Announcement

Collapse
No announcement yet.

RE4 in real life

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Μην το δειτε εαν δεν εχετε γερο συκωτι!
    Ειλικρινα εκανα το λαθος να το δω, κι ενιωσα μια..αναγουλα, ενα ανακατεμα σα να ηθελα να λιποθυμησω...
    http://www.youtube.com/watch?v=Z_ydE2leuKA&NR=1

    κι ομως ειναι αληθινο κ μπορει να συμβει σχεδον στον καθενα...
    [/b]
    Δεν μπορώ να καταλάβω... Μπήκε μέσα στο κρανίο της και δεν το πήρε χαμπάρι; Πως είναι δυνατόν κάτι τέτοιο; Εκτός κι αν καπνίζει κάποιο γκαζονοειδές, οπότε πάω πάσο...
    "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

    Comment


    • #17
      Αρκει να μην παθω το παραπανω/
      Δε το ξαναβλεπω never!

      EDIT- Cursed, οποιος θελει ταξιδακια στην costa Rica.. αυτα παθαινει...Omg...
      " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

      Authenticity sir, authenticity. "

      Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



      Comment


      • #18
        WTF?Άθλια και τα δύο video,ειδικά το δεύτερο.Καλά πως σκατά το έπαθε?

        Πάντως στο πρώτο τα παράσιτα μοιάζουν πολύ resi 4


        Comment


        • #19
          Alright μου φαίνεται πως πρέπει να αρχίσουμε να συμπεριφερόμαστε σαν τον detective Monk :S

          BTW προπεσρυ το καλοκαίρι είχα πάει στην Αμερικα σε κάτι θείους. Εκεί μέιναμε σε ένα παλιό σπίτι. Προφανώς ήταν και τα στρώματα παλια. Έτσι, μετά απο μια-δυο μέρες βλέπω οτι μου την είχε πέσει ένα τσιμπούρι. :blink: Θα ποστάρω φωτογραφία απο το σημάδι που μου άφησε το μα...κακιστίρι
          "to katarameno mixanima de deixnei ti photo... axristi eparxia, den vazan perysi kai mia fwtia se ayto to net cafe na ta pernan ola kainouria grrrr"

          by Fyge 114 Amaliada edition

          "Εγώ όμως και μόνο που πατάω goombas με το Mario αφηνιάζω! "

          by Chaoscrow

          Comment


          • #20
            νταξει το video δεν ηταν και κατι το εξαιρετικα αηδιαστικο, εχω δει πολυ χειροτερα. εντουτις, αμα σκεφτει καποιος πως μπορεσε κι εσκαψε το κεφαλι της γυναικας ΧΩΡΙΣ να καταλαβει τιποτα, ειναι λιγακι παραξενο κι απιθανο να συμβει, εκτος αν ειχε καμια τρυπα ηδη, καμια πληγη η κατι αλλο. πως μπορει να κολλησε μεστο κεφαλι της και ενω αρχισε να δημιουργει φωλια η γυναικα δεν ενιωσε τιποτα απολυτος..?

            Comment


            • #21
              Καλά τόσο μεγάλο,δεν έφτασε στον εγκέφαλο;
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • #22
                μπλιαχ... το εχω δει το video αυτο οπως και επισης και αλλα video με σκουλικια. στο προσωπο? στην πλατη? στα ποδια? παντου τα ατιμα.

                ΥΓ. νομιζω πως θελω να τα βγαλω ολα. τρεχω wc :S

                Comment


                • #23
                  Καλά τόσο μεγάλο,δεν έφτασε στον εγκέφαλο;
                  [/b]
                  Ισως το αηδιαζε ο εγκεφαλος
                  Do a barrel roll!

                  Comment


                  • #24
                    Νομίζω δεν πολυκαταλαβαίνεις πολλά, μόνο φαγούρα άντε και τσούξιμο, γιατί ekρίνουν κάτι ουσίες να μην πονάς. Μας σκέφτονται.

                    Comment


                    • #25
                      Kατι ασχετο αλλα σχετικο. παλια που πηγαινα σχολειο, μας ειχε πει ενας μαθηματικος οτι σε καποιας που κανε τα μαλλια της επανω (οπως ηταν η μοδα της εποχης τοτε) ειχε μπει μια κατσαριδα μεσα κι εκανε φωλια, και μαλιστα ειχε κανει και μικρα και τελικα η γυναικα πεθανε απο αυτο. δε ξερω αν ισχιει αλλα ειναι ΜΠΛΙΑΞ και ηθελα να το αναφερω απλα εδω στο topic!!!

                      Comment


                      • #26
                        Kατι ασχετο αλλα σχετικο. παλια που πηγαινα σχολειο, μας ειχε πει ενας μαθηματικος οτι σε καποιας που κανε τα μαλλια της επανω (οπως ηταν η μοδα της εποχης τοτε) ειχε μπει μια κατσαριδα μεσα κι εκανε φωλια, και μαλιστα ειχε κανει και μικρα και τελικα η γυναικα πεθανε απο αυτο. δε ξερω αν ισχιει αλλα ειναι ΜΠΛΙΑΞ και ηθελα να το αναφερω απλα εδω στο topic!!!
                        [/b]
                        Μπα, μη δίνεις και πολύ σημασία στους μαθηματικούς. Το 10% αυτών είναι ψυχοπαθείς.
                        "All art is at once the surface and symbol. Those who go beneath the surface do so at their peril."

                        Comment


                        • #27
                          Μπα, μη δίνεις και πολύ σημασία στους μαθηματικούς. Το 10% αυτών είναι ψυχοπαθείς.
                          [/b]
                          10%?90
                          Originally posted by Raf
                          Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

                          Comment


                          • #28
                            Μπα, μη δίνεις και πολύ σημασία στους μαθηματικούς. Το 10% αυτών είναι ψυχοπαθείς.
                            [/b]
                            Tο ξερω απο πρωτο χερι αυτο για τους μαθηματικους, πιστεψε με. παντοτε ειχα προβληματα μαζι τους, και σχεδον σε καθε χρονια με αφηναν μεταξεταστεο. αλλα δε μπορω να ξερω αν ειναι αληθινη η ιστορια, μπορει να την ειπε να μας εντυπωσιασει ή να μας τρομαξει απλα.

                            Comment


                            • #29
                              Αν και δεν έχει σχέση με παράσιτα, να αναφέρω κάτι το οποίο συνέβει στην θεία μιας γνωστής μου.
                              Ξυπνάει το πρωί λοιπόν η θεία, μα δεν μπορεί να ανοίξει το ένα το μάτι της.
                              Πηγαίνει στο μπάνιο, και τι βλέπει στον καθρεύτη: Μια αράχνη είχε κάνει μια φωλιά με την κλωστή της κ είχε βάλει τα μικρά της, τα οποία άρχισαν να τρέχουν στο πρόσωπό της πανικόβλητα.

                              ΛΟΛ

                              Θα είχα πάρει την καραμπίνα και ΜΠΑΝ στο μάτι.

                              Comment


                              • #30
                                OMG!!!
                                .........

                                " You 're saying that you 're just here to add a bit of colour?

                                Authenticity sir, authenticity. "

                                Discworld (1995, PC/Playstation/Sega Saturn)



                                Comment

                                Working...
                                X