Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Titus View Post
    http://freebilly14.wordpress.com/201...%CE%B7-%CE%BC/

    Αυτό λες?

    Ο Δήμαρχος δεν ξέρω τι στάση θα κρατήσει, με καίει πάρα πολύ, τι θα πει στους ψηφοφόρους του?
    Ναι, έχει βγει και το αντίστοιχο έγγραφο που περιέχει διαλόγους καταγεγραμμένους με τον γνωστό υπερκοριό της ευπ... Βέβαια σε μερικές περιπτώσεις τα τηλέφωνα ανήκαν σε πολιτικούς πρόσφυγες κτλ αλλά δεν βαριέσαι ...
    Ξέραμε για τους δανεικούς, υποπτευόμασταν την ιστορία με τους φυτευτούς προπονητές, ε τώρα μάθαμε και ότι αυτό το "φύτεμα" γινόταν και με επιδότηση. Το μισό συμβόλαιο παλαίμαχου γκολκίπερ (γνωστού για την καυτή νύχτα στο Τορίνο...) κερασμένο από τα κεντρικά...

    Comment


    • Δεν ξέρω έγγραφο, δώσε υλικό ή/ και πληροφορίες Αν έχεις οπαδικό ή μη λινκ να διαβάσω ζουμερή (παρα)πληροφόρηση φέρε, ψοφάω, από το SPORT FM (το πιάσατε το υπονοούμενο) δε βγάζεις άκρη, και μακάρι να μπορούσα να δω τη Δίκη να έλιωνα λίγο.

      Επίσης δεν ξέρω παλαίμαχο γκολκίπερ και Τορίνο, ήταν αυτός που τον έκανε μάγκα ο Κόντε στο 86ο λεπτό? Ή ο κηπουρός?

      Τέλος πάντων, σε άλλες εποχές θα ήμουν πιο αισιόδοξος αλλά τώρα που έχουμε και δικό μας δήμαρχο (και ούτε λεφτά υπάρχουν και ζορίζεται η κυβέρνηση) το βλέπω δύσκολο.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • αυτού που του έφταιγε ο αέρας
        http://www.skai.gr/news/greece/artic...696/marinakis/ στο τέλος του άρθρου υπάρχουν pdf με τα σχετικά έγγραφα, είναι μεγάλα πάντως να ξέρεις, οι συνομιλιες νομίζω ξεκινάνε από το 2ο. Μέσα υπάρχουν και συνομιλίες άλλου προσώπου που είναι τώρα στην επικαιρότητα από την πλέον καυτή είδηση της εποχής.

        *Για να μην υπάρξει μπέρδεμα πάντως τα παραπάνω δεν είναι κατηγορητήριο.

        Comment


        • Σορρυ κιολας αλλα το τι ειναι ο Μαριναλης φαινοταν απο καιρο, μη κροιδευομαστε, τριχες κατσαρες κι αν εγινε ειδηση.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Το ψάρι βρωμάει απ'το κεφάλι.

            Comment


            • Originally posted by Ramparter
              Σορρυ κιολας αλλα το τι ειναι ο Μαριναλης φαινοταν απο καιρο, μη κροιδευομαστε, τριχες κατσαρες κι αν εγινε ειδηση.
              Σε εμένα το λες αυτό;
              Το θέμα είναι πως όταν λέγαμε κάποια πράγματα φαινόμασταν γραφικοί. Γιατί δεν είναι μόνο το θέμα αν στήνονται παιχνίδια ή είναι μιλημένοι 5-10 διαιτητές. Από τα έγγραφα αυτά όμως προκύπτει ότι είναι μπλεγμένοι παράγοντες από όλους τους φορείς του τόπου. Όταν π.χ λέμε ότι η στάση της αστυνομίας είναι ύποπτη και δεν φταίνε μόνο οι κακοί χούλιγκανς, όταν λέμε για το δήθεν αντικειμενικό τύπο ότι είναι μέσα στη βρωμιά κτλ κτλ φαίνεται ότι τελικά δεν ήταν απλά θεωρίες συνωμοσίας.
              Κατά καιρούς επίσης έχω διαφωνήσει και με δικούς μας εδώ μέσα για τα μπασκετικά. Η στάση που κράτησαν ορισμένα ("πράσινα"...) μέσα ηλεκτρονικά και έντυπα λέει πολλά...

              Comment




              • LeBron James explains to SI's Lee Jenkins why he's returning to the Cleveland Cavaliers after spending four seasons with the Miami Heat.


                Ηδη μου είναι λιγότερο αντιπαθείς πλέον.

                Comment


                • με προλαβες

                  Comment


                  • ΕΛΑ ΜΩΡΗ ΓΑΒΡΙΛΑ!!!

                    Ο Μίτσελ κράτησε μέσα το Μήτρογλου. Τον είχα για λογικό άνθρωπο, λίγο ιδιόρρυθμο με τον οπτιμισμό του αλλά λογικό γενικά.

                    Ο Μήτρογλου ΕΒΑΛΕ ΓΚΟΛ.

                    ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ. Όποιος έχει δει το Μήτρογλα να παίζει τον τελευταίο χρόνο, και ακόμα και σε αυτό το παιχνίδι, καταλαβαίνει γιατί πρόκειται από τα άγραφα.

                    Κατά τα άλλα δε μπορώ να σχολιάσω το παιχνίδι γιατί το stream είχε πολύ λόξυγγα και έβλεπα καθυστερημένες φάσεις με περιγραφή Real FM. Έβαλα Sport FM αλλά ήταν για κλωτσιές.

