Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Υπερβολικά καλή κίνηση, στηρίζω!

    Μια υπερβολικά χαζή ερώτηση, που ακριβώς εμφανίζονται οι διαφημίσεις; Δεν έχω πετύχει καμιά μέχρι τώρα!


    Tidy!

    Do not blame me.Blame yourself or God.
    In Matsuno we trust.

    Comment


    • Στο πάνω και κάτω μέρος κάθε σελίδας.

      Αν βλέπεις απλά "κενό" τότε πιθανό να έχεις ad blocker. Δες τις οδηγίες του browser ή του extension ad blocker που χρησιμοποιείς και κοίτα αν μπορείς να βάλεις μια εξαίρεση για το site μας όπως είπε ο Somari.
      Attached Files
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Πρέπει να αποκλείσεις την συγκεκριμένη ιστοσελίδα από τον προεπιλεγμένο αποκλειστή διαφημίσεων στον περιηγητή που χρησιμοποιείς.


        Τουτέστην, κάνε disable το adblocker σου για το forum

        PK World - Τα πάντα για Disney comics!

        Comment


        • Ειναι φοβερο αν εχεις adblocker για καιρο ξεχνας οτι υπαρχουν διαφημισεις γενικα. Το τελευταιο χρονο εχω αρχισει και βαζω εξαιρεσεις σε site που βλεπω οτι ειναι καθαρα και τα επισκεπτομαι συχνα.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Βασικά είναι γεγονός (αν κρίνω εξ ιδίων) πως adblock μπήκε λόγω των ΕΚΝΕΥΡΙΣΤΙΚΩΝ διαφημίσεων (pop-up, διαφημίσεις με ήχο κλπ), και πήρε η μπάλα και τις νορμάλ.
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Πλεον υπαρχει και η επιλογη Acceptable ads ( https://adblockplus.org/acceptable-ads ) αλλα μαλλον οι πιο πολλοι δεν εχουν μπει στη διαδικασια να προσαρμοστουν, εγω την εχω ενεργη παντως αλλα ποτε δεν βλεπω διαφημισω σε site που δεν εχω exception.
              Do a barrel roll!

              Comment


              • Σήμερα βγάλαμε 10,47€ (!!!)

                Αν συνεχίσουμε έτσι πάμε για δυνατό δώρο, αποκλειστικά για μέλη του forum εννοείται!

                Μόνο μην είμαστε όλη την ώρα από πάνω και πατάμε κλικ γιατί λογικά υπάρχουν και μηχανισμοί ελέγχου.
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment





                • ενταξει εγω μπορει να πατησω 1-2, αλλαζουν συνεχεια οποτε καμια φορα μπορει να εχει και ενδιαφερον

                  Comment


                  • Ναι 1-2 τη μέρα δεν είναι τίποτα και 10 από το ίδιο άτομο μπορεί να μην είναι, απλά το αναφέρω για παν ενδεχόμενο ότι μόνιμα κλικ (τουτέστιν μπαίνει κάποιος 30 φορές τη μέρα και τις 30 πατάει) ίσως κινήσουν υποψίες.

                    Είστε δυνατοί παίκτες πάντως και εννοείται το ποσό θα επιστρέψει σε 'σάς!
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Θα το χω υποψιν μου Ryu, παιζει να κανα αρκετα απ αυτα τα κλικς, ξερεις τωρα δουλεια pc....

                      ΥΓ: Το βλεπω να το κληρωνουμε το alienware, για τον Roronoa ρε γαμωτο
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • Originally posted by Ryu_gr View Post
                        Ναι 1-2 τη μέρα δεν είναι τίποτα και 10 από το ίδιο άτομο μπορεί να μην είναι, απλά το αναφέρω για παν ενδεχόμενο ότι μόνιμα κλικ (τουτέστιν μπαίνει κάποιος 30 φορές τη μέρα και τις 30 πατάει) ίσως κινήσουν υποψίες.

