the bands, and yes, it even needs the booth babes (and booth beefcake barbarians, for that matter). And as painful as it is to say this, it even needs EA making everyone's eardrums bleed with their 30-foot high, sonic-blasting speakers. [/b]
                  Αισχός! Ουτε καν booth babes!!!
                  Πέρα απο την πλάκα όμως είσαι gamer και βρίσκεσαι στην Ε3 (όπως ήταν παλιά) απο την μία βλέπεις καινούργια games, πάιζεις demos κλπ κλπ και απο την άλλη βλέπεις ωραίες γυναίκες (το είπα κόσμια ) ντυμένες σαν ηρωίδες παιχνιδιών! Διαόλε είναι σαν να έχεις πεθάνει και έχεις πάει στον παραδείσο! Εναν παράδεισο που όυτε ο ιδιος ο loggo (αν και αριστερός!) δεν θα μπορούσε να αμφισβητήσει την υπαρξή του!
                  I attack sharks
                  when i smell them bleed
                  I dont go swimming
                  water just wants to be around me.

                  Comment


                  • Η Leipzig είναι η νέα Ε3 και είναι και πολύ πιο κοντά μας (ειδικά σ'εμένα ). Booth babes forever!


                    Comment


                    • Persona FES coming to Europe ^^
                      FES

                      Αντε να ερθει να το τιμήσουμε

                      Comment


                      • Δεν ξερω αν το εχει ποσταρει καποιος αλλα τσεκαρετε τις συνεντευξεις των John Schappert , Jack Tretton , Reggie (απαιχτος ) με τον Geoff , ο τυπος κανει πολυ ωραιες ερωτησεις και γενικα το ολοσκηνικο ειναι πολυ ενδιαφερον .

                        http://www.gametrailers.com/gametrai...ayer.php?ep=28

                        Comment

                        Working...
                        X