Announcement

Collapse
No announcement yet.

TV Series

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Εχω δει το πρώτο επεισόδιο Arrow και να πω την αλήθεια μου φάνηκε μετριότατο και γεμάτο κλισέ (batman begins ripoff ftw), η δράση κι ο πρωταγωνιστής μου άρεσαν πάντως. Θα του δώσω και άλλη ευκαιρία βέβαια.

    Comment


    • American horror story εχει δει κανεις?? θα το αρχισω σημερα εγω.. Homeland εχω κατεβασει τα 2 πρωτα αλλα δεν εκατσα να τα δω ακομα..

      Comment


      • Originally posted by i Have no Equal View Post
        American horror story εχει δει κανεις?? θα το αρχισω σημερα εγω.. Homeland εχω κατεβασει τα 2 πρωτα αλλα δεν εκατσα να τα δω ακομα..
        To homeland είναι εξαιρετικό.Τo AHS έχει στυλ και το γουστάρω άπειρα.Μια χαρά είσαι και με τα δύο.;)

        Comment


        • To American horror story μια χαρά είναι, όχι τίποτα το τρομερό, αλλά δεν υπάρχει κάτι αντίστοιχο σε tv series.

          Comment


          • Nai to Arrow san ypothesh den einai poly kalo, alla h drash pou exei metraei (mexri stigmhs)
            "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
            But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
            Kindred, this blade and I.
            "

            "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
            Greek Gaming Videos
            Greek Final Fantasy Forum

            Comment


            • Συμφωνώ σε ότι είπατε για Arrow. Οι διάλογοι είναι αίσχος αλλά οι σκηνές δράσης μια χαρά (μεγάλο ψέμα αλλά μια χαρά ).
              Homeland έχω σκοπό να αρχίσω όταν ανέβει το rapidshareάδικο.

              Comment


              • Η γραφή του Arrow είναι κακή! Το πώς προβάλλεται η σχέση της δικηγορίνας με τον ήρωα είναι απαράδεκτο. Έχει καλή δράση όμως, όντως.

                Comment


                • To wifi-hacking-arrow ήταν όλα τα λεφτά :xp:.

                  Comment


                  • Τελος η 1η season Homeland μεσα σε 36 ωρες το πολυ, το προτεινω ανεπιφυλακτα (ριξτε μια ματια στο σεναριο και αν σας τραβαει η κεντρικη ιδεα τοτε μην το σκεφτεστε και πολυ).
                    Το καλο ειναι πως σε ολα τα επεισοδια ημουν τελειως hooked, η σειρα ως τωρα δεν εκανε κοιλια σε κανενα σημειο πραγμα πολυ θετικο. Τωρα απλα μενει να αποφασισω αν θα συνεχισω αμεσα με S2 ή αν θα περιμενω να τελειωσει πρωτα.

                    Comment


                    • Δεν ηθελε και πολυ τελικα, παει και η S2 ως εκει που εχει φτασει. Καιρο εχω να ενθουσιαστω τοσο με σειρα, οι ανατροπες και το ολο pacing ειναι απιστευτα απλα.

                      Comment


                      • Ειδα σε 2 μερες ολη την πρωτη season του American Horror story, καλο αν και δεν αποφευγει τα κλισέ καθολου, οντως δεν υπαρχει κατι αντιστοιχο στην tv. Κατα τα αλλα δεν ξεκιναω ακομα την δευτερη season και παω για Homeland και Arrow.. Επισης εχω ακουσει καλα λογια και για το Last resort ισως το τσεκαρω και αυτο αν βρω χρονο..

                        To community αν και ηταν να κανει πρεμιερα στις 19 αναβληθηκε λενε, κριμα δεν φαινονται καλα τα πραγματα για τη σειρα..

                        Comment


                        • Τελειωσα την 1η season Breaking Bad. Ισως να φταιει και το μπολικο hype αλλα ακομα δεν τρελαθηκα. Στην πορεια ανεβαινει; Θα συνεχισω με S2 και βλεπουμε..
                          Ειδα και λιγο Arrow με εναν φιλο, συμπαθητικο ηταν αλλα δε νομιζω να το παρω και πιο ζεστα μιας και δεν ειναι στα γουστα μου.

                          Homeland ακομα κανενας δεν ειδε; Ban wave incoming...
                          A και τα περι Community με χαλασαν κι εμενα. Τελικα θα δουμε μια season 13 eps χωρις το δημιουργο της σειρας και τωρα εχουμε και το delay, οποτε κραταω ακομα πιο μικρο καλαθι..

                          Comment


                          • Αν μετράει, έχω προτείνει σε ένα φίλο να αρχίσει να το βλέπει (για εμένα Dexter, Walking Dead, Game of thrones, TBBT και Family guy παραπάνε) :p

                            Comment


                            • Lol Xeno μόλις χθες κατέβασα Breaking Bad s2,3,4 και Homeland S1 μετά από αυτά που έγραψες . Το Arrow μετά και το τέταρτο επεισόδιο αποφάσισα να μην το συνεχίσω.

                              Την 1η season Breaking Bad την είχα δει πριν κάτι χρόνια και έχω την ίδια άποψη με εσένα, από ότι ξέρω πάντως από την δεύτερη και μετά έκανε το μπαμ.

                              Comment


                              • Ανεβαίνει το breaking bad.Μέχρι και την τέταρτη σεζόν που έχω δει κάθε καινούρια σεζόν είναι και καλύτερη κάτι που είναι πολύ θετικό και σπάνιο σε σειρά.
                                Τη βρίσκω πολύ καλή σειρά αλλά και εμένα με επηρέασε το ότι περίμενα πολλά περισσότερα.

                                Comment

                                Working...
                                X