Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Βλέπω darling in the franxx ,ειχε γίνει ντόρος όταν κυκλοφόρησε οπότε είπα να το τσεκαρω λίγο και εννοείται one piece το οποίο ευχομαι σε δέκα χρόνια να έχει τελειώσει

    Comment


    • Εχει δει κανεις τη νεα DBS movie με το retelling του Brolly stοry? Δεν εχω καταφερει να τη δω ακομα αλλα γενικα πηρε πολυ καλες κριτικες και ελπιζω να το κανω μεσα στις επομενες ημερες. Btw production wise ειναι 1000 steps beyond anything στο dragonball και το γεγονος οτι επαναφεραν το hand drawn style των 80s ειναι πραγματικα respect (φανταστικο αποτελεσμα απο οσα εχω δει art-wise). Επισης και η μουσικη ειναι τελεια απο tracks που ακουσα. Θα γραψω εντυπωσεις μολις την δω ολοκληρωμενα.

      Comment


      • Περιμένω να βγει καλό rip, επειδή αρνούμαι να την δω σε handcam.

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Δεν άντεξα το hype και ενέδωσα. Η ταινία τα σπαέι!! Brocolli FTW!!

          Comment


          • Εγώ πάλι μόλις είδα πως ένας τρελός πήρε την ταινία σε rip από Amazon uk prime, βρήκε legit καθαρό ιαπωνικό ήχο, το πέρασε από πάνω και είναι μπόμπα. Το βρήκα σε πράιβειτ τράκερ, δεν ξέρω αν έχει κυκλοφορήσει κι αλλού. Το βράδυ έχει προβολή

            PK World - Τα πάντα για Disney comics!

            Comment


            • Αρκετά καλό τεχνικά, φοβερά σχέδια, κίνηση και μουσική

               
              αλλά επικεντρώνεται κυρίως στις μάχες και δεν επενδύει στο story.

              Προσωπικά μέχρι το σημείο πριν γίνει ο Son Goku μπλε, έχτιζε ωραία το hype καθώς δυνάμωνε ο Brolly και τους νίκαγε και περίμενα κάτι παραπάνω στην εξέλιξη της μάχης και του story. Όμως καθώς η ταινία είχε φθάσει ήδη στα 2/3, κατάλαβα ότι απλά θα είναι μία brutal μάχη μέχρι το τέλος. Αυτό μπορώ να πω μου μείωσε το ενδιαφέρον καθώς το έβλεπα, όσο οξύμωρο και αν ακούγεται (dragon ball είναι ρε φίλε, ξύλο θα πέσει).

              Συνοπτικά:
              Είναι τεχνικά άρτιο με τούμπανο μάχες και μουσικάρα; Ναι
              Βλέπεις κάτι νέο στην εξέλιξη του Dragon Ball τύπου ultra instinct, νέα σύμπαντα κτλ; Όχι, εκτός βέβαια ότι "γίνεται canon" o Brolly.
              Την προτείνεις; Εννοείται...
              The illusion of free will is an illusion.

              Comment


              • Η κλασική εισαγωγή των X-men είναι στις καρδιές μας με τη μουσική τιριριριριιιι ριριν.
                Όμως οφείλω να παραδεχτώ ότι η Ιαπωνική έκδοση είναι πολύ πιο bad-ass.

                The illusion of free will is an illusion.

                Comment


                • Σας συνιστώ αυτό...

                  sigpic

                  Comment


                  • Ανανκοίνωση της σειράς Shenmue και δηλώσεις του Yu Suzuki και του anime director.

                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Με αφορμή τα γενέθλια του Θεουλι

                      Comment



                      • "Hate is a place where a man who can't stand sadness goes"

                        R.I.P Miura Kentaro
                        Last edited by thunderjohn; 21-05-2021, 01:07 PM.

                        Comment


                        • Πραγματικα μεγαλο κριμα, R.I.P LEGEND

                          Comment


                          • Αφήνω αυτό εδώ μέχρι να εμφανιστεί ο Kojima να μας πει τι συμβαίνει με τον Junji Ito.

                            φτιάξτε καφέ

                            Comment


                            • Κυκλοφόρησε το επίσημο trailer του Shenmue Animation. Δείχνει αρκετά πλάνα από το πρώτο Shenmue και φαίνεται πολύ καλό!

                              Ευχαριστώ τον die hard fan kakashi_gr που μου το έστειλε, περιμένω και post ε;

                              The illusion of free will is an illusion.

                              Comment


                              • Originally posted by Ryu_gr View Post
                                Κυκλοφόρησε το επίσημο trailer του Shenmue Animation. Δείχνει αρκετά πλάνα από το πρώτο Shenmue και φαίνεται πολύ καλό!

                                Ευχαριστώ τον die hard fan kakashi_gr που μου το έστειλε, περιμένω και post ε;


                                Αν βγει σε παιχνίδι σε αυτό το ύφος θα σκίσει !

                                Comment

                                Working...
                                X