Announcement

Collapse
No announcement yet.

Αnime

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλύτερα να πιστεύεις ότι πιστεύεις και να βλέπεις τι γίνεται παρά να σου πούμε με βεβαιότητα εμείς αν ισχύει αυτό που λες και να ξενερώσεις στο τέλος...
    Nintendo I.D.: paixtis
    3ds friend code: 2664-2347-7128

    Comment


    •  
      episode 599

      Comment


      • Κατα τη γνωμη μου η αρχη του πολεμου (μεχρι εκει που ειναι το anime και λιγο ακομα) εναι παρα πολυ μετρια. Απο κει και περα απογειωνεται σε μεγαλο βαθμο, εχει ωραιο character development καποιων ηρωων, αποκαλυψεις και μερικα παρα πολυ ωραια events. Εγω οταν διαβαζα το manga (παρακολουθουσα anime μονο αλλα πριν 2 μηνες δεν αντεξα με τοσα fillers και ξεκινησα το manga) ειχα φτασει σε ενα σημειο που ημουν πληρως ικανοποιημενος με το πως ειχε παει η ιστορια, το πως ειχαν συνδεθει καποια πραγματα απο τα πρωτα episodes κλπ κλπ και ελεγα το μονο που μενει ειναι δειξει ποιος ειναι o Τobi....

        E με το που το εδειξε καταστραφηκαν ολα και ακομα imo το πραγμα οσο παει και χειροτερευει. Anyway, το anime οπως ειδα ξαναξεκιναει και λογικα προς το τελος του μηνα αρχιζουν μερικα απο τα πολυ ωραια επεισοδια.

        Altair οταν προχωρησεις το anime θα αλλαξεις τελειως αποψη για το ποιος ειναι ο Tobi πιστεψε με... απο κει και περα ουτε και εγω σχολιαζω παραπανω απλα προσωπικα θεωρω οτι η τελικη αποκαλυψη ειναι οτι πιο οτι ναι εχω δει ever Και δυστυχως οσο προχωραει και το εξηγει οι τρυπες γινονται περισσοτερες αντι για λιγοτερες.

        Comment


        • Είμαι στο 143,
           
          ο Ιτάτσι πέθανε
          και μόλις ξενέρωσα,βαριέμαι να το συνεχίσω τώρα.Θα το ξαναπιάσω αργότερα.
          Carpe diem

          Comment


          • Τα επομενα επεισοδια 2-4 επεισοδια ειναι τα καλυτερα στην ιστορια του Naruto παντως ;) Δες τα asap!! Btw η συγκεκριμενη μαχη μου αρεσε παρα πολυ γιατι επι της ουσιας ηταν μια μικρογραφια του story του OKAMI.

            Comment


            • Τα είδα και αυτά ρε συ,μέχρι το 143 είπα,απλά αυτό ήταν το κύριο σημείο.
              Carpe diem

              Comment


              • Tha symfwnhsw me Nooto, akrivws me to pou deixnei poios einai o Tobi kai ligo poio prin me thn teleiws athlia maxh twn Kages to story paei entelws kata diaolou, egw eftasa ws twra 3 fores se shmeio na kanw ragequit.
                "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                Kindred, this blade and I.
                "

                "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                Greek Gaming Videos
                Greek Final Fantasy Forum

                Comment


                • Στο είχαμε πει... Άκου μας που σου λέμε! ^^
                  sigpic

                  Comment


                  • και μονο στην υποψια οτι θα φαω κανα ξωφαλτσο spoiler με αυτα που λεγονται απο πανω

                    sigpic

                    Comment


                    • Siga to anime
                      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                      Kindred, this blade and I.
                      "

                      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                      Greek Gaming Videos
                      Greek Final Fantasy Forum

                      Comment


                      • Kakashi που έχεις φτάσει;
                        Carpe diem

                        Comment


                        • σε ολα τα γνωστα anime που παιζουν ακομα (naruto, one piece, gintama, hunter x hunter 2011, toriko, bakuman) στο τελευταιο επισοδειο ειμαι και δε διαβαζω ποτε manga αλλα επειδη οποιος εχει καει στο χυλο φυσαει και το γιαουρτι ειμαι λιγο πιο προσεκτικος.
                          sigpic

                          Comment


                          • Τώρα βλέπω το Phi Brain. Γαμάτο anime με ψυχολογικού θρίλερ στοιχεία!
                            sigpic

                            Comment


                            • Egw eida merika episodia kai to stamathsa.
                              "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
                              But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
                              Kindred, this blade and I.
                              "

                              "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
                              Greek Gaming Videos
                              Greek Final Fantasy Forum

                              Comment


                              • το rainbοw μου αρεσει πολυ εμενα ^^

                                Comment

                                Working...
                                X