Announcement

Collapse
No announcement yet.

Fallout 3

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Βιντεος

    Escape Gameplay
    http://www.gametrailers.com/player/39283.html

    Megaton Gameplay
    http://www.gametrailers.com/player/39285.html

    The Wasteland Gameplay
    http://www.gametrailers.com/player/39287.html

    Super-Duper Mart Gameplay
    http://www.gametrailers.com/player/39289.html

    Tenpenny Tower Gameplay
    http://www.gametrailers.com/player/39291.html

    Χμμ ενδιαφέρον, δεν μπορω να πω.
    Στην αρχή ξεκλειδώνει ενα achievement που λέγεται escape και έλεγα τι μου θυμίζει? τι μου θυμίζει? Α ναι το πρώτο achievement του oblivion! Κρίνοντας απο το oblivion πάντως τα achievements δεν είναι το φόρτε των παλικαριών της Bethesda αλλα who gives a shit? αρκεί να είναι καλό το παιχνίδι ;)
    I attack sharks
    when i smell them bleed
    I dont go swimming
    water just wants to be around me.

    Comment


    • #32
      Μου άρεσαν όλα όσα είδα. Day one αγορά για μένα. Oblivion-ίζει αρκετά σε κάποια σημεία αλλά θα το αντέξουμε .

      Comment


      • #33
        Μια χαρά
        Τεράστιες περιοχές , πολύ όμορφη ατμόσφαιρα ειδικά με τις ωραίες μελοδίες του radio...
        3 πιθανές απαντήσεις για να δώσεις όπως και στο Μass Effect , μάλλον από τις απαντήσεις αυτές διαμορφώνεται ο χαρακτήρας του παίχτη , με τα quest που αναλαμβάνει κτλ.

        Comment


        • #34
          Θα έλεγα ότι μοιάζει τρομέρα στο Oblivion κάτι που είναι λογικό αφού χρησιμοποιεί μία βελτιωμένη εκδοχή της μηχανής που χρησιμοποιήθηκε στο πρώτο.Ανοικτά περιβάλλοντα με γνώριμα textures βράχων,μηχανικού ύφους facial expressions,συζητήσεις πάνω κάτω το ίδιο με το προηγούμενο τίτλο της εταιρείας,πόρτες με loading σε γνώριμο στυλ αλλά όλα φαίνεται να έχουν υποστεί βελτιώσεις.
          Πιστεύω πάντως ότι πάνω κάτω θα έχουμε παρόμοιες απογοητεύσεις με το Oblivion σε γραφικά από τους gamers( οι υποστηρικτές είναι πολλοί περισσότεροι) και ίσως και gameplay αν τα λεγόμενα <<dungeons>> τύπου του Fallout 3 ακολουθήσουν την πεπατημένη επανάληψη στους εσωτερικούς τους χώρους.Το σύστημα μάχης πάντως είναι λατρεία.

          Χμμμμμ σε γενικές γραμμές ΚΑΡΑΓΟΥΣΤΑΡΩ&#33;&#33;&#33;

          Comment


          • #35
            Aν και μου αρεσει πολυ εκ πρωτης το ολο setting και πιστευω πως αν ολα πανε καλα τοτε ο τιτλος θα κυνηγησει ενα GOTY award, παρολαυτα διατηρω καποιες επιφυλαξεις λογω Bethesda.
            Δε θελω να δω τους αχανεις και συναμα κενους κοσμους των τελευταιων Elder Scrolls με τιποτα.. Αυτο μονο φοβαμαι, τα αλλα βολευονται.

            Σε 2 μηνες θα ξερουμε αν το παιχνιδι θα κανει live up to the hype ή αν οι fans θα αρχισουν να αναπολουν τις ημερες της Ιnterplay..

            Comment


            • #36
              apo ta trailers pou ida ine sigoura must buy gia emena den mporo na perimeno

              Comment


              • #37
                Δε θελω να δω τους αχανεις και συναμα κενους κοσμους των τελευταιων Elder Scrolls με τιποτα.. Αυτο μονο φοβαμαι, τα αλλα βολευονται.[/b]
                Ακριβώς, το κενοί κόσμοι μας πειράζει, πχ στο oblivion, αν και κατα τ&#39; άλλα πολύ καλό game (θα το έβαζα 7,5 με 8), από ένα σημείο και μετά βαριέσαι να σκοτώνεις καβούρια, λύκους, trolls και επίσης πολλά quests είναι ψιλοασύνδετα και δεν έχει και τόσο νόημα να τα αναλάβεις και να τα ολοκληρώσεις.

