Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Μαλακια

    Comment


    • Και στις διαφημίσεις που σας ενδιαφέρουν να πατάτε μόνο αν αλλάξετε IP.
      Και πολύ άργησαν να μας το στείλουν. Δεν παίζει να υπάρχει κάποιο καμπανάκι των ελέγχων τους που να μην έχει χτυπήσει.

      Comment


      • Επανήλθαν οι διαφημίσεις μιας και άρθηκε η ποινή.

        Wow ήδη σήμερα μαζεύτηκαν 2 ευρώ! Μην ξεχνάτε ότι πρέπει να πατάτε μόνο στις διαφημίσεις που σας ενδιαφέρουν!
         
        Άντε που και που κανένα κλικ παραπάνω αλλά να μείνει μεταξύ μας


        Αυτή τη στιγμή υπάρχουν 60 ευρώ από το YouTube και 25 ευρώ από εδώ πριν την απαγόρευση (ήταν παραπάνω αλλά αφαιρέθηκαν λόγω της ποινής).
        Ακούγεται ότι το επόμενο δωράκι θα είναι το SNES mini

        Αν έχετε κάποια άλλη πρόταση είμαστε ανοιχτοί.
        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • 5 κοπιες Sonic Mania να στηριξουμε τους μικρους publishers που προσπαθουν!
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Grimmtak View Post
            Το chat κλείνει τελείως; Το κλείνω και μου εμφανίζει πάντα τα 4-5 τελευταία μηνύματα.
            Please do it again γιατί κάτι χάλασε στην πορεία. Εκτός αν υπάρχει εντολή να κάνεις ignore συγκεκριμένα άτομα

            Comment


            • Διορθώθηκε. Μπορείς επίσης να απενεργοποιήσεις τελείως το chatbox πατώντας settings (πάνω δεξιά ) > Forum actions > General settings > Show Chatbox (είναι η πρώτη επιλογή).
              Attached Files

              Comment


              • Ευχαριστώ Ryu

                Comment


                • Πλέον η περιήγηση στο GO θα γίνεται μέσω https για μεγαλύτερη ασφάλεια και αξιοπιστία του forum μας. Παρακαλείστε όταν προσθέτετε links στα posts σας και στην υπογραφή σας να είναι και αυτά https ώστε να έχουμε το μέγιστο δυνατό όφελος (η προσθήκη απλών http links να γίνεται μόνο εφόσον δεν μπορείτε να κάνετε διαφορετικά).

                  Για όσους χρησιμοποιούν Tapatalk μπορεί να χρειαστεί να κάνατε ξανά ρύθμιση (follow, login κτλ.).

                  Comment


                  • Συγγνώμη φίλε [MENTION=336]Roronoa[/MENTION] αφαίρεσα το σήμα του raptr από την υπογραφή σου διότι εμφάνιζε κάθε σελίδα ως "επικίνδυνη" με τον Chrome.

                    Δεν άντεχε τα κατορθώματά σου ο [MENTION=62]Altair[/MENTION] και το χάκαρε;

                    Comment


                    • Εγώ είμαι καλό παιδί,δεν κάνω τέτοια πράγματα.
                      Carpe diem

                      Comment


                      • Έγινε μια μικρή ρύθμιση ώστε το bold από τους τίτλους του thread να φεύγει μόνο όταν γίνει κλικ στο thread (μέχρι πρότινος έφευγε μόνο του μετά από κάποια ώρα και μπορεί να μας ξέφευγαν νέες απαντήσεις).
                        Ελπίζω να βολέψει.
                        The illusion of free will is an illusion.

                        Comment


                        • Ρε παιδιά πως ανεβάζουμε φωτογραφίες;

                          Comment


                          • Ένας τρόπος είναι να την ανεβάσεις στον server του GO πατώντας το συνδετήρα όπως έχω κάνει εγώ σε αυτό το post. Αν η φωτογραφία φιλοξενείται αλλού π.χ. στο gyphy.com, πατάς το εικονίδιο της εικόνας και κάνεις paste το link του giphy.
                            Attached Files
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Έχω ένα θεματάκι να κάνω post στο πρόσφατες αγορές και Collector's Topic μου εμφανίζει database error etc. :/
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment


                              • Έκανα κάποιες δοκιμές και ήταν ΟΚ, ίσως ήταν προσωρινό πρόβλημα.

                                Δες το πάλι και μου λες. Δεν θα θέλαμε σε καμία περίπτωση να μην δούμε τα νέα σου καλούδια

                                Comment

                                Working...
                                X