Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Ramparter
    Ξεκινησα House αλλα δυσκολευομαι να βρω subs που να συγχρονιζουν με τα βιντεο που κατεβασα, oh well...
    Ευκαιρια να μην ασχοληθεις καν και να δεις επιτελους καμια σειρα της προκοπης.

    Comment


    • Έχω δει μερικά επεισόδια στο Star, μια χαρά σειρά είναι!
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Η αγαπημένη μου σειρά είναι ρε οπότε είναι must-see απο όλους.

        www.xsubs.tv Δίπλα στους υπότιτλους αναφέρεται και για πια έκδοση του επεισοδίου είναι.

        Comment


        • Μαλλον το χει χασει ο Xeno ή καποιο 5χρονο του χακαρε το account, οπως και να χει House respect.
          Do a barrel roll!

          Comment


          • Originally posted by Ramparter
            Μαλλον το χει χασει ο Xeno ή καποιο 5χρονο του χακαρε το account, οπως και να χει House respect.
            Άντε ρε παίξε με το Ντόκι το πίθηκο μπεμπομπέμη...
            Originally posted by Raf
            Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

            Comment


            • Συνεχίζω σταθερά να βλέπω Californication και Fringe. Το Community το παράτησα γιατί με έκαψε το χιούμορ του σε σημείο να μην το θεωρώ αστείο πλέον. Είδα τα πρώτα του Alcatraz, generic όσο δε πάει και επέστρεψα στο Boardwalk Empire που το άφησα στο 5ο επεισόδιο το οποίο παρ'όλο που δεν με τραβά για κάποιον συγκεκριμένο λόγο, είναι respect σειρά, σοβαρή και καλογυρισμένη.
              sigpic

              Comment


              • Μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί βλέπω τη χαζομάρα το Supernatural ΚΑΘΕ βράδυ στο Star?

                Μάλλον επειδή το έχει γυρίσει σε προ-Αποκαλυπτική φάση βρώμικοι άγγελοι εναντίον πιο βρώμικων δαιμόνων κι έχω πολύ καιρό να δω τα Prophecy.

                ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ
                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                Comment


                • Titus με τα Sons of Anarchy τι κάνεις;
                  Carpe diem

                  Comment


                  • Μολις τελειωσα την πρωτη Season του Breaking Bad . Καθηλωτικο και ακρως ενδιαφερων , το προτεινω....

                    Comment


                    • Το χω δει όλο. Καλή σειρά με τρομερές ερμηνείες και ρεαλισμό, αλλά πολύ αργή πλοκή.

                      Comment


                      • Spartacus: Vengeance (Season 2)

                        Βγήκε, από πειρατές (διέρρευσε), πριν μέρες το πρώτο επεισόδιο του δευτερου season, πριν καν το δείξει στην TV.

                        Ok, δεν ήταν άσχημο, αλλα ούτε κάτι το wow... Αποχαιρετάμε την arena και πάμε στην γνωστη ιστορία που συνεχίζεται μετά από αυτήν. Δυστυχώς.

                        Με χάλασε απίστευτα ο Spartacus. Ok, πάνω κάτω ήξερα ότι θα τον κρίνουμε αρνητικά οι περισσότεροι, όμως όχι και έτσι! Πραγματικά ο άνθρωπος είναι σαν Αιθίοπας (μπροστά στους άλλουςκαι τον προηγούμενο Spartacus). Δεν έχει σώμα. Είναι σαν ένας άνθρωπος που πάει απλά γυμναστήριο 3-4 φορες την βδομάδα... and that's it! Καλά δεν του έκαναν προπόνηση? Το κεφάλι του φαίνεται μεγαλύτερο από το σώμα του.:wha:Ούτε καν σχηματισμένος δεν είναι.:fool:

                        Comment


                        • Αιθίοπας; Ο ηθοποιός που κάνει τον Σπάρτακο είναι μαύρος;
                          Originally posted by Squall Leonhart
                          I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                          Originally posted by 丹野
                          Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                          Originally posted by Ryu_gr
                          υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                          Comment


                          • Μάλλον ήθελε να πει σαν τα "παιδιά της αιθιοπίας" δηλαδή καχεκτικός, άρα του φάνηκε οτι ο πρωταγωνιστής δεν ήταν οσο τούμπανο επρεπε να ειναι

                            Comment


                            • Ναι είναι αράπης, ο μαύρος, ο σκύλος, ο ταμ ταμ ταμ... Τςτςτς... Αναφερόμουν στο size του ανθρώπου, για να τονίσω ότι δεν κάνει για Spartacus.

                              Comment


                              • Ένα pinned, επειδή το θέμα έχει διαρκή κίνηση και καλό είναι να γίνει μόνιμο.

                                Έχει παρακολουθήσει κανείς το The Wire? Κατέβασα την πρώτη σαιζόν, είδα το πρώτο επεισόδιο και ήταν καλό, αλλά θα ήθελα μερικές γνώμες πριν αρχίσω να κατεβάζω άδικα. Άκουσα ότι είναι πολύ ρεαλιστική σειρά για διαφθορά, διαπλεκόμενα κλπ χωρίς να υπάρχει κάθαρση τύπου "οι καλοί κερδίζουν". Ισχύει? Επειδή άκουσα τα καλύτερα, πόσο καλή είναι?
                                Τι βλέπεις όταν έχεις πράσινα μάτια?

                                Στο Βιλαμπάχο ακόμα τρίβουν...

                                Η μόνη διαφορά ανάμεσα σε μένα και σε ένα τρελό είναι πως εγώ δεν είμαι τρελός - Σαλβαδόρ Νταλί

                                Comment

                                Working...
                                X