                Και για μένα το Fallout 3 είναι μια σίγουρη αγορά.
                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                Comment


                • #38
                  Όσοι θα το πάρετε για PS3 να το κάνετε import από Ασία. 40? για την πλάκα το βρίσκεις, lol. Κρίμα που η έκδοση του 360 δεν είναι region free. Στην περίπτωση αυτή, ebay .

                  Comment


                  • #39
                    Πάντως απ&#39;οτι βλέπω η ατμόσφαιρα του Fallout 3 είναι εξαιρετική, το game ήδη με απορρόφησε από τα video . Kαι το gameplay δείχνει αρκετά υποσχόμενο.
                    Star Citizen videos Star Citizen gallery

                    Comment


                    • #40
                      Όσοι θα το πάρετε για PS3 να το κάνετε import από Ασία. 40? για την πλάκα το βρίσκεις, lol. Κρίμα που η έκδοση του 360 δεν είναι region free. Στην περίπτωση αυτή, ebay .
                      [/b]
                      Θα γίνει κάποια στιγμή region free.Απλά περιμένουν να περάσουν οι μέρες.Τις περισσότερες φορές (like Too Human) το δοκιμάζουνε την τελευταία στιγμή και ενημερώνουν το site οπότε υπομονούλα.Είναι νωρίς ακόμα...

                      Είναι και η δυνατότητα του PS 3 να έχει region free άμεσα παντού απλά και ωραία.

                      Comment


                      • #41
                        Καλά δε βιάζομαι, μην ανησυχείς . Ως τώρα τα καλύτερα παιχνίδια της κονσόλας είναι region free, πιστεύω ότι και τα Fallout 3, Fable 2 θα αποδειχθούν.

                        Comment


                        • #42
                          Τι σκατε με τα regions, ο,τι βγαινει σε NTSC-Asian format ειναι και region free απλα κι ωραια, σε αντιθεση με τα παντα κλειδωμενα NTSC-J...

                          Comment


                          • #43
                            Μου άρεσαν όλα όσα είδα. Day one αγορά για μένα. Oblivion-ίζει αρκετά σε κάποια σημεία αλλά θα το αντέξουμε .
                            [/b]
                            Μα δε θα κανει 5 ευρω την πρωτη μερα :blink: .

                            lol just kidding shortie&#33;

                            Εγω παιδες τη Bethesda τη φοβαμαι...για να ειναι διαθετημενη μια εταιρεια να περασει απο το μεγαλειο και τη harcorιλα του Morrowind στην "μπατε σκυλοι αλεστε" λογικη του OblIVion για να πουλησει παει να πει πως δε θα σταματησει να κανει συμβιβασμους προκειμενου να κανει το cash - in που περιμενει...

                            Ας ελπισουμε πως σεβαστηκαν το παρελθον της σειρας και τα στοιχεια που την εκαναν μεγαλη.
                            <div align="center">

                            "Strive For Improvement Through Every Day To Become The Best You Can"</div>

                            Comment


                            • #44
                              Α μωρή αρρώστια φιοθ, πάντα με τον κακό σου λόγο .

                              Και εγώ τη φοβάμαι αλλά πιστεύω ότι όπως και να είναι το παιχνίδι θα είναι καλό και θα μου αρέσει. Ελπίζω στο να μην είναι τόσο χαλαρό και εύκολο όσο το oblivion. Τέλος πάντων, ο καιρός πλησιάζει.

                              Comment


                              • #45
                                Το θεμα ειναι να ικανοποιησουν τους Fallout fans (βλεπε Interplay) και οχι τους Elder Scrolls fans (Bethesda).

                                Εμπορικα, προφανως το 2ο μετραει και επειδη διανυουμε δυσκολες εποχες για ιδεολογους, γι&#39; αυτο και εχω τις ενστασεις μου - αλλα απ την αλλη δε μπορω να μην αναγνωρισω το οποιο potential του τιτλου.

                                Best feature το transistor-ακι, ξυπναει ευχαριστες μνημες Bioshock, μουσικα παντα.

                                Comment

                                Working...
                                X