                    Για να δούμε! Όλη η γκρίνια για τις κινήσεις του ενεχυροδανειστή που έχουμε για πρόεδρο είναι δικαιολογημένη κατ'εμέ, αλλά άντε μετά από τέτοια πρεμιέρα να πεις κουβέντα. Πάμε για άλλη μια κουφή σαιζόν?
                    Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                    Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                    Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                    Comment



                    • Και με break
                      Και χωρίς break
                      Kai με break στο break
                      Και με ξένους διαιτητές,
                      και με Έλληνες διαιτητές,
                      και με 3-2,
                      και με 3-1,
                      και με 3-0,
                      και με 2-3,
                      και με 1-3,
                      και με 0-3,
                      και με 30 ποντους στο ΣΕΦ
                      και με 30 ποντους στο ΟΑΚΑ
                      και με ενα ποντο
                      και με μισο ποντο
                      και με μειoνέκτημα έδρας,
                      και με πλεονέκτημα έδρας,
                      και με κουρτίνες,
                      και χωρίς κουρτίνες,
                      και στη γκαρσονιέρα,
                      και στο εξοχικό,
                      και στην Ελλάδα
                      και στην Ευρώπη
                      και στην Αθήνα
                      και στον Πειραια
                      και στο Ελληνικο
                      και στη Κρητη
                      και στο Βερολίνο
                      και σε 2 διαστάσεις,
                      και σε ...3D,
                      και με Ζοτς,
                      και χωρίς Ζοτς,
                      και με Σπανουλη,
                      και χωρίς Σπανουλη,
                      και με Ξανθο,
                      και με Εβραιο,
                      και με "λαπτοπ"
                      και με Γιαννακη
                      και με Μπαρτζωκα
                      και Δευτέρα,
                      και Τρίτη,
                      και Τετάρτη,
                      και Πέμπτη,
                      και Τσικνοπέμπτη,
                      και Παρασκευή,
                      και Σάββατο,
                      και Κυριακή,
                      και αργία,
                      και στο πρωτάθλημα,
                      και στο κύπελλο,
                      και στους 16,
                      και στο Final-4....
                      και σε γηπεδο ζουγκλα
                      και σε γηπεδο εκκλησια
                      και σε... αδειο γηπεδο
                      και σε 5ωρο παιχνιδι μεχρι τις 2 το βραδυ
                      και με περισσοτερες βολες
                      και με λιγοτερες βολές
                      και με ανοιξη
                      και με χειμωνα
                      και με ζεστη
                      και με κρυο
                      και με δραχμη
                      και με ευρω
                      χωρις μνημονιο
                      και με μνημονιο
                      και με κυβερνηση πασοκ
                      και με κυβερνηση ΝΔ
                      και με συγκυβερνηση πασοκ και ΝΔ
                      και με παιδια
                      και με εφηβους
                      και με ουρουγουανους

                      Οι μικροί πράσινοι ήρωες, κι ο κόουτς που δεν κάνει...

                      Έχεις τρεις τεράστιες απουσίες που σε αφήνουν με ένα τεσσάρι και ένα σέντερ (Γκιστ, Μαυροκεφαλίδη, Χαραλαμπόπουλο). Παίζεις με όλη τη νέα γενιά του ελληνικού μπάσκετ στη δωδεκάδα (Διαμαντάκο, Μποχωρίδη, Λούντζη, Παπαγιάννη, Κόνιαρη). Αναγκάζεσαι να αφήσεις στο παρκέ τον Φώτση και τον Μπατίστα μέχρι να αφήσουν και την τελευταία τους ανάσα στον αγώνα. Δεν είσαι έτοιμος. Παίζεις χωρίς κόσμο στο σπίτι σου. Είσαι εκ των προτέρων αουτσάιντερ. Κι όμως καταφέρνεις να νικήσεις -με τεράστια ψυχή στο φινάλε, αλλά κυρίως τέλεια τακτική- μια ομάδα με κρατημένο τον βασικό κορμό της, με απουσίες που μπορεί να διαχειριστεί για τις ανάγκες του συγκεκριμένου ματς (Παπαπέτρου-Ντάρντεν), καλύτερα ρονταρισμένη στα φιλικά και πολύ πιο έτοιμη. Αν αυτό δεν είναι θρίαμβος του Παναθηναϊκού και συντριβή του Ολυμπιακού, τί είναι; Ο Παναθηναϊκός, η διαχρονικά κορυφαία μπασκετική ομάδα στην Ελλάδα (και στην Ευρώπη, αλλά αυτή είναι μια άλλη συζήτηση), έχει ήδη κερδίσει το στοίχημα της χρονιάς, βάζοντας επιτυχώς στη μηχανή του το μέλλον του αθλήματος στη χώρα.
                      ⭐ Αποκλειστικά μπόνους και προσφορές για Έλληνες παίκτες ✔, Καζίνο που υποστηρίζονται ❤ από κορυφαίους προγραμματιστές λογισμικού


                      και μετά οι γάβροι μιλάνε για και καλα παραγκα Παναθηναικου στο μπάσκετ
                      Star Citizen videos Star Citizen gallery

                      Comment




                      • I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Ναι ναι πανηγυριστε τωρα, θα ερθει ο αποκλεισμος και εδω θα μαστε...
                          Do a barrel roll!

                          Comment


                          • Δεν πα να έρθει.
                            Αδιάφορο μου είναι!
                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • ΘΑ ΦΑΤΕ ΜΙΑ ΠΟΥΤΣΑ ΤΗ ΚΥΡΙΑΚΗ

                              Το contra θυμαται κουλτουρα http://www.contra.gr/Columns/flash-b...s.3085928.html
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • Μπαλάρα ο Γιάννης

                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X