                        Είστε δυνατοί παίκτες πάντως και εννοείται το ποσό θα επιστρέψει σε 'σάς!
                        Ραϊγιού εγώ πατάω πραγματικά σε αυτές που μου κινούν το ενδιαφέρον οπότε τα καλά νέα είναι πως αν αναλύουν το πάτερν, είναι 100% καθαρό.
                        Τα κακά νέα είναι πως ακόμα δε βρήκα σύζηγο από την Ρωσσία
                        Originally posted by Raf
                        Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                        Comment


                        • 6,14 € χθες!

                          Πάμε γερά!
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • Ουτε εγω βρηκα εισητηρια στη quatar Αθηνα - Πυλο :/
                            Do a barrel roll!

                            Comment


                            • Originally posted by Ryu_gr View Post
                              [...]Είστε δυνατοί παίκτες πάντως και εννοείται το ποσό θα επιστρέψει σε 'σάς!
                              Εμένα δεν με καίει και πολύ να σου πω την αλήθεια, αφού από τότε που μπήκαν οι διαφημίσεις κέρδισα ήδη ένα iphone 9. Έδωσα ήδη τα στοιχεία μου και το περιμένω τις επόμενες ημέρες.

                              PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                              Comment


                              • Ο λογαριασμός σας έχει ανασταλεί

                                Αιτίες αναστολής

                                Μη έγκυρη δραστηριότητα: Πολλαπλά κλικ

                                Η προβολή διαφημίσεων απενεργοποιήθηκε από 15 Ιουλ 2017 έως 14 Αυγ 2017

                                Τι συμβαίνει;

                                Ο λογαριασμός σας έχει τεθεί προσωρινά σε αναστολή έως 14 Αυγ 2017 λόγω παραβάσεων. Κατά τη διάρκεια αυτής της αναστολής δεν προβάλλονται διαφημίσεις, οι πληρωμές σας είναι σε αναμονή και τα πιο πρόσφατα έσοδά σας μπορεί να αφαιρεθούν από τον λογαριασμό σας και να επιστραφούν στους διαφημιζόμενους.

                                Αν βρεθούν επιπλέον παραβάσεις πολιτικής, είτε κατά τη διάρκεια της περιόδου αναστολής είτε μετά τη λήξη της αναστολής του λογαριασμού, ο λογαριασμός σας ενδέχεται να απενεργοποιηθεί οριστικά. Μπορείτε να βρείτε μια περιγραφή των συνηθέστερων λόγων αναστολής των λογαριασμών εκδοτών λόγω μη έγκυρης επισκεψιμότητας στο Κέντρο βοήθειας.

                                Τι μπορείτε να κάνετε

                                Προσπαθήστε να βρείτε την πηγή της μη έγκυρης επισκεψιμότητας και λάβετε μέτρα, για να είστε σίγουροι ότι δεν θα συμβεί ξανά. Συνιστούμε να μάθετε πώς μπορείτε να τμηματοποιήσετε την επισκεψιμότητα, κάτι που θα σας βοηθήσει να αξιολογήσετε την επισκεψιμότητα του ιστοτόπου σας και να προσδιορίσετε πιθανές πηγές μη έγκυρης επισκεψιμότητας. Για περισσότερες πληροφορίες επισκεφτείτε το Κέντρο πόρων ποιότητας επισκεψιμότητας διαφημίσεων.
                                Κοινώς we drank him.

                                Αυστηρά μόνο διαφημίσεις που σας ενδιαφέρουν παίδες μέχρι νεότερης ενημέρωσης. Ελπίζω να μην χάσουμε τα χρήματα. Βλέπω ότι οι διαφημίσεις συνεχίζονται να προβάλλονται...

                                Edit: Όντως σταμάτησαν να προβάλλονται οι διαφημίσεις
                                Last edited by Ryu_gr; 16-07-2017, 01:32 AM.
                                The illusion of free will is an illusion.

                                Comment

                                Working...
                                X