Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Οπως ακουγόταν δλδ απο πέρυσι, ενα χρονο timed exclusive ηταν. Οχι που καθε ουγκανος ελεγε οτι δε βγαίνει smash σε αλλες κονσολες κι είναι της sony. Άσχετοι βλακες που τους προστατεύει η διάσημη "ελευθερία λογου"
    Do a barrel roll!

    Comment


    • Για όσους ψήνονται για νέο ραλλάκι Sonic:



      Ξέρω ότι έχετε υψηλές απαιτήσεις και προσδοκίες, δεδομένου του πόσο ωραίο ήταν το Sonic & All-Stars Racing Transformed.
      The illusion of free will is an illusion.

      Comment


      • Και για τους φίλους του πυρομανή φίλου μας που λογικά πρέπει να σώσει τον γαλαξία, το Bomberman του Switch έρχεται και στις υπόλοιπες πλατφόρμες!

        Μάλλον θα είδε η Konami το post για το Bomberman που έκανα πρόσφατα και αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση λόγω της δυναμικής του forum μας:

        The illusion of free will is an illusion.

        Comment


        • Εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι προσπαθει να μαζεψει τα ασυμμαζευτα απο την ληγμενη πατατα που ακουει στο ονομα "Metal Gear Survive";
          Originally posted by Ryu_gr View Post
          Και για τους φίλους του πυρομανή φίλου μας που λογικά πρέπει να σώσει τον γαλαξία, το Bomberman του Switch έρχεται και στις υπόλοιπες πλατφόρμες!

          Μάλλον θα είδε η Konami το post για το Bomberman που έκανα πρόσφατα και αποφάσισε να κάνει αυτή την κίνηση λόγω της δυναμικής του forum μας:

          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Ryu_gr View Post
            Και για τους φίλους του πυρομανή φίλου μας
            Του φιλου μου ο φιλος ειναι και δικος μου φιλος...
            Do a barrel roll!

            Comment


            • Originally posted by 丹野 View Post
              Εγω γιατι εχω την εντυπωση οτι προσπαθει να μαζεψει τα ασυμμαζευτα απο την ληγμενη πατατα που ακουει στο ονομα "Metal Gear Survive";
              Ναι γιατί μια εταιρεία βασίζεται μόνο σε 1 προιόν
              Originally posted by Raf
              Η Νίντι λίγο το πάει αλλιώς, ε, έχουμε τον Ραμπ εκεί να ψιλοτρολάρει.

              Comment


              • Spyro Trilogy leaked - μαλλον θα χουμε επισημη ανακοινωση σημερα






                Do a barrel roll!

                Comment


                • Independent studio Campo Santo (Firewatch) has been acquired by a most unlikely suitor—Valve, a digital store operator that once made video games. Three people familiar with the news confirmed the purchase to Kotaku today.

                  Comment


                  • Belgium declares loot boxes gambling and therefore illegal

                    Και τώρα ΕΑ πάρτα αρχίδια μας.

                    Comment


                    • Αν και αφορά νότια Πελοπόννησο μπορεί να έχει ενδιαφέρον για κάποιους.

                      Ζητούν άτομα για συμμετοχή με αμοιβή σε διαφήμιση του νέου Assassin's Creed που θα γυριστεί στην Καρδαμύλη.

                      Την φωτογραφία τη βρήκα στο Facebook και τη θεωρώ αξιόπιστη μιας και το επιβεβαίωσε και ένας φίλος μου που ασχολείται με το θέατρο.
                      Attached Files
                      Last edited by Ryu_gr; 07-06-2018, 10:59 AM.
                      The illusion of free will is an illusion.

                      Comment


                      • Πω ρε τι λες τωρα... εγω δε θελω αμοιβη μονο xbox code για την ultimate edition
                        Do a barrel roll!

                        Comment


                        • Street Of Rage 4 από dotemu (Wonder Boy: The dragons trap remake) & Sega!



                          The developer of Wonder Boy: The Dragon’s Trap is working on Sega’s next beat ‘em up
                          The illusion of free will is an illusion.

                          Comment


                          • ΜΑΜΑΕΙ ΜΑΜΑΕΙ ΜΑΜΑΕΙ ΜΑΜΑΕΙ ΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΜΑΕΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙΕΙ ΚΑΡΑΜΑΜΑΕΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

                            Comment


                            • Star Citizen videos Star Citizen gallery

                              Comment


                              • Enjoy the videos and music that you love, upload original content and share it all with friends, family and the world on YouTube.

                                Last edited by BigBOSS; 02-09-2018, 08:42 AM.
                                Star Citizen videos Star Citizen gallery

                                Comment

                                Working...
                                X