Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Α ναι, και δεν εχει το σπαστικο του Dragon Ball που φορτωνει για τρια επισοδεια το Καμε Χαμε και αστοχει στο τεταρτο.[/b]
    Πες τα!!!!Πες τα!!!
    Ή το κλασικό και πολυφορεμένο...Τώρα θα δεις την πραγματική μου δύναμη!!
    15 επεισόδια μετά και αφου έχει φάει το ξύλο της αρκούδας και κάτι βολές στο μέγεθος πλανητών στη μάπα λέει το πρωτότυπο για νιοστή φορά
    ΤΩΡΑ ΘΑ ΣΟΒΑΡΕΥΤΩ!!!Τώρα θα δει την πραγματική πραγματική μου δύναμη.

    Βρήκα ένα site με rapidshare από το 1 εως το 350...Tελικά μάλλον θα το κατεβάσω από εκεί.Κατέβασα τα τέσσερα πρώτα.Μια χαρά...Μόνο 346 ακόμη :excl:
    «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

    Comment


    • Burai, εσύ ψάχνεις αυτό. Κατά κοινή ομολογία το καλύτερο fanbsub του One Piece, αν και αν δεν απατώμαι δεν είναι 100% up-to-date, αλλά κάποια επεισόδια πίσω.
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • Thanks
        Eυτυχώς αυτο κατεβάζω από εδώ:
        http://www.animea.net/download/206/One+Piece.html

        Το βραδάκι θα βάλω να κατεβάζει από το 10 και μετά!!
        «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

        Comment


        • Ξέρει κανείς κάνα site, ελληνικό κατά προτίμηση, που να πουλάει κάθε είδους παππούτσι, με ποικιλία σε μάρκες; Να δούμε τι παίζει και online σε τιμές ;)
          Star Citizen videos Star Citizen gallery

          Comment


          • http://www.noulisport.gr/shoes.php?page=2 ;
            Τώρα περαιτέρω για σύγκριση σε τιμές μπορείς λογικά να δεις και online κατάλογο από αλυσίδες αθλητικών ειδών όπως π.χ. intersport κτλ.
            NDS themes

            Comment


            • Εαμ θες γκλαμουρια Big Boss, ψαξτο μεσω
              http://www.in.gr/directory/53/dir5350.0.asp:

              Εγω προτεινω :
              http://www.cassports.gr
              http://www.laredoute.gr

              επειδη εχουν παπουτσια που ταιριαζουν στα γουστα μου. Σημερα εκανα και παραγγελια απτο πρωτο.
              Η φορμα (εγγραφων) που εχει ειναι πολυ βολικια. Για να δουμε...

              Γενικα οι αγορα παπουτσιων online συμφερει για λογους τιμων και ~φυσικα~ ποικιλιας που δεν παρεχεται στα καταστηματα της καθε αγορας ανα μερος της Ελλαδος.
              " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

              Authenticity sir, authenticity. "

              Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



              Comment


              • Ψάχνω πρόγραμμα για μετατροπή από DVD σε DivX.

                Έχω από DivX σε DVD, από οτιδήποτε σε οτιδήποτε αλλά δεν έχω από DVD σε DivX.

                καμιά ιδέα?
                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                Comment


                • βλέποντας το θέμα με τα βίντεο κλιπ των 80,90 θυμήθηκα ότι ψάχνω βίντεο κλιπ της Άννας Βρύση.δε θυμάμαι τίτλο.μόνο ότι είναι πολύ παλιό.είχε βραβευτεί γι'αυτό τότε και νομίζω ήταν το τελευταίο που έκανε σε συνεργασία με τον Καρβέλα.αν θυμάμαι καλά ήταν πολύ δραματικό το όλο σκηνικο.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Ψάχνω 2.000.000Ε.......
                    I'm back bitches... Version 2.0

                    Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                    Comment


                    • A δικά σου είναι,και με έχεις και κυκλοφορώ με ψιλά στην τσέπη;;;
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • Είμαι πολύ αφηρημένος τώρα τελευταία....
                        I'm back bitches... Version 2.0

                        Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                        Comment


                        • Το ξέρω πως είναι η ερώτηση σε ασχετο θέμα αλλά αν μπορείτε βοηθήστε στα παρακάτω...

                          Είναι μαθηματικά κατευθυνσης (Β' Λυκείου) για το Πάσχα έχω λύσει τα άλλα θέματα εκτός από τα δύο παρακάτω

                          1)Στο επίπεδο θεωρούμε τα σημεία Α(κσυνφ,λημφ) , Β (κημφ, -λσυνφ) και Γ(κ,λ) όπου κ,λ ανήκει R και 0<φ<π. Για ποιες τιμές του φ τα Α,Β,Γ είναι συνευθειακά ;

                          2)Τα σημεία Μ1 (1,1) , Μ2 (2,2) και Μ3 (3,-1) είναι τρεις διαδοχικές κορυφές ενός παραλληλογράμμου. Να βρεθούν :
                          α)οι συντεταγμένες της τέταρτης κορυφής του
                          β)οι συντεταγμένες του κέντρου του
                          γ)το εμβαδόν του

                          Ελπίζω να απαντήσει κάποιος εώς την Κυριακή

                          Ευχαριστώ

                          Comment


                          • Bart einai polu efkola,pragmatika den xreiazesai voitheia,kako tha sou kanoume an sta poume.Prospathise ligoulaki kai tha sou po tin Kiriaki tis liseis.
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • Σκεψου διανυσματικα

                              Σκεψου πως μοιαζει το "συνευθειακα"

                              Τι σχεσεις υπαρχουν μεταξυ τετοιων διανυσματων

                              Κοψε το προβλημα σε κομματια

                              Οπως ειπε και ο Σομαρις προσπαθησε μονος σου λιγο παραπανω, αλλιως εδω ειμαστε(ειναι )
                              My blog:Doppel&#39;s Den

                              Comment


                              • Διαισθητικα μου φαινονται κι εμενα ευκολα αλλα νοιωθω ασχημα που πλεον δε θυμαμαι τιποτα.
                                Do a barrel roll!

                                Comment

                                Working...
                                X