Announcement

Collapse
No announcement yet.

Let's Tap

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Let's Tap

    Official website

    First Footage

    Δεν ξέρω για εσάς, αλλά όταν η SEGA φτιάχνει mini games κάτι δεν μου κάθεται καλά...
    Insert Coin

  • #2
    Lol! Ο χειρισμος σιγουρα ειναι ξεχωριστος και δειχνει να εχει την πλακα του το game αλλα αν κοστιζει πανω απο 30 ευρω.. ε τι να πω ξεφτιλα.





    Comment


    • #3
      Αυτή η εικόνα έχει αρκετό ενδιαφέρον.



      Δεν έχω ιδέα τι τρέχει, αλλά φαίνεται να απαιτεί προσεκτικό χειρισμό. Αν αυτό είναι εφικτό με απλούς κραδασμούς...GOTY?

      To tune που παίζει στο site εδώ.

      Η τιμή είναι 5040JPY ή 35€ με την τωρινή ισοτιμία.
      Σου προσφέρω το δικαίωμα αγοράς του Οπούνα.

      Comment


      • #4
        Δεν ξέρω για εσάς, αλλά όταν η SEGA φτιάχνει mini games κάτι δεν μου κάθεται καλά...
        [/b]
        Προσωπικά δε με πειράζει αυτό, άλλωστε λίγο πολύ κάθε εταιρία είναι υποχρεωμένη να συμβιβάζεται με τις ιδιαιτερότητες της αγοράς ανά περίοδο. Όσο το ότι όταν προσπαθεί να φτιάξει παιχνίδια που δεν έχουν σχέση με mini games, τις περισσότερες φορές τα κάνει θάλασσα.

        Με την εξαίρεση συγκεκριμένων arcade τίτλων, δεν υπάρχει SEGA σήμερα.
        There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
        Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

        Comment


        • #5
          Ο χειρισμός τα σπάει.
          Να δούμε αν χρειάζεται αναγκαστικά κουτί ή κάτι άλλο παρεμφερές, ή λειτουργεί και σε ποιο στερεές επιφάνειες.

          Το αν θα κάνει 30 ευρώ θα εξαρτηθεί και από την ποσότητα των minigames αλλά χλωμό το κόβω να κάνει κάτω από 50 εδώ.

          Και συμφωνώ φυσικά με τον Loggo περί Sega.

          Comment


          • #6
            Με την εξαίρεση συγκεκριμένων arcade τίτλων, δεν υπάρχει SEGA σήμερα.
            [/b]
            Έλα ντάξει μην είσαι τόσο σκληρός. Πρόσφατα βγήκε και το Yakuza 2 σε Ευρώπη και Αμερική. Πιθανόν να υπάρχουν κι άλλοι πρόσφατοι μη-arcade τίτλοι αλλά αυτή τη στιγμή δεν θέλω να ζοριστώ
            The illusion of free will is an illusion.

            Comment

            Working...
            X