Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μόνο εμένα προσπαθεί να μου πλασάρει νύφες από ουκρανία και ρωσσία ή έχετε τρελάνει και εσείς τα cookies σας με πονηρά sites;
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

    Comment


    • τρολλλλλλλλλλ

      Comment


      • Originally posted by JimFit View Post
        τρολλλλλλλλλλ
        για του λόγου το αληθές:

        Originally posted by Raf
        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

        Comment


        • Επειδη κυριως μπαινει o crpl εδω η google μας μάρκαρε στη κατηγορία bourdela.gr
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Και επειδή εγώ κάνω πολύ παρέα μάλλον με τον crlp, να σε διορθώσω, είναι bourdela.com

            Comment


            • Βλεπεις ακομη και σε αυτο τους αντιγραψαμε. Ηδη ετοιμαζω προταση στους admin του bourdela.com για συνεργασια ίσως και καποιο event με πουτ... ιεροδουλες και games.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Μ'ένα 70άρι πάντως αντί για SNES Mini κτλ παίρνεις μια ώρα με την Ευα30, λέω γω.

                Comment


                • Έχω δώσει πάνω από 100 στο meet Arab women και κάνεις μόνο chat, για συνάντηση ούτε λόγος. Έχω αρχίσει και υποψιάζομαι ότι είναι απάτη.
                  The illusion of free will is an illusion.

                  Comment


                  • Μ'ένα 70άρι πάντως αντί για SNES Mini κτλ παίρνεις μια ώρα με την Ευα30, λέω γω.
                    Προσπαθούσα να καταλάβω σε ποια κάρτα γραφικών αναφέρεσαι...
                    Originally posted by Squall Leonhart
                    I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                    Originally posted by 丹野
                    Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                    Originally posted by Ryu_gr
                    υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                    Comment


                    • Διαφήμιση σήμερα

                      Attached Files

                      Comment


                      • Και ένα έξτρα από μένα:
                        Τις λέξεις που χρησιμοποιούμε μου τις κληροδοτήσανε άκριτα και τις χρησιμοποιώ, όχι όμως για να γίνω κατανοητός, όχι για να κατορθώσω να μ


                        Να πάρει, εξαντλημένο!!
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Ξέρετε τώρα, όσο σκρολάρετε κάνετε και κανένα κλικ, παίζουν εκτρα γκαφρα στο κλικ, τουτέστιν καλύτερα δώρα στους διαγωνισμούς
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • Την πρώτη μέρα βγάλαμε 5 ευρώ (!)

                            Σήμερα και χθες πέσαμε σε 0,5 - 1,00 €.

                            Φυσικά απαγορεύεται στους όρους χρήσης η όποια παρακίνηση των χρηστών για κλικ σε διαφημίσεις οπότε το αφήνω εδώ, δικό σας!

                            Κάτι τελευταίο, αν χρησιμοποιείτε δεξί κλικ > Νέο παράθυρο ή ροδέλα όπως είπε ο Ramp, τότε συμβουλεύω να πατήσετε να δείτε το νέο tab για να σιγουρέψει η απόδοση της διαφήμισης.

                            Δεν είμαι σίγουρος ότι ισχύει αυτό αλλά καλό είναι να μην το ρισκάρουμε, ανάλογο παράδειγμα είναι στο YouTube: αν δεν πατήσεις να δεις στο νέο tab που ανοίγεις, δεν θα ξεκινήσει το βίντεο.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Repeat for infinite money!

                              Comment


                              • Πολύ καλά τα πήγαμε σήμερα: 2,85€! Είναι μια χαρά για τη δυναμική του forum. Θα δοθεί δωράκι αρκετά γρήγορα αν συνεχίσουμε έτσι.

                                Για να εξετάσουμε και την άλλη πλευρά, αν κάποιοι δίνετε πόνο κάθε μέρα πατώντας π.χ. 10 φορές τη μέρα κλικ σε ads, θα συμβούλευα να το μετριάσετε σε 1-5 κλικ την ημέρα.
                                Αυτό το λέω αυθαίρετα, με το σκεπτικό ότι google είναι αυτή, δεν θέλουμε να την υποτιμήσουμε.

                                Αν πάλι κάνετε 1 με 5 κλικ τη μέρα, νομίζω είμαστε ΟΚ.
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X