Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Άσε μας ρε Sparda να ουμ.
    Το πιθανότερο είναι να χάσουμε, είστε φαβορί το λέω πολύ απλά και εύκολα ότι το πιθανότερο είναι φάμε το ownage στο τηγάνι.
    Αλλά αν χάσετε από αυτό το δημιούργημα του Τζίγκερ που τολμάει και αποκαλείται ΠΑΟ, τότε θα βάλεις υπογραφούλα:

    ?Sparda just got 0wn3d by Loukas Vyntra WTF LOL WE SUCK! One Link to rule us all?
    There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
    Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

    Comment


    • #32
      Eεεεε εγω δυο λεξουλες ειπα και συ μια προταση ολοκληρη.

      Τεσπα οπως και να χει,εγω ακουσα αυτο που ηθελα να ακουσω.Υποκλινεσαι δηλαδη χαλαρα,οποτε ο εγωισμος μου ειναι gg.
      Ground_Zero:

      Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

      Comment


      • #33
        ?Sparda just got 0wn3d by Loukas Vyntra WTF LOL WE SUCK! One Link to rule us all?
        [/b]
        Χαχα.Ωραίος Link Έτσι για την ιστορία στην επόμενη φάση του θεσμού του Κυπέλλου βρίσκονται από σήμερα οι: Άρης(0-3 τον Εθνικό Αικατερίνης) , Θρασύβουλος Φυλής(3-0 τον ΠΑΣ Πρέβεζας) και η Ξάνθη(2-0 την ΑΕΚ!).

        Ο ΟΦΗ πήγε 1-1 στην έδρα του Αγροτικού Αστέρα και θα δώσουν επαναληπτικό αγώνα στην έδρα του ΟΦΗ.
        Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

        Comment


        • #34
          H ΑΕΚ χθες ηταν για κλωτσιες και φανηκε και η απουσια του Ριμπο.

          ορε το γινετε μπηκα στην σελιδα του sport fm για να διαβασω πρωτοσελιδα και βλεπω
          :blink: Τζιγγερ: Γαμ.. τον που... τον ολυμπιακο

          τι ειναι αυτα ρε



          Comment


          • #35
            Ε σιγα τι σου κανει εντυπωση.Παντως σαν φιλαθλος του Ολυμπιακου τους συγχωρω και δε νευριαζω.Οι αρχηγοι πρεπει να ειναι μεγαλοψυχοι.
            Ground_Zero:

            Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

            Comment


            • #36
              Ενταξει λολ
              αλλα δεν πρεπει να δυναμιτιζεται το κλιμα ετσι για πλακα
              και ειδικα απο αυτα τα ατομα

              τεσπα ελπιζω να μην εχουμε παρατραγουδα στο ντερμπι(αλλα πανω απο ολα ελπιζω στο χ :icon_twisted: )

              Comment


              • #37
                Οχι ρε πιο κλιμα σιγα,εμεις εχουμε επιπεδο και κατανοηση


                Για το Χ επειδη εισαι αεκτζης ή για το στοιχημα;

                Ρε εχασε ο πατερας μου 7 χιλιαρικα για ενα αγωνα στο στοιχημα αυτες τις μερες.Και οταν εχασε ο ΠΑΟ στο μπασκετ απο την Ουλκερ αν θυμαμαι καλα,εχασε αλλα 10 χιλιαρικα.Μα μισο,ο βαζελος ειχε να χασει εδω και αιωνες στο μπασκετ,μια φορα εχασε και τωρα βρηκε;;;
                Ground_Zero:

                Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                Comment


                • #38
                  Για το Χ επειδη εισαι αεκτζης ή για το στοιχημα; tongue.gif [/b]
                  για το καλο του ποδοσφαιρου

                  στο στοιχημα ειχα κερδισει αρκετες φορες οταν επαιζα(τωρα το εχω κοψει) και αυτο χαρη στον ενα και μοναδικο κανονα που εχω και ο οποιος ειναι: δεν παιζω ποτε ελληνικες ομαδες
                  ειδικα την ομαδα μου
                  οσες φορες παντως εχω παιξει την ομαδα μου παντα την επαιζα κοντρα στο αποτελεσμα που ηθελα(οπαδικα) να ερθει
                  ετσι για να εξασφαλισω τουλαχιστον την χαρα απο την μια πλευρα
                  αλλα σταματησα να το κανω γιατι κερδιζα συνεχεια στο στοιχημα

                  Comment


                  • #39
                    Οχι ρε πιο κλιμα σιγα,εμεις εχουμε επιπεδο και κατανοηση
                    [/b]
                    Κοίτα,είμαι από τους πρώτους που πιστεύει ότι τέτοιες δηλώσεις ΔΕΝ πρέπει και ΔΕΝ είναι σωστό να γίνονται και κατακρίνω τον Τζίγκερ για αυτή του την κίνηση,αλλά κι εσύ πρέπει να παραδεχτείς ότι προηγούμενα χρόνια,κάποιες φορές, αντίστοιχα φαινόμενα είχαν δημιουργηθεί από το αντίπαλο δέος,χωρίς εμείς να έχουμε διάθεση για κάτι αντίστοιχο.

