Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αθλητισμός!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Τρομερο το 4ο goal. Η αμυνα του παναθηναϊκου παιζει με το Wii της.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #62


      Ντάξει, ο Βάζελος παθαίνει αυτό που θα παθαίναμε εμείς την Κυριακή αν έμπαιναν τα γκολ. Το θέμα είναι ότι το παιχνίδι σας μου αρέσει περισσότερο από αυτό της Κυριακής, γιατί μας κοντράρετε στα ίσα ακόμα και σήμερα που παίζουμε ωραία μπάλα, όχι το χώμα που ήμασταν στο προηγούμενο ματς.

      Γκολάρα ο Λούας Λούας (κοντρόλ στήθος, σουτ πριν σκάσει κάτω, η μπάλα στο Γ??!!), ακόμα πιο γκολάρα ο Νούνιες (σέντρα - διαβήτης από τον Πάντο και πλάγιο σουτ στην κίνηση α λα Ζιντάν??!!), ένα αυτογκόλ του Γκαλίνοβιτς για να χαρεί ο Τοροσίδης (στην αρχή νόμιζα πως έπιασε τη μπάλα αλλά γλίστρησε μέσα στο τέρμα) και μια πατάτα του Σαριέγκι για να σκοράρει κι ο Κοβάσεβιτς επειδή δε σκόραρε στο προηγούμενο και είχε στενοχωρηθεί.

      YES!!!
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • #63
        Εγώ Παναθηναϊκός είμαι αλλά καλά κάνανε και φάγανε την τεσσάρα, μακάρι να τρώγανε και άλλα. Εδώ και πολλά χρόνια η ομάδα δεν έχει ούτε προπονητή, ούτε παίκτες, ούτε ιδιοκτήτη που να ενδιαφέρεται και, με μικρές αναλαμπές, φυτοζωεί.

        Αντί για χαζογιορτές για τα 100 χρόνια του συλόγου (που έτσι και αλλιώς είναι θέμα συζήτησης αν το 1908 μπορεί να θεωρηθεί ημερομηνία ίδρυσης του ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΥ) ο κόσμος θα έπρεπε να απέχει, να μην ασχολείται και να επιμένει στο να φύγουν επιτέλους οι Βαρδινογιάννηδες απ'το ποδόσφαιρο και να το πάρουν οι Γιαννακοπουλαίοι να δούμε άσπρη μέρα.

        Comment


        • #64
          ΤΡΕΛΑ!!!!!!!!& #33;
          Ground_Zero:

          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

          Comment


          • #65
            Εντάξει θα μπορούσα να γράψω πολλά για το ματς,αλλά δε θα το κάνω γιατί έχω ξενερώσει τόσο,μα τόσο πολύ με την ομάδα μου που δεν έχω καθόλου όρεξη να σχολιάσω οτιδήποτε.Απλά θέλω να δω τι θα λέει ο Γκούμας τώρα και ποιους θα ξεσκίσει ο Τζίγκερ με αυτό το έκτρωμα που παρουσίαστηκε σήμερα ως ομάδα του...(αναφέρομαι στις δηλώσεις που έκανε πριν το κυριακάτικο derby,στην κοπή της πίτας).

            R.I.P. Παναθηναϊκός...

            Titus - το τι θα κάνει ο Τζίγγερ, ας μείνει με τον ίδιο, όχι με το παρόν θέμα

            (έι ποιος σαμποτάρει το post μου? .Πάντως Titus αν έχεις να σχολιάσεις κάτι στα λεγόμενα μου μπορείς να το κάνεις με ξεχωριστό post,δε χρειαζόταν να κάνεις edit το post μου.Δε θεωρώ ότι παραβιάζω κάποιον κανόνα του forum,ούτε ότι θίγω κανένα).
            Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

            Comment


            • #66
              Εγώ λέω ο Τζίγγερ να ξαναλλάξει όλη την ομάδα αφού χάσαμε με 4-0 όπως ακριβώς και το 2002 που είχαμε χάσει 3-0...Αν το κάνει τον παραδέχομαι

              Θα τον παραδεχτώ ακόμα περισσότερο αν δώσει την ομάδα στους Γιαννακόπουλους όπως είπε και ο Marvell


              Comment


              • #67

                Ο κλασικόςςςς ο Έλληνας που γίνεται διαιτητήςς,προπονητήςςς και φορ άμα λάχει(αυτό που δεν έχει ο βάζελος).Την Κυριακή Θεοί,την Πέμπτη άσχετοι.

                ΥΓ:
                Εγώ λέω ο Τζίγγερ να ξαναλλάξει όλη την ομάδα αφού χάσαμε με 4-0 όπως ακριβώς και το 2002 που είχαμε χάσει 3-0...Αν το κάνει τον παραδέχομαι[/b]
                Laharl,ακριβώς το ίδιο σκεφτόμουν μόλις έμαθα το αποτέλεσμα
                Φυσικά δεν είδα το παιχνίδι.Δε χάνω πλέον έτσι 90λεπτα από τη ζωή μου.Ωστόσο αύριο θα μπω sportfm να δω τι γράφουν οι αναλυτές που πάντα πέφτουν μέσα.Ειδικά Ο Μπάμπης(Έτσι με Ο κεφαλαίο)
                ΥΓ2:Βύντρα ζούμε chief για να σε δούμε
                ΥΓ3:Ελπίζω σε post του Link παιχτούρα αρρώστια. :icon_twisted: mail στην ΠΑΕ τώρα!!!!! ;)
                ΥΓ4:Εύχομαι ο από κάτω μου,να ακούσει μόνο μπουζουξίδικα και δη Βολάνη με Πάολα από αύριο!(όχι θα σ'άφηνα!!)
                YΓ5:Ας κάνουμε και ένα τρισάγιο
                http://www.youtube.com/watch?v=LaMZ3TR5JPE
                «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                Comment


