Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ψάχνω κάποιον να μου δανείσει / πουλήσει το dragon age 2 για xbox360 ΤΩΡΑ σε φάση, να το παίξω, ίσως το παραγγείλω κι εγώ παράλληλα από κανά site αλλά μέχρι να μου ρθει θέλω να το ξεκινήσω. please, i'm addicted (and don't wanna spend a penny), kk thx bb

    Comment


    • Απ'όλα τα παιχνίδια του κόσμου το Dragon Age 2 βρήκες???

      Αν θες μπορώ να σου δανείσω την έκδοση για PC, αν έχεις μηχάνημα.
      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

      Comment


      • δε ξέρω, έπαιξα 65 ώρες το πρώτο και δεν είναι αρκετό, i want more of the fucking same lol. Τελικά παρήγγειλα και το Dragon Age 2 και το expansion του origins...

        Comment


        • Αϊιιιιιιι...

          Σύμφωνα με τα όσα ξέρω μόνο το ίδιο δεν είναι το 1 με το 2! Διάβασε τις απόψεις των παιδιών στο αντίστοιχο θέμα, αλλά γενικά το 2 έχει φάει μεγάλο κράξιμο! Το Awakening από την άλλη είναι μια κακοστημένη αρπαχτή που έχω θάψει σε πολλές ευκαιρίες. Ρίξε μια ματιά στο τι έχουμε γράψει και τι έχει γραφεί και αλλού και πάρε τις αποφάσεις σου.

          Το 1 είναι παιχνιδάρα. Αν θες κι άλλο κάνε 2ο playthrough με άλλο χαρακτήρα.
          Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

          Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

          Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

          Comment


          • Ψάχνω να κατεβάσω το τραγούδι Ουράνιο Τόξο του Ρώμα.Όπου έχω ψάξει είναι διαγραμμένο ρε γμτ.
            Carpe diem

            Comment


            • Βήμα 1: http://www.youtube.com/watch?v=YJxahytw7o0

              Βήμα 2: http://www.listentoyoutube.com/

              Και σε λίγα δευτερόλεπτα είσαι κομπλέ
              "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

              Comment


              • Θεός.Thanks.
                Carpe diem

                Comment


                • Και μιας και το έφερε η κουβέντα,πείτε κι έναν εύκολο τρόπο να κατεβάζω βίντεο από utube.
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Λήψη του Video DownloadHelper για το Firefox. Ο εύκολος τρόπος λήψης και μετατροπής βίντεο Ιστού από εκατοντάδες ιστότοπους που μοιάζουν με το YouTube.


                    και όχι μόνο από youtube...... ;)

                    Comment


                    • Επίσης το τελευταίο (ή τα τελευταία) realplayer στην εγκατάσταση έχουν από μόνα τους την επιλογή νομίζω (και αν δεχτείς να την εγκαταστήσεις σε οποιαδήποτε βίντεο σου βγάζει επιλογή download)
                      "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                      Comment


                      • Thank you very much both.
                        Carpe diem

                        Comment


                        • Προς τους nba-ικους του φόρουμ, ψάχνω τους τελικούς της Δύσης το 2002 lakers-kings, έστω το7ο ματς

                          Comment


                          • Μια σελίδα που βρήκα πρόχειρα αλλά δεν ξέρω αν λειτουργούν τα links:

                            虎扑是以体育赛事和男性兴趣生活为主的社区网站。专注于NBA赛程、NBA录像、NBA直播、NBA资讯、球员交易、足球、英超、电竞、LPL等全部篮球足球电竞赛事,并提供虎扑步行街社区服务。


                            Και μία με το 7ο που πάλι δεν ξέρω αν δουλεύει:

                            I'm back bitches... Version 2.0

                            Το νέο forum για το αυτοκίνητο: PetrolHeads

                            Comment


                            • ίσως γίνω κουραστικός,όμως όσα σάιτ είχα είτε κλείσανε είτεδεν έχουν αυτά που θέλω όπως τα θέλω.
                              Για πείτε σάιτς από τα οποία κατεβάζετε ταινίες,σειρές ΜΕ υπότιτλους και κατά προτίμηση μέσω τόρρεντζζζ.
                              Carpe diem

                              Comment



                              • Comment

                                Working...
                                X