Announcement

Collapse
No announcement yet.

Donations (round 4)

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Καλησπέρα σε όλες

    Comment


    • Ιασο κοκλα, κερασι ποτο;
      Do a barrel roll!

      Comment


      • Έχεις καταστρέψει το φόρουμ

        Comment


        • Originally posted by majorfox View Post
          Έχεις καταστρέψει το φόρουμ

          Είπε αυτός που έκανε όργιο το φόρουμ.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by 丹野 View Post
            Είπε αυτός που έκανε όργιο το φόρουμ.

            Κι εγώ σ αγαπώ !

            Comment


            • Το forum αναβαθμίστηκε στην τελευταία έκδοση του vbulletin 4. Αυτό σημαίνει ότι είμαστε ασφαλείς πλέον σαν site συν τις όποιες βελτιώσεις που παίρνουμε.

              Υπάρχει ένα θέμα με το chatbox αυτή τη στιγμή και θα το κοιτάξω αργότερα. Αν υπάρχει κάποιο άλλο θέμα το βλέπουμε.

              Τελικός στόχος είναι φυσικά η εγκατάσταση του vBulletin 5 η οποία θα γίνει αφού σταθεροποιηθεί η κατάσταση με την παρούσα αναβάθμιση.

              Ευχαριστούμε και πάλι που στηρίζετε το forum, χωρίς τη βοήθειά σας οι αναβαθμίσεις θα ήταν αδύνατον να γίνουν και αργά ή γρήγορα το forum θα κατέρρεε.

              Edit: ΟΚ και το chatbox φαίνεται να λειτουργεί πάλι. Όμως όπως έχουμε ξαναπεί θα πρέπει να κάνουμε έρευνα για να το αντικαταστήσουμε με κάποιο άλλο όταν με το καλό περάσουμε την έκδοση 5.

              Comment


              • Μπορώ να βάλω φόντο καρδούλες ροζ ;

                Comment


                • Είχα δεσμευτεί πως θα στείλω και εγώ 20 ευρώ για να συνεισφέρω στην αναβάθμιση του φορουμ αλλά δεν το έκανα.

                  Συγνώμη παιδιά, το είχα υποσχεθεί, είχα δεσμευτεί αλλά παρόλα αυτά δεν έστειλα τα χρήματα. Ο λόγος ήταν ότι απλά είχα άλλα στο κεφάλι μου και το ανέβαλα συνέχεια. Φυσικά ήθελα να στείλω τα χρήματα, δεν άλλαξα γνώμη, απλά προλάβατε και συμπληρώσατε το ποσό προτού τα στείλω.

                  Την επόμενη φορά που θα υπάρξει ανάγκη να μαζευτούν χρήματα εγώ θα είμαι από τους πρώτους που θα το πράξουν, το λέω από τώρα και θα το κάνω αυτή τη φορά.


                  Tidy!

                  Do not blame me.Blame yourself or God.
                  In Matsuno we trust.

                  Comment


                  • Originally posted by Deus View Post
                    Είχα δεσμευτεί πως θα στείλω και εγώ 20 ευρώ για να συνεισφέρω στην αναβάθμιση του φορουμ αλλά δεν το έκανα.

                    Συγνώμη παιδιά, το είχα υποσχεθεί, είχα δεσμευτεί αλλά παρόλα αυτά δεν έστειλα τα χρήματα. Ο λόγος ήταν ότι απλά είχα άλλα στο κεφάλι μου και το ανέβαλα συνέχεια. Φυσικά ήθελα να στείλω τα χρήματα, δεν άλλαξα γνώμη, απλά προλάβατε και συμπληρώσατε το ποσό προτού τα στείλω.

                    Την επόμενη φορά που θα υπάρξει ανάγκη να μαζευτούν χρήματα εγώ θα είμαι από τους πρώτους που θα το πράξουν, το λέω από τώρα και θα το κάνω αυτή τη φορά.
                    Έτσι όπως το λες είσαι σαν τους πολιτικούς στην Βουλή.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by 丹野 View Post
                      Έτσι όπως το λες είσαι σαν τους πολιτικούς στην Βουλή.

                      Χεστηκαμε ρε φίλε

                      Comment


                      • Originally posted by majorfox View Post
                        Χεστηκαμε ρε φίλε
                        Ευτυχώς, δεν είμαι πρόβατο για να τα λέω αυτά.
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by 丹野 View Post
                          Ευτυχώς, δεν είμαι πρόβατο για να τα λέω αυτά.

                          Πως εκφράζεσαι έτσι σε ένα μικρό παιδί ε ; Ντροπή σου Ταννο

                          Comment


                          • Ευχαριστούμε πολύ τον [MENTