Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    oxi den leitourgei.

    Comment


    • #17
      Δεν μπορώ να κάνω post στις ανακοινώσεις(ναι θέλω να δώσω banner )...Μου λέει you dont have permission κτλ.Όπως παρατήρησα κανείς δεν έχει κάνει post εκεί πέραν των moder,admin.Υπάρχει κάποιο πρόβλημα ή σκόπιμα έχει γίνει αυτό?


      Comment


      • #18
        Άλλο πάλι και τούτο...Για δοκιμάστε τώρα.
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #19
          Πριν κάτι μέρες και εγώ είχα το ίδιο μήνυμα με τον Laharl και δεν μπορούσα να postάρω για κάνα 5λεπτο...

          Comment


          • #20
            Σήμερα πόσταρα στο θέμα δίχως πρόβλημα πάντως...Εντάξει λεπτομέρειες είναι αυτά τώρα.Το site λειτουργεί μία χαρά!


            Comment


            • #21
              Άλλο πάλι και τούτο...Για δοκιμάστε τώρα.
              [/b]

              Δεν ήταν πρόβλημα του φόρουμ αυτό. Εγώ το είχα ρυθμίσει έτσι, τα απλά μέλη δεν είχαν δικαίωμα ποστ στο φορουν ανακοινώσεις. Το άλλαξα πάντως.

              Comment


              • #22
                Στη κεντρικη σελιδα το banner ειναι στρετσαρισμενο και σε μενα δε φαινεται πληρως μιας και τρεχω με αναλυση 1024x768. Κοιταξα το κωδικα και ειδα οτι η εικονα εχει τις εξης ρυθμισεις, width="1142" height="120" οι οποιες μαλιστα χαλανε και την αναλογια της εικονας.

                Επισης ειδα το αλλο κουλο:
                <META NAME="DESCRIPTION" CONTENT="All about Kolossos baskeball team and his fans.">
                <META NAME="KEYWORDS" CONTENT="Kolossos fans rodos ultras tifo">

                Cult&#33;
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #23
                  Επιλογη για να σβησω καποιο ποστ δεν υπαρχει ? κατι το απλο πιστευω πως ειναι, μονο εντιτ μπορω να κανω τωρα.

                  Comment


                  • #24
                    Έχω την εντύπωση πως στα poll topics ,τουλάχιστον του τμήματος Περί ανέμων και υδάτων, δεν εμφανίζεται το χαρακτηριστικό πιο έντονο χρώμα όταν υπάρχουνε νέες δημοσιεύσεις.Αυτό γίνεται μόνον σε αυτό το τμήμα...Γίνεται μόνον σε εμένα αυτό το φαινόμενο μήπως?

                    Επίσης σας λείπει ένας τόνος στην περιγραφή του τμήματος Περί ανέμων(Συζητηση για όλους και για όλα σε κόσμια πάντα πλαίσια.)

                    Ασήμαντες λεπτομέρεις και τα δύο(ειδικά το δεύτερο ) που απλώς αναφέρω... ;)


                    Comment


                    • #25
                      [attachmentid=4]
                      Originally posted by Raf
                      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                      Comment


                      • #26
                        Eίναι ας πούμε σαν "μποτάκια" του google Που "σαρώνουν" το ιντερνετ. Το φόρουμ τα αναγνωρίζει (και όχι μόνο του γούγλη) και τα εμφανίζει σε αυτούς που είναι μέσα χωρίς όμως να είναι μέλη.

                        Comment


                        • #27
                          Παντως εγω γενικα δεν αντιμετωπισα κανενα προβλημα,πολυ παρθενα το φορουμ και μια χαρα λειτουργικο ειναι σε αντιθεση με το GP.
                          Ground_Zero:

                          Kathomoun san hsyxo provato kai etrwga to sano mou edw kai posa xronia kai ksafnika emfanizontai atoma kai lene pws opoios trwei xortari tha souvlizetai apo edw kai pera epeidh to swsto einai na trws grasidi giati den ponaei sta matia otan to koitas (ontas prasino).

                          Comment


                          • #28
                            Πρόσεξα ένα μικροπροβληματάκι στα descriptions των new topics. Κάποιους ελληνικούς χαρακτήρες τους "μεταφράζει" σε μια σειρά από περίεργα σύμβολα και κόβει στην ουσία εκεί τη φράση. Το χειρότερο είναι ότι το μέλος που postαρε το θέμα δεν έχει τη δυνατότητα να editάρει το description...

                            Comment


                            • #29
                              Το preview δεν δουλεύει όσο βλέπω, δεν εμφανίζει τις εικόνες και δεν ξέρω αν τις έβαλα σωστά.
                              "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                              Comment


                              • #30
                                Καλη θα ηταν και μια δυνατοτητα επεξεργασιας του τιτλου που εχουμε δωσει σε ενα τοπικ σε περιπτωση που κανουμε καποιο λαθος η θελουμε να προσθεσουμε κατι.
                                ---Regret for the things we did can be tempered by time; it is regret for the things we did not do that is inconsolable. ---

                                Comment

                                Working...
                                X