Announcement

Collapse
No announcement yet.

Star Wars Games

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    ego pedia den eho pexi kanena star wars game leo omos na paro tora to the force unleashed epexa to demo tou ke mou arese.

    Comment


    • #17
      Και εγώ αυτό θα έλεγα. Βασικά δεν έχω παίξει το demo ακόμα (υπολογίζω να το κατεβάσω), όμως από τα videos που είδα μου άρεσε η όλη φάση. B)

      <span style="font-family:Century Gothic">MAY THE RATS EAT YOUR EYES&#33; I am now lost to your cause&#33; The Darkness comes...&#33; IT WILL DAMN US ALL&#33;&#33;&#33; </span>

      Comment


      • #18
        Ας τα βάλω εδώ

        Star Wars: Force Unleashed Review (IGN)
        http://xbox360.ign.com/articles/910/910032p1.html
        7.3/10

        Και απο το Gametrailers
        http://www.gametrailers.com/player/39955.html
        6.9/10
        I attack sharks
        when i smell them bleed
        I dont go swimming
        water just wants to be around me.

        Comment


        • #19
          Σχετικα καλουτσικα reviews το FU μεχρι τωρα,αλλα τιποτα σπουδαιο οπως το περιμενα.Για μενα ο τιτλος ειναι ενα καλο rental καποιο σαββατοκυριακο,με τα παιχνιδια που ερχονται το φθινοπωρο ουτε που το σκεφτομαι για αγορα.

          Comment


          • #20
            Α ωραία, τώρα το κάψαμε

            Έχω παίξει πολύ τα

            Knights of the Old Republic 1+2
            Lego Star Wars 1+2
            Star Wars Battlefront 1+2
            Jedi knight: Dark Forces 2, Jedi Knight 2: Jedi Outcast, Jedi Knight: Jedi Academy
            X - Wing VS Tie Fighter
            Republic Commando
            Διάφορα ημιανύπαρκτα παιχνίδια σε 16 bit Εντάξει, υπερβάλλω, υπήρχαν αρκετά καλά παιχνίδια σε όλο αυτό το χάος, αλλά τα περισσότερα ήταν στεγνές αρπαχτές. Είστε ελεύθεροι να αρχίσετε να μου θυμίζετε διάφορα, όπως εκείνη την πρώτη πίστα με το Λιουκ πάνω στο speeder του να τρέχει στον Τατουίν. Ακόμα και μονόπολη έχω παίξει κάπου...
            Star Wars Racer σε arcade παρακαλώ, με τους δύο λεβιέδες για όσους ξέρουν

            Bold έχουν όσα ξεχωρίζω, και τα συστήνω ανεπιφύλακτα σε όλους.

            Για όσους ενδιαφέρονται, έχει κυκλοφορήσει ένα graphic novel 120 σελίδων με το στόρι του Force Unleashed. Για εμένα που δεν προβλέπεται να το παίξω σύντομα, ήταν ό,τι έπρεπε και μπορώ να πω ότι από σενάριο τα πάει πολύ πολύ καλά, με ένα (δυστυχώς) τραβηγμένο φινάλε για να τονίσει σώνει και καλά το πόσο βαρβάτος είναι ο κεντρικός χαρακτήρας. Με μερικά πράγματα ΔΕΝ παίζουν κύριοι, μπροστά στους χαρακτήρες της κλασσικής τριλογίας έχουν λυγίσει προσωπικότητες και προσωπικότητες, δεν επιτρέπεται στο εκάστοτε τσουτσέκι να τους γελοιοποιεί. Όποιος θέλει περισσότερα, ΠΜ.
            Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

            Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

            Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

            Comment


            • #21
              titus, το εχω και εγω (κ πλεον κ ο discipleinagony&#33;) και μπορω να πω οτι ειμαι πληρως ικανοποιημενος.
              το σεναριο ενα αψογο αλλά ειδικά το σχεδιο είναι απο τα καλυτερα που έχω δει σε sw comic.

              btw, μολις ανεβασα το review στο gameover, οποτε μπορειτε να το διαβασετε εκει.
              οπως ειχα πει, πολυ καλο παιχνιδι αλλα ορισμενα χαζοπροβληματα το εστειλαν χαμηλα.
              πάντως, ένα sequel ή ενα νέο SW παιχνιδι με αυτη τη τεχνολογια και διορθωνοντας τα λάθη, θα είναι κάτι το αριστουργηματικό&#33;

              http://gameover.gr/Star-Wars-The-Force-Unl...?article_page=1

              Comment


              • #22
                Να προσθέσω το Star Wars: Empire at War, το καλύτερο strategy που έχει βγει για Star Wars και πολύ ενδιαφέρον παιχνίδι. Έχω στείλει review στα παιδιά, οπότε κάτι θα ανέβει σύντομα. Το τελευταίο που είχε βγει ήταν ένα expansion του Age of Empires 2 που λεγόταν Galactic Battlegrounds και απλά έβαζε Star Wars skins στις υπάρχουσες μονάδες - δηλαδή αίσχος ντροπή και όνειδος.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #23
                  Super Star Wars Trilogy(SNES)...Τhe force was strong in them.Αθάνατα 16bit
                  «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                  Comment


                  • #24
                    Σίγουρα stronger than you (t3h player I mean)

                    Comment


                    • #25
                      Νέο Υλικό για το Force Unleashed.
                      http://www.gameover.gr/news/%CE%9D%CE%AD%C...ashed.6038.html
                      Carpe diem

                      Comment


                      • #26
                        Αν και δεν νομιζω να υπαρχει κανενας εδω μεσα με το BF2142 προχειρο εκτος απο μενα, τσεκαρετε το latest video αυτου του mod http://www.moddb.com/mods/first-strike εχει να φαει κατεβασμα με το που γυρισω σπιτι ελπιζω να βρω κανεναν server μονο, δεν νομιζω να υπαρχουν και πολλες εναλλακτικες αφου το battlefront 1 + 2 πρεπει να εχουν σταματησει να το παιζουν πλεον ενω η μοιρα του 3ου ειναι αβεβαιη

                        Comment


                        • #27
                          The Force Unleashed Ultimate Sith DLC trailer


                           
                          συνεχίζει μετά από τον Sith Ending του παιχνιδιού,όπου πλέον έχουμε γίνει μαθητές του Darth Sidius και μέσα σε αυτόν συναντάμε ακόμα περισσότερα γνώριμα πρόσωπα όπως ο Luke,ο Obi Wan κλπ.
                          Carpe diem

                          Comment


                          • #28
                            To kotor σήμερα στέκεται; Λάβετε υπόψιν ότι είμαι άσχετος με το σύμπαν του star wars γενικά

                            Comment


                            • #29
                              Nαι,παίζεται ανετότατα.Είναι αρτιότατο παιχνίδι με απλούς και πολύ φιλικούς μηχανισμούς και όσον αφορά την ιστορία δεν θα έχεις κανένα πρόβλημα,εξελίσσεται πολύ πριν από τις ταινίες και έτσι θα μπορέσεις άνετα να παρακολουθήσεις την ιστορία.


                              Tidy!

                              Do not blame me.Blame yourself or God.
                              In Matsuno we trust.

                              Comment


                              • #30
                                Steam Sales ε? Το KotoR όντως παίζεται πολύ άνετα, αν εξαιρέσει κανείς τα γραφικά του που υποψιάζομαι δεν έχουν γεράσει καλά. Μηχανισμοί, δομή κλπ είναι μέσα στα σύγχρονα στάνταρ οπότε μη σε ανησυχεί κάτι.

                                Βουρ!
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X