                • #68
                  Θα μπορουσα να γραψω πολλα αλλα δε θα ειχε νοημα.Δε με νοιαζει εξαλλου να την πω στους βαζελους κτλ.Εγω θελω η ομαδα μου να παιζει ετσι και να χαιρομαι να τη βλεπω,χωρις να ψαχνω ευκαιριες να τα χωσω σε αλλους.Μονο αυτο.Παλια ειχε πλακα αυτο βεβαια οταν πηγαινα γυμνασιο,τωρα οχι.Φετος ο Θρυλος μας εκανε χαρουμενους μεσα εξω,χωρις μεγαλα ονοματα.Πανε να κανουν αυτο που ειχε γινει καμια 10αρια χρονια πριν.Να χτιστει απο την αρχη η ομαδα με νεους παιχτες,σιγα σιγα αυτο θα ξανακανουν.Τι να τον κανω το ονομα του Ριμπο οταν ο Λουα παιζει ετσι;Ελα μωρη αρρωστεια Λουα Λουα,πολυ γρηγορος ο nigga λεμε.
                  Ground_Zero:

                  Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                  Comment


                  • #69
                    Εγώ λέω ο Τζίγγερ να ξαναλλάξει όλη την ομάδα αφού χάσαμε με 4-0 όπως ακριβώς και το 2002 που είχαμε χάσει 3-0...Αν το κάνει τον παραδέχομαι [/b]
                    Να κανει δλδ παλι την ''μαγκια''(γιατι μαγκια νομιζει οτι ειναι) να αλλαξει ολους τους παιχτες και να παρει 3 κλασεις χειροτερους...Ε ναι αυτο μπορει να το κανει σιγουρα.Το κανω και εγω ειναι ευκολο.

                    Τεσπα ο Αγωνας ειναι μεν μαγικη εικονα,δλδ δεν ηταν για 4-0 η εικονα του αγωνα σε καμια περιπτωση αλλα επειδη ο ΠΑΟ μενει συνηθως στην εικονα(βλ Κυριακη) καλα να παθει. <_<

                    Comment


                    • #70
                      Ο κλασικόςςςς ο Έλληνας που γίνεται διαιτητήςς,προπονητήςςς και φορ άμα λάχει(αυτό που δεν έχει ο βάζελος).Την Κυριακή Θεοί,την Πέμπτη άσχετοι.
                      [/b]
                      Κοίτα το ότι η ομάδα της Κυριακής δεν έχει καμία σχέση με την ομάδα που εμφανίστηκε σήμερα όσον αφορά τον Παναθηναϊκό δε σηκώνει αμφιβολία.Τώρα αν σε αυτό φταίει η κούραση, οι λάθος επιλογές,η καλύτερη απόδοση του Ολυμπιακού σε σχέση με την Κυριακή, ...ο καιρός ή οτιδήποτε άλλο αυτό είναι άγνωστο.
                      Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                      Comment


                      • #71
                        Δεν το έλεγα για εσένα φίλε Neltharion...Απλά περιμένω σχόλια από πάντες από sportfm μέχρι εφημερίδες.Πάλι καλά που φάγαμε και τόσα...
                        Ταπεινή μου άποψη.Αφού το εγκατέλειψαν μετά το 2-0(όπως ήρθε τέλος πάντων)καλά να πάθουν.

                        EDIT:
                        Για να μην παρεξηγηθώ.Μένω πάνω από πλατεία με καφετέριες και όποτε έμπαινε γκολ ή γινόταν φάση και φώναζαν το γύρναγα
                        Κατά τα άλλα έβλεπα τον bro να παίζει Crackdown και να με βρίζει όποτε άλλαζα κανάλι
                        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                        Comment


                        • #72
                          Μα δεν το πήρα προσωπικά απλά σου λέω κατά κάποιο τρόπο συμμερίζομαι την άποψη κάποιων που θα αρχίσουν να προβληματίζονται για το τι άλλαξε μέσα σε τόσες λίγες μέρες και οι 2 ομάδες έδειξαν τόσο διαφορετικό πρόσωπο.
                          Μου αρέσει να τρώω μικρά παιδάκια.

                          Comment


                          • #73
                            Απλά θέλω να δω τι θα λέει ο Γκούμας τώρα και ποιους θα ξεσκίσει ο Τζίγκερ με αυτό το έκτρωμα που παρουσίαστηκε σήμερα ως ομάδα του...(αναφέρομαι στις δηλώσεις που έκανε πριν το κυριακάτικο derby,στην κοπή της πίτας).[/b]
                            Πολυ θα ηθελα να του εκανα και εγω μια ερωτηση γι αυτα που ελεγε την Κυριακη.Ειναι αρχηγος και μου κανει τετοιες δηλωσεις...Τι σημαινει επρεπε να βαλει 4-5 γκολ την Κυριακη?τα εβαλε?οχι.

                            Comment


                            • #74
                              Προτεινω οι Βαζελοι να ανοιξουν ενα petition, ειναι της μοδας τελευταια.

                              edit:
                              ΥΓ3:Ελπίζω σε post του Link παιχτούρα αρρώστια. :icon_twisted: mail στην ΠΑΕ τώρα&#33;&#33;&#33;&#33;&#33; ;)
                              [/b]
                              Μη μασας link. Βάλε φίνα, Βάλε... ΦΙΝΑ.
                              Do a barrel roll!

                              Comment


                              • #75


                                Αχχχχχχ&#33; Ηδονή&#33;&#33;&#33;







                                Υ.Γ.-Ακόμα και οι paladins βλέπουν μπάλα.

                                Comment

                                Working...
                                X