Announcement

Collapse
No announcement yet.

Τεχνικά προβλήματα του forum

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    To πρόβλημα είναι ένα και μοναδικό: δεν έχω βρει ούτε ένα πρόβλημα. Ούτε ένα πρόβλημα για το οποίο να μπορώ να παραπονεθώ, να γκρινιάξω σαν άνθρωπος βρε αδερφέ. Ούτε καν ένα μικροπροβληματάκι, τόσο δα. Τίποτα. Είστε άκαρδοι.
    "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

    Comment


    • #32
      Πρόσεξα ένα μικροπροβληματάκι στα descriptions των new topics. Κάποιους ελληνικούς χαρακτήρες τους "μεταφράζει" σε μια σειρά από περίεργα σύμβολα και κόβει στην ουσία εκεί τη φράση. Το χειρότερο είναι ότι το μέλος που postαρε το θέμα δεν έχει τη δυνατότητα να editάρει το description...
      [/b]
      To πρόβλημα υπάρχει και η πρώτη απόπειρα να επιλυθεί έπεσε στο κενό. Το θέμα είναι ότι πλέον δεν έχω κάτι στο μυαλό μου για το τι μπορεί να φταίει πράγμα που δυσκολεύει την κατάσταση.

      Το preview δεν δουλεύει όσο βλέπω, δεν εμφανίζει τις εικόνες και δεν ξέρω αν τις έβαλα σωστά.
      [/b]
      Καλη θα ηταν και μια δυνατοτητα επεξεργασιας του τιτλου που εχουμε δωσει σε ενα τοπικ σε περιπτωση που κανουμε καποιο λαθος η θελουμε να προσθεσουμε κατι.
      [/b]
      Θα τα έχω υπόψιν αν και δεν αναμένεται να γίνει κάτι στο άμεσο μέλλον.

      Comment


      • #33
        Βρέθηκε μια μεσοβέζικη λύση για το post count. Θα κάνουμε τα νέα σας posts να μη μετρούν αθροιστικά στο post count, και θα μηδενίσουμε με το χέρι τον αριθμό των posts κάθε χρήστη. Το δοκίμασα σε μένα, δεν παρουσιάστηκε πρόβλημα, οπότε θα το προχωρήσουμε. Το post count σα λειτουργία και ένδειξη θα παραμείνει μέχρι να βρούμε τρόπο να το στείλουμε τελείως. Υπομονή...
        Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

        Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

        Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

        Comment


        • #34
          Huh? Τιτοπατεντες... Ψαξτε το καλα παντως πριν ληφθει η οποια αποφαση... κατι καλυτερο θα υπαρχει..

          Comment


          • #35
            Εχουμε ολοι μηδεν posts!!!!!!

            ΟΛΟΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟΙ ΟΛΟΙ ΙΣΟΙ!!!

            Μπορειτε να σβησετε το post, απλα ηθελα εκφρασω την εκπληξη μου.
            My blog:Doppel's Den

            Comment


            • #36
              Το να βλεπουμε ενα μηδενικο δεν εχει νοημα... Ποιος προετρεξε; Το θεμα ειναι να μη φαινεται απλα, ή να φαινεται μονο στο profile το post count.

              Comment


              • #37
                Όπως έχουμε πει και παλιότερα, το post counting θα φύγει εντελώς σα λειτουργία. Η καταμέτρηση δεν είναι κάτι που υπήρχε στα αρχικά μας σχέδια, και το γνωρίζετε. Σαν προσωρινό μέτρο μέχρι τότε (ώστε να μην παρασυρθεί και κάποιο νέο μέλος), εφαρμόστηκε αυτό. Ίσως σε κάποιους φαίνεται ακαλαίσθητο ή μηδενιστικό, αλλά επί της ουσίας δεν έχει περισσότερο νόημα από τον αριθμό που υπήρχε πιο πριν - κανείς δεν του έδινε σημασία πριν, κανείς δεν του δίνει τώρα, όταν θα φύγει δεν θα έχει σημασία εκ των πραγμάτων.
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • #38
                  Οκ αν ειναι απλο θεμα το να φυγει.. Ως τοτε θα ζουμε τις συνεπειες των νιχιλιστικων τασεων του υπευθυνου για το πρωτο βημα της αλλαγης .

                  Comment


                  • #39
                    Μιά χαρά είναι και έτσι μωρέ...Μην τα αποπέρνουμε τα παιδιά,τόση δουλειά έχουνε ρίξει.

                    Όποτε μπορείτε καλό θα ήταν πάντως να μην φαίνεται ούτε το μηδέν.Δεν κολλάει όμορφα αυτό το 0


                    Comment


                    • #40
                      Δηλαδή συγγνώμη, αν ήταν άσος δε θα γκρινιάζατε??? <_<
                      Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                      Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                      Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                      Comment


                      • #41
                        ΛΟΛ...Φυσικά και θα γκρινιάζαμε .Εγώ πάντως δεν έχω πρόβλημα να μείνει και έτσι,ούτως η άλλως έχετε τόσα στο κεφάλι σας.Αυτό πρέπει να είναι το τελευταίο που θα σας απασχολεί


                        Comment


                        • #42

                          Επήρα το μηδέν&#33;&#33;&#33;

                          ο ΘΟΥ ΒΟΥ χαιρετίζει την απόφαση των παιχτούρων&#33;&#33;&#33;

                          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                          Comment


                          • #43
                            Χμ ανακαλώ, έχοντας να παρατηρήσω 2 πράγματα:
                            α)προσπαθώ να αλλλάξω το avatar, αλλά αυτό δεν γίνεται. Το μόνο που γίνεται είναι η αλλαγή μεγέθους του ανάλογα με το ποιό avatar κάνω upload κάθε φορά (ναι, αφού πάτησα το remove avatar). Μιλάω για ανέβασμα avatar από το pc μου πάντα.
                            β) προσπαθώ να αλλάξω χρώμα στην υπογραφή μου, επίσης δεν γίνεται.


                            PS: Ο μηδενισμός των posts ήταν τρομακτικός. Με μια πρώτη ματιά, νόμιζα ότι με κάνατε ban και σβήσατε όλα τα posts μου (άκυρο, το ξέρω, αλλά ο το μυαλό του ανθρώπου σκέφτεται πάντα τα χειρότερα εν&#39; όψει κινδύνου). Μετά είδα ότι όλοι είχαν 0 posts. Τότε νόμισα ότι τους κάνατε όλους ban.
                            "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                            Comment


                            • #44
                              Ahem...
                              [attachmentid=25]

                              :icon_twisted: :icon_twisted:
                              Originally posted by Raf
                              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                              Comment


                              • #45
                                Ahem...
                                [attachmentid=25]

                                :icon_twisted: :icon_twisted:
                                [/b]
                                lololololololol

                                Αυταρχικά γουρούνια&#33; Όλοι ίσοι μεταξύ μας εκτός από τον root admin που είναι παραπάνω μας;;

                                Comment

                                Working...
                                X