Announcement

Collapse
No announcement yet.

Whom whould you Shoryuken?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Whom whould you Shoryuken?

    Χωρίς φόβο,πάθος ταμπού,δικαιολογώντας το ή όχι.Βγάλτε τα απωθημένα σας,οποιονδήποτε,ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ.



    Εγώ προσωπικά θα αφιέρωνα ένα Shoryuken στην μύτη του Βουλγαράκη και ένα Shinryuken στην Pallin,έτσι για να στρώσει.
    Originally posted by Raf
    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

  • #2
    Shoryuken στον Reggie μηπως καταλαβει οτι δε μας ενδιαφερει το Animal Crossing στο Wii αλλα ουτε και οι αποψεις του περι core games.
    Do a barrel roll!

    Comment


    • #3
      ΣΤΗΝ ΠΡΩΗΝ ΜΟΥ.

      Comment


      • #4
        Στην μύτη μου γιατί είναι ολίγον στραβή και θέλω να ισιώσει.

        Comment


        • #5
          Πάντα ήθελα να ρίξω ένα ξεγυρισμένο Shoryuken στον Πρετεντέρη, να τον κολλήσω στην δεξιά μεριά της οθόνης και να του ρίχνω συνεχόμενα haduken μέχρι τον ηδονικό ήχο του Κ.Ο. Άντε μωρή αρρώστια Capcom, βαλε τελικό boss Pretenteris στο Street Fighter IV να νιώσουμε.

          Και ναι, το post αυτό γράφτηκε την ώρα που στη τηλεόραση έπαιζε το cheesy cult κομμάτι από το intro του Beverly Hills.
          There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
          Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

          Comment


          • #6
            Πάντα ήθελα να ρίξω ένα ξεγυρισμένο Shoryuken στον Πρετεντέρη, να τον κολλήσω στην δεξιά μεριά της οθόνης και να του ρίχνω συνεχόμενα haduken μέχρι τον ηδονικό ήχο του Κ.Ο. Άντε μωρή αρρώστια Capcom, βαλε τελικό boss Pretenteris στο Street Fighter IV να νιώσουμε.

            Και ναι, το post αυτό γράφτηκε την ώρα που στη τηλεόραση έπαιζε το cheesy cult κομμάτι από το intro του Beverly Hills.
            [/b]
            Dude have you ever heard the openbor project, might help you at your endless quest

            http://www.lavalit.com/

            Σχετικά με το θέμα, τους τηλεοπτικούς μας αστέρες, όλους

            Comment


            • #7
              Στην φιλολογο μου.-





              Comment


              • #8
                Στον θεο και στο λαγουδακι του πασχα
                Ned Stark

                A man draws his sword in order to protect the small wound deep in his heart.
                It was inflicted in the days long past,at the farthest reach of his memories.
                A man wields his sword in order to depart life with a smile.
                In the days far ahead,beyond the reach of his memory.
                Ειναι ανθρωπος, κι ομως δεν εχει αδυναμιες.
                Εχει υλικη υποσταση, κι ομως δεν υπαρχει.
                Ειναι ο Getta Robo.

                Comment


                • #9
                  Ston patera mou (ergodotis) otan eimaste sto sinergeio kai paei h ora 4 gia na figo(kata tis 5) fernei aytokinito gia na me kratisei parapano... :S

                  Comment


                  • #10
                    Πάντα ήθελα να ρίξω ένα ξεγυρισμένο Shoryuken στον Πρετεντέρη, να τον κολλήσω στην δεξιά μεριά της οθόνης και να του ρίχνω συνεχόμενα haduken μέχρι τον ηδονικό ήχο του Κ.Ο. Άντε μωρή αρρώστια Capcom, βαλε τελικό boss Pretenteris στο Street Fighter IV να νιώσουμε.

                    Και ναι, το post αυτό γράφτηκε την ώρα που στη τηλεόραση έπαιζε το cheesy cult κομμάτι από το intro του Beverly Hills.
                    [/b]
                    Πρετεντέρης και Κουικ,πιο γλοιωδη όντα και από τους Τράγκα/Κακαουνάκη.
                    Ευθυγραμισμένοι μπροστά μου,Shinku Hadouken.
                    Originally posted by Raf
                    Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                    Comment


                    • #11
                      Ήθελα να ρίξω σε έναν "φίλο" μου που μου έλεγε και υποσρτήριζε ότι οι Queen έγιναν γνωστοί λόγω της υπερβολικής διαφήμισης και ότι οι Led Zeppelin ήταν η Britney Spears της εποχής τους....και ότι αυτά είναι ξεπερασμένα και ότι έχει πρόβλημα όποιος τα ακούει.....Βασικά ήθελα να φορτώσω όλη την μπάρα για να βγει super.....
                      "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                      Comment

                      Working...
                      X