                    Σχετικά με τα μεταγραφικά,όλοι νομίζω ξέρετε,πλέον,τη μεταγραφή του Μπελούτσι(ή Μπελούσι?) στον Ολυμπιακό,ο Αμορόζο έκλεισε στον Άρη και κατά πάσα πιθανότητα για τους επόμενους 6 μήνες θα είναι παίκτης του Παναθηναϊκού ο Helder Postiga(αν αποδώσει όπως πρέπει και παίξει την μπάλα που πρέπει μιλάμε για πολύ καλή μεταγραφή.Αν παίξει όπως στην Τοττεναμ και γενικά στη μετά Μουρίνιο εποχή,τότε έχουμε πρόβλημα ).
                    Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                    Comment


                    • #40
                      ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 1-1
                      παρα πολυ καλητερος ο παο αλλα ο οσφπ
                      ειχε την τυχη με το μερος του και καταφερε να παρει τον 1 βαθμο

                      Υ.Γ.Η ατακα της ημερας απο τον Π.Μιχο οπου στο 85-86 ειπε το κορυφαιο οτι ηταν μοιρασμενες οι φασεις :blink:

                      τεσπα η ΑΕΚαρα ξανα πρωτη

                      Comment


                      • #41
                        Ο Μιχος ειναι επος!
                        Δινει μια αλλη διασταση σε αυτο που βλεπεις.
                        Νομιζεις πως βρισκεται σε αλλο παιχνιδι.

                        Standard οποτε βλεπω Γαυρο πεταει μια τρελη ατακα.
                        Ενα ακομη extra γενικο στοιχειο, και σας καλω ολους να το παρατηρησετε, ειναι τα κοντινα πλανα του σκηνοθετη στον Νικοπολιδη. Πως σουφρωνει τα ματια, πως αγχωνεται. Εχω μαθει ολες τις εκφρασεις του πλεον.

                        Ο αγωνας ηταν απολαυση, μια ευγενικη χορηγια των απιστευτων αμυντικων γραμμων των 2 ομαδων. Τελικα, βλεποντας αυτα δε θα ξαναμιλησω για την αμυνα της ΑΕΚ.
                        " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                        Authenticity sir, authenticity. "

                        Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                        Comment


                        • #42
                          ΟΣΦΠ-ΠΑΟ 1-1
                          παρα πολυ καλητερος ο παο αλλα ο οσφπ
                          ειχε την τυχη με το μερος του και καταφερε να παρει τον 1 βαθμο

                          Υ.Γ.Η ατακα της ημερας απο τον Π.Μιχο οπου στο 85-86 ειπε το κορυφαιο οτι ηταν μοιρασμενες οι φασεις :blink:

                          τεσπα η ΑΕΚαρα ξανα πρωτη
                          [/b]
                          XAXAXAXA.Σωστός ;)

                          Εντάξει παίξαμε αρκετά ανώτερα από τον Ολυμπιακό.Μόνον στα πρώτα 5 λεπτά,στα τελευταία 10 του α ημιχρόνου και στα πρώτα 5 του δευτέρου ήμασταν χειρότεροι,πολύ χειρότεροι....

                          ΥΓ:Μαύρο στον Βύντρα και στον Παπαδόπουλο(βλασφημούσα από την ώρα και την στιγμή που είπε ότι θα τον βάλει και δικαιώθηκα).Καλή εμφάνιση από τον Εντοη,τον Ιβανσιτς,του Καραγκούνη και του Βαζέχα(ουπς λάθος ).

                          ΥΓ2:ΠΑΜΕ ΜΩΡΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΠΑΝΑΘΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ!!!!!


                          Comment


                          • #43
                            Όντως ο Παναθηναϊκός είχε κλασικές φάσεις για να βάλει γκολ (ας μην μιλήσουμε για το πέναλτι που βάρεσε ο κρύος Παπαδόπουλος)...Με τον Εντόι να χάνει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκαιρία , τον ivanchich με δοκάρι...
                            Φοβερός ο ivanchich και κατά την γνώμη μου MVP..
                            Ρε γμτ γιατί ο Καραγκούνης είναι τόσο μλκς ; Κάνει συνέχεια σουτ και θέλει να βαράει όλα τα φάουλ μόνος του ...
                            Laharl ο Βύντρα έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει αρκετά καλά...

                            Comment


                            • #44
                              Όντως ο Παναθηναϊκός είχε κλασικές φάσεις για να βάλει γκολ (ας μην μιλήσουμε για το πέναλτι που βάρεσε ο κρύος Παπαδόπουλος)...Με τον Εντόι να χάνει ΤΕΡΑΣΤΙΑ ευκαιρία , τον ivanchich με δοκάρι...
                              Φοβερός ο ivanchich και κατά την γνώμη μου MVP..
                              Ρε γμτ γιατί ο Καραγκούνης είναι τόσο μλκς ; Κάνει συνέχεια σουτ και θέλει να βαράει όλα τα φάουλ μόνος του ...
                              Laharl ο Βύντρα έκανε αυτό που έπρεπε να κάνει αρκετά καλά...
                              [/b]

                              O Βύντρα είναι ο παίχτης που είναι ΤΟΣΟ παρτάλι,μα ΤΟΣΟ παρτάλι όσο δεν πάει.Ξεχνίεται σε φάσεις παθητικού offside(σήμερα παραλίγο να φάμε και γκολάκι έτσι),δεν ξέρει κοντρόλ,δεν ξέρει μαρκάρισμα.Γενικά αυτόν τον παίχτη τον θεωρώ εντελώς άχρηστο(και τον καλεί και ο ρεχάγκελ στην Εθνική...).

                              Ο Καραγκούνης από την άλλη όπως λες κάνει αρκετά συχνά σουτ αλλά πρέπει να τα κάνει και αυτό.Είναι από τους λίγους παίχτες που δεν είναι κότες για να βαρέσει ένα σουτ έξω από την περιοχή,τον πάω


                              Comment


                              • #45
                                Παλι πρωτοι.
                                Καλη φαση.
                                Αντε και του χρονου.

                                Comment

                                Working...
                                X