Announcement

Collapse
No announcement yet.

How I Met Your Mother !

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #31
    Originally posted by Sith Lord Bahamut View Post
    Yeeeees!!!
    2 hundreds!!!


    Πολύ καλό επεισόδιο και επιτέλους προχώρησε και η ιστορία με την μητέρα....;)
    Προχωρησε, αλλα δεν νομιζω να ειναι αυτη η μητερα. Εχω διαφορους λογους. Αλλα σιγουρα θα επαιξε καταλυτικο ρολο για να τη βρει. Οχι, αλλα spoilers για την ωρα.

    ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥΝΑΡΟ! (ας φαω warn, αφου ειναι)
    My blog:Doppel's Den

    Comment


    • #32
      Originally posted by Doppelganger View Post
      ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥΝΑΡΟ! (ας φαω warn, αφου ειναι)
      Φάε, λοιπόν! :xp:
      "Can't talk shit with a tongue full of rug burn!"

      Comment


      • #33
        Originally posted by TheCursed View Post
        Φάε, λοιπόν! :xp:
        Τι δεν εχουμε warn πια;
        My blog:Doppel's Den

        Comment


        • #34
          Originally posted by Doppelganger View Post

          ΚΑΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΞΑΝΑΔΕΙΞΕ ΤΗΝ ΚΟΡΗ ΜΟΥΝΑΡΟ!

          Ναι ρε φίλε....όντως η κοπέλα....
          "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

          Comment


          • #35
            βάλτε και μια φωτό να δούμε κι εμείς ποια είναι...:p
            Carpe diem

            Comment


            • #36
              Tωρα ξεκινησα να βλεπω τη σειρα, μετριο ξεκινημα για μενα, αλλα βεβαια θα τισ δωσω ευκαιρεια αφου την αποθεώνεται τοσο! Ο μπαρνυ επισης ειναι ενας χαραχτηρας αισχος, φτηνιαρικη απομίμησή του Τσαντλερ με γλειωδεις μαλλι και φατσα... πειτε μου πως πεθαινει στο πρωτο κυκλο...

              Comment


              • #37
                Απομιμιση του Τσαντλερ;;;;;;; Μαλλον Τζοϊ εννοεις, εννοειται οτι δε πεθαινει αλλα οσο προχωραει γινεται ο βασικοτερος. GTFO you strange human-looking Barney-hater(seriously wat)
                Do a barrel roll!

                Comment


                • #38
                  ΟΟΟοοοοχι, οοοχι το ειδωλο!!!

                  Φυσικα και Chandler uber alles, αλλα ο Barney εκτος του οτι ειναι ενας απο τους κυριους λογους που αξιζει να δει κανεις την σειρα (μαζι με την Robin και την κορη μουναρο) διαφερει απο τον Chandler στο εξης βασικο. Ο Barney εχει κανει high score κατακτησεων ενω ο Chandler ηταν παντα ο τυπος που δεν τα πηγαινε καλα με τις σχεσεις και τον στοιχειωνε το φαντασμα της Τζανις μεχρι καιτ ο τελος της σειρας. Την μονη ομοιοτητα που βλεπω ειναι πως και οι δυο φοβουνται τις δεσμευσεις και πως ειναι οι πιο γαματοι χαρακτηρες των δυο σειρων.

                  Tip: Επειδη σαφως τα FRIENDS ειναι αξαιπεραστα, προσπαθησε να δεις την σειρα χωρις να την συγκρινεις με τα FRIENDS.
                  My blog:Doppel's Den

                  Comment


                  • #39
                    (Ο Τσάντλερ δεν είναι ο καλύτερος χαρακτήρας στη σειρά Φιλαράκια.Τώρα που το σκέφτομαι δνε ξέρω ποιος είναι καλύτερος αφού όλοι είναι ένας κι ένας)
                    Carpe diem

                    Comment


                    • #40
                      Tον συγκρινα οχι στο ερωτικο επιπεδο αλλα στο γεγονος οτι προσπαθει να ειναι η ψυχη της παρεα μεσα απο το και καλα εξτπνο χιουμορ του, επισης το ολο στυλ αν εξαιρεσεις την εμμονη στα κουστουμια ειναι ιδιο, περα απο αυτα οι ατακες του ως τωρα εινια χαλια οι εκφρασεις του επισης χαλια και μου θυμηζει το κλασικο μαλακα ξανθο αμερικανο που ειναι γοης και καλα αλλα ολοι ξεουμε ποσο αδερφη ειναι... με μια λεξη μπλιαχ!

                      Comment


                      • #41
                        Originally posted by Strawhat Nikos View Post
                        Tον συγκρινα οχι στο ερωτικο επιπεδο αλλα στο γεγονος οτι προσπαθει να ειναι η ψυχη της παρεα μεσα απο το και καλα εξτπνο χιουμορ του, επισης το ολο στυλ αν εξαιρεσεις την εμμονη στα κουστουμια ειναι ιδιο, περα απο αυτα οι ατακες του ως τωρα εινια χαλια οι εκφρασεις του επισης χαλια και μου θυμηζει το κλασικο μαλακα ξανθο αμερικανο που ειναι γοης και καλα αλλα ολοι ξεουμε ποσο αδερφη ειναι... με μια λεξη μπλιαχ!
                        Βασικα ναι ειναι gay, αλλα οχι στο σιριαλ :xp::xp::xp:
                        My blog:Doppel's Den

                        Comment


                        • #42
                          Originally posted by Doppelganger
                          Βασικα ναι ειναι gay, αλλα οχι στο σιριαλ :xp::xp::xp:
                          thats exactly what I mean.

                          Comment


                          • #43
                            Χώσε Strawhat, χώσε, ούτε εμένα μου άρεσε η σειρά στους δυο κύκλους που είδα. Ο Barney όντως βγάζει μια αντιπάθεια στην αρχή, όταν τον συνηθίσεις θα γελάσεις με μερικές ατάκες του. Τουλάχιστον εγώ όσο γέλασα με τη σειρά, με 3 - 4 δικές του ατάκες το έκανα.

                            Και μόνο η σύγκριση με το Friends είναι μέγιστη ιεροσυλία, απλά.

                            Friends Bloopers Season 2
                            Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                            There are two types of people who will tell you that you cannot change the world:
                            Those who are afraid to try, and those who are afraid that you will succeed.

                            Comment


                            • #44
                              Αν και λατρεύω φιλαράκια,Λόγγο κάνεις τρόλλινγκ
                              Carpe diem

                              Comment


                              • #45
                                "...You can have all the faith you want in spirits, and the afterlife, and heaven and hell, but when it comes to this world, don't be an idiot. Cause you can tell me you put your faith in God to put you through the day, but when it comes time to cross the road, i know you look both ways..."

                                Comment

                                Working...
                                X