Announcement

Collapse
No announcement yet.

RE4 in real life

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    OMG. εγω θα ειχα αυτοκτονησει.
    να πω και εγω ενα που μου ειχε συμβει αν και δεν εμαθα τι ηταν.

    ξαπλωσα στο κρεβατι μου και ηταν καλοκαιρι.
    ειχα κοιμηθει οταν ξαφνικα ενιωσα ενα τσιμπημα στον λαιμο και αστραπιαια επιασα αυτο που με ειχε τσιμπησει. ηταν αρκετα μεγαλο και καταλαβα πως ειχε πολλα ποδια. παλευε να φυγει απο το χερι μου και τρομαγμενος οπως ημουν μην με τσιμπησει ξανα και αφου δεν ηξερα τι ειναι, αρχισα να τσιριζω.

    λιγο πρωτου ερθουν οι δικοι μου να αναψουν το φως, το πεταξα απο το χερι επειδη δεν αντεχα πλεον να το κραταω και ετσι δεν εμαθα τι ηταν. δεν το βρηκαμε οσο και αν ψαξαμε. την επομενη το πρωι, αφου ειχα παει στο μπανιο, βλεπω με τρομο στον καθρεφτη να εχω ενα πραγμα σαν κουκουλι στον λαιμο μου. το τραβαω μια απο το λαιμο και μου αφησε ενα σημαδι ενω ηταν απλα αυτο το κουκουλι και δεν ειχε τιποτα αλλο. μετα απο δυο μερες το σημαδι ειχε φυγει τι να ηταν αραγε αυτο?

    Comment


    • #32
      Ρε έχετε σκοπο να μην με αφήσετε να ξανακοιμηθώ ποτέ στην ζωή μου;
      Originally posted by Raf
      Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

      Comment


      • #33
        λοιπον... καποτε ειδα μια εκπομπη με διαφορα περιεργα και ενα απο αυτα ηταν για ενα σκουληκι το οποιο θεωρειται ο τρομος και ο φοβος στην αφρικη.

        ειναι ενα σκουληκι που φτανει σε μεγεθος το ενα μετρο και πολλες φορες το ξεπερναει. ζει μεσα στον ανθρωπο και οταν πλεον φτασει σε μεγεθος που πλεον δεν το χωραει αλλο, θελει να βγει εξω και ξεπροβαλει το κεφαλι του απο το ποδι του ανθρωπου. ο πονος ειναι αφορητος και λενε πως μοιαζει με καψιμο σαν αυτο που καιγεσαι καταλαθος απο σπιρτο φωτιας η αναπτηρα... γενικα ενα καψιμο ρε αδερφε. το σκουληκι λοιπον το βγαζουν συνηθως τυλιγοντας το και μαζευοντας το με ενα σπιρτο και και μολις το βγαλουν λιγο, το κοβουν με ψαλιδακι και μετα παλι απο την αρχη. η διαδηκασια αυτη μπορει να παρει αρκετη ωρα και το χειροτερο ειναι πως την ωρα που το βγαζουν, ο πονος ειναι πολυ πιο χειροτερος απο οτι ηταν πριν και για να τον απαλυνουν ριχνουν επανω στην πληγη νερο.

        και η ειρωνεια του ολο θεματος...??? το σκουληκι αυτο προερχεται απο το συγκεκριμενο μη ποσιμο νερο το οποιο ριχνουν πανω στην πληγη για να απαλυνουν τον πονο τους. τρελο ετσι? το νερο ειναι ακαταλληλο για να το πιει κανεις αλλα δεν μπορουν να κανουν και διαφορετικα αφου δεν εχουν νερο. βρηκα ενα video στο youtube με αυτα τα σκουληκια. δεν το ειδα ολο και δεν ξερω αμα θα πουν τις λεπτομερειες για την κατασταση η οποια επικρατει στην αφρικη με το ποσιμο νερο και λοιπα.

        http://www.youtube.com/watch?v=u4kQWvUv_Ns

        edit: ξεχασα να αναφερω πως συνηθως τα σκουληκια αυτα ειναι περισσοτερα απο ενα μεσα στον ανθρωπο και τα περισσοτερα που ειχαν βγαλει καποτε απο καποιον, ηταν στο συνολο 40 :blink:

        Comment


        • #34
          o Wii_Link ειναι ιδιοκτητης του http://rotten.com/
          " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

          Authenticity sir, authenticity. "

          Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



          Comment


          • #35
            δεν μου ανοιγει το site. απαγορευεται η εισοδος σε μενα τι ειναι το rotten.com?

            Comment


            • #36
              Σχετικά με το σκουλήκι, έχει αναφερθεί ότι το σήμα του Ιπποκράτη με το ραβδί και το φίδι τυλιγμένο γύρω του αναπαριστά την μέθοδο αφαίρεσης του σκουληκιού.

              Comment


              • #37
                μιας κι αναφερθηκε το rotten.com, υπαρχει και το snuffx.com για οσους ενδιαφερονται και γουσταρουν να βλεπουν νεκρους, πτωματα, διαμελισμενα σωματα, καρκινους κι αλλα τετοια ωραια...

                Comment


                • #38
                  τι λες ρε? OMG... αηδια.
                  ρε scaty, το rotten ειναι σαν αυτο το snuffx? τι δουλεια εχεις εσυ σε τετοια sites? xD

                  Comment


                  • #39
                    το rotten ειναι οτι δηλωνει το ονομα του...

                    με αυτα που μας περιεγραψες καθως και οι γνωσεις σου σε αυτα τα φαινομενα, με εκαναν να θεωρησω πως εισαι ο αρχων του συγκεκριμενου site

                    Bασικα, το συγκεκριμενο site το ξερω απτο Γυμνασιο. Απτα λιγα πραγματα που μαθαμε οταν καναμε πληροφορικη.

                    Επισης, οσον αφορα το σκουληκι που βγηκε απτο κεφαλι της αλλης (αυτη διακοπες στην Κοστα ρικα, αυτο στην Ευρωπη Lol), εγω δε θα το πετουσα. Θα το κρατουσα για τεκιλα [κι αν εκανε αποικια στο στομαχι? χμ]

                    " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                    Authenticity sir, authenticity. "

                    Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                    Comment


                    • #40
                      Τελικα οσο λιγοτερα ξερουμε, τοσο καλυτερα ειναι.
                      Do a barrel roll!

                      Comment


                      • #41
                        OMG! ισως οτι πιο σωστο εχω ακουσει εδω και καιρο. μερικα πραγματα οντως πρεπει να μεινουν μυστικα xD η γνωση πολλες φορες ειναι επικινδυνα επικινδυνη. xD

                        Comment


                        • #42
                          ΓΙΑ ΤΕΚΙΛΑ ΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧ XD XD XD
                          είσαι rotten ρε scatman, πρώτα η φωτό, μετά το μπάνερ και τώρα αυτό

                          Comment


                          • #43
                            Eιδες? Ολα αυτα τα εβγαλα απτο μυαλο μου.
                            Οχι τα σκουλικια ρε!
                            " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                            Authenticity sir, authenticity. "

                            Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                            Comment


                            • #44
                              Eιδες? Ολα αυτα τα εβγαλα απτο μυαλο μου.
                              Οχι τα σκουλικια ρε!
                              [/b]
                              Mόλις έριξες ΑΛΛΟ ένα κορυφαίο, δείξε έλεος και πες μας τι πίνεις (ή τι παράσιτα σε πιάνουν)

                              Comment

                              Working...
                              X