Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα & Ειδήσεις της βιομηχανίας

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • JAPAN EXCLUSIVE δυστυχώς.Ελπίζω είτε α)να μπορέσουμε να την κάνουμε import είτε β)να βγει μια αντίστοιχη για εδώ.
    Το DS1 ακόμα στο Bed of Chaos το έχω παρατημένο,το έχω αγορασμένο 2 φορές,και μάλλον θα το πάρω άλλες 2,μία για το PS4 και μία για το Switch έτσι για την "τσαχπινιά".
    Ναι είμαι θύμα,το ξέρω.
    Carpe diem

    Comment


    • Originally posted by Altair View Post
      JAPAN EXCLUSIVE δυστυχώς.Ελπίζω είτε α)να μπορέσουμε να την κάνουμε import είτε β)να βγει μια αντίστοιχη για εδώ.
      Το DS1 ακόμα στο Bed of Chaos το έχω παρατημένο,το έχω αγορασμένο 2 φορές,και μάλλον θα το πάρω άλλες 2,μία για το PS4 και μία για το Switch έτσι για την "τσαχπινιά".
      Ναι είμαι θύμα,το ξέρω.
      Όχι, δεν είσαι θύμα. Είσαι phantom.
      sigpic

      Comment


      • Αυτο με το remake του dark souls ειναι μονο για HD η βελτίωσαν και τα γραφικά ???

        Comment


        • Για να λεει remaster υποθετω θα ειναι στα 1080p/60 fps για τις κονσολες, δεν νομιζω να ειναι remake (ε και καλυτερα εδω που τα λεμε, το game εχει δικη του αισθητικη οποτε να του βαλουν την μηχανη του bloodborne-ds3 ειναι κριμα). Λογικα θα εχει το DSII treatment οταν κυκλοφορησε σε ps4/XONE.

          Απο μενα pass εννοειται, τα εχω παιξει απειρες φορες τα games και νομιζω οτι ειναι καλυτερο να αφιερωσω τον αντιστοιχο χρονο σε IPs οπως το Ni-oh για να δω και κατι καινουργιο. Για οσους ωστοσο παιζουν μονο σε nintendo consoles ειναι οτι πρεπει πιστευω και το συγκεκριμενο ειναι μια πολυ καλη κυκλοφορια για το switch.

          Comment


          • That Dark Souls Trilogy Box Set Isn’t Coming West

            Τελικά δεν έρχεται Δύση. Θα είναι αποκλειστικότητα της Ιαπωνίας.
            sigpic

            Comment


            • Σκέφτηκαν τον Altair που θα τα έσκαγε και δεν το φέρνουνε στη Δύση για να μην ξοδευτεί.

              Comment


              • Οι ζομπάδες που όλοι αγαπήσαμε επιστρέφουν στα arcades και σύμφωνα με το tweet πάνε την εμπειρία σε άλλο επίπεδο.

                HOUSE OF THE DEAD SCARLET DAWN 公式サイト。セガが世界に誇るガンシューティング『ハウス・オブ・ザ・デッド』最新作!ハウス・オブ・ザ・デッド ~スカーレットドーン~ シリーズ最高の恐怖を“体感”せよ!


                House of the Dead: Scarlet Dawn, a new arcade game by Sega Interactive! runs on UE4 & promises more zombies than ever; deluxe cab includes vibrating seats, lights, wind, etc. loctest this weekend (Jan.19-21) at Sega Akihabara Building 3!
                The illusion of free will is an illusion.

                Comment




                • Έρχεται και VF6 όπου ναναι!!!

                  Comment


                  • Just Arcade master race stuff (Sorry Not Sorry).
                    The illusion of free will is an illusion.

                    Comment


                    • Αυτή ήταν η ανακοίνωση που είπαν στο twitter;

                      PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                      Comment


                      • Originally posted by Ryu_gr View Post
                        Just Arcade master race stuff (Sorry Not Sorry).


                        Comment


                        • Το Metal Gear Survive χρεώνει 10$ το save state, πάλι καλά που σου αφήνει τζάμπα το πρώτο, μια χαρά. Και τα πρόβατα θα αγοράσουμε τα save states, όπως αγοράσαμε και το παιχνίδι. Αφού ο κόσμος αγόρασε παιχνίδι Metal Gear με ζόμπι, ίσως και τελικά καλά να μας κάνουν. Καλά πάμε, σε 2-3 χρονάκια θα έχει γίνει το σώσε με όλες αυτές τις πρακτικές και θα ψάχνουμε να βρούμε με το κιάλι παιχνίδι χωρίς «μικρο»συναλλαγές . Fuck Konami κλπ κλπ. Φήμες λένε πως η ΕΑ ψάχνει τρόπους για να ξεπεράσει σε ευρηματικότητα την κίνηση αυτή και να ξαναπάρει την πρωτιά στην hate list.

                          Last edited by Phantom Duck; 25-02-2018, 02:57 AM.

                          PK World - Τα πάντα για Disney comics!

                          Comment


                          • Προφανώς δε μπορεί να φταίνε τα όπλα:


                            Trump Says He's Meeting With "Members Of The Video Game Industry" To Discuss School Safety
                            Last edited by straier; 05-03-2018, 09:05 AM.
                            Originally posted by Squall Leonhart
                            I used to be a SeeD like you, then I took an icicle in the chest
                            Originally posted by 丹野
                            Ο sub_zero είναι αυτός ο ψηλός με τα γυαλιά, ενώ ο Παίχτης είναι ο κούκλος αθλητικός τυπάς. Ο LMS δεν ξέρω ποιος είναι, αλλά who cares...
                            Originally posted by Ryu_gr
                            υπάρχουν τα games που τα "γεμίζουν" με επαναλαμβανόμενα tasks για να δείξουν απλώς ότι έχεις πράγματα να κάνεις (και όταν πας να ασχοληθείς απλά βαριέσαι) και υπάρχει και το Mario Galaxy.

                            Comment


                            • Originally posted by straier View Post
                              Προφανώς δε μπορεί να φταίνε τα όπλα:


                              Trump Says He's Meeting With "Members Of The Video Game Industry" To Discuss School Safety
                              Δεν φταίνε τα όπλα. Ο αρρωστημένος νους τους ευθύνεται γι' αυτήν την τρέλα.
                              sigpic

                              Comment


                              • Comment

                                Working...
                                X