Announcement

Collapse
No announcement yet.

Ψάχνω/ βρίσκω...

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #61
    Πολυ ενδιαφερον...
    Να ρωτησω.. συνδεεται λεει με composite....

    Π.χ. αν εγω θελω να κανω κατι capture απο την Χ πηγη συνδεδεμενη με hdmi/component/rgb, το μηχανημα αυτο θα μπορει μεσω της component συνδεσης να "παρει" δεδομενα απο την πηγη και να τα σωσει απευθειας σε 640x480;

    Comment


    • #62
      Φαντάζομαι το συνδέεις πάνω στην euroscart υποδοχή της τηλεόρασης,έχεις συνεδεμένο πχ το 360 στην τηλεόραση μέσω HDmi και μεταφέρεις η τηλεόραση το σήμα στο scandisk.Εμένα μου ήρθε φλασιά,ότι θα τα έσπαγε μια εφεύρεση που να καταγράφει σε flash memory γιατί θα ήταν κάτι φτηνό και άμεσο,σε σχέση πχ με DVDRW.Γουγλάρισα,καιω,υπήρχε!Απλά δεν ήξερα για ελληνικό μαγαζί,τώρα ξέρω.
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #63
        Δηλαδη θα μπορουμε να κανουμε capture τα επικα overnight SMWorld sessions οπου παιζουμε μια ο ενας μια ο αλλος και χανουμε καθε 15'';
        Im sold.

        Comment


        • #64
          E,όχι,αυτά θέλουν cam capture.
          Originally posted by Raf
          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

          Comment


          • #65
            Ψάχνω το επεισόδιο από "Της Ελλάδος Τα Παιδιά" που ήταν νομίζω το Χριστουγεννιάτικο.
            Χαρακτιριστικά θυμάμαι που έκαναν και χορευτικό και ο Ντάλας τραγούδαγε το "Σταμουλης ο Λοχιας" και ο Βλάχος τραγούδαγε με ένα χρυσό νομίζω από πάνω και κολλιτό μαύρο ή κάτι τετοιο.
            "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

            Comment


            • #66
              Ψάχνω ένα τραδουδάκι του Γίωργη Χριστοδούλου με όνομα <<Πρώτο ραντεβού στο Θησείο>> από τον δίσκο Γιαπωνέζικοι κήποι...Δεν το βρίσκω στο net γαμώτο.Θέλω είτε να το ακούσω ή να το κατεβάσω

              Ευχαριστώ ;)


              Comment


              • #67
                Ψαχνω iphone με κατω απο 500ε σε ελληνικο μαγαζι.. Στο ebay το βρισκω και 400ε αλλα λεω μηπως ξερει κανεις κανα Ελληνικο μαγαζι(Αθηνα κατα προτιμηση..) και γλυτωσω τη φασαρια, το εχω βρει 680 :blink: :blink: και φυσικα δεν τα δινω για κατι που εχει 400...

                Comment


                • #68
                  ρίξε μια ματιά εδώ http://www.vnp.gr

                  Comment


                  • #69
                    Ψάχνω το επεισόδιο από "Της Ελλάδος Τα Παιδιά" που ήταν νομίζω το Χριστουγεννιάτικο.
                    Χαρακτιριστικά θυμάμαι που έκαναν και χορευτικό και ο Ντάλας τραγούδαγε το "Σταμουλης ο Λοχιας" και ο Βλάχος τραγούδαγε με ένα χρυσό νομίζω από πάνω και κολλιτό μαύρο ή κάτι τετοιο.
                    [/b]
                    Ψάξε εδώ&#33;&#33;


                    Παιδιά, θέλω βοήθεια&#33;&#33;
                    Ψάχνω ένα πρόγραμμα για να κάνω editing σε video&#33;
                    Εξηγώ, θέλω να το κόβω όπου θέλω, να βάζω ήχους, εικόνες,μουσική πάνω από το βίντεο.όπως είναι το Windows
                    movie maker αλλά ποιο "λειτουργικό".Ποιο πολλές επιλογές&#33;&#33;
                    Θα προτιμούσα freeware, αλλά και κανένα με torrent δεν θα με χάλαγε&#33;&#33;
                    Ευχαριστώ&#33;&#33;
                    I did what I thought was right
                    All for the love of my life
                    I know it&#39;s sad but true
                    Something is very wrong
                    Condemned to suffer so long
                    For a love so true

                    Comment


                    • #70
                      Για freeware δύσκολο.Για έχω torrent και δεν πληρώνω τα 1000 ευρώ που κάνει το πρόγραμμα σου προτείνω το Adobe Premiere
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #71
                        Ψάχνω την υπέρτατη καφρίλα: Την παραλλαγή του "What is Love" που φέρνει σε Marilyn Manson. Δείτε εδώ http://www.starterupsteve.com/flash/html/love.shtml και πατήστε το δέκατο βελάκι για να ακούσετε ποιο λέω.

                        Αν υπάρχει βέβαια.
                        My Blog: FoM's Between a Rock and a Hard Place
                        Follow me on http://www.twitter.com/FoM_PV


                        Comment


                        • #72
                          Ψάξε εδώ&#33;&#33;
                          Παιδιά, θέλω βοήθεια&#33;&#33;
                          Ψάχνω ένα πρόγραμμα για να κάνω editing σε video&#33;
                          Εξηγώ, θέλω να το κόβω όπου θέλω, να βάζω ήχους, εικόνες,μουσική πάνω από το βίντεο.όπως είναι το Windows
                          movie maker αλλά ποιο "λειτουργικό".Ποιο πολλές επιλογές&#33;&#33;
                          Θα προτιμούσα freeware, αλλά και κανένα με torrent δεν θα με χάλαγε&#33;&#33;
                          Ευχαριστώ&#33;&#33;
                          [/b]
                          Το adobe premier δε μου αρεσει καθολου προτιμω pinnacle studio που ειναι και εξαιρετικα απλο και noob friendly η το sony Vegas που εχει πραγματικα τα παντα..

                          Comment


                          • #73
                            Με το premiere μπορείς όμως να κάνεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ
                            Originally posted by Raf
                            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                            Comment


                            • #74
                              Με το premiere μπορείς όμως να κάνεις ΤΑ ΠΑΝΤΑ
                              [/b]
                              Και με το sony vegas το ιδιο.. αλλα εισαι noobas στο video editing προτεινω το pinnacle που βρηκα και πιο ευκολο απ&#39;ολα.. κυριολεκτικα μισησα το adobe..

                              Comment


                              • #75
                                Και με το sony vegas το ιδιο.. αλλα εισαι noobas στο video editing προτεινω το pinnacle που βρηκα και πιο ευκολο απ&#39;ολα.. κυριολεκτικα μισησα το adobe..
                                [/b]
                                Θέλεις να τα βγάλουμε να...τα μετρήσουμε τα βιντεό μας;;;;
                                http://www.youtube.com/watch?v=DfvtJKgCi2c
                                Originally posted by Raf
                                Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                                Comment

                                Working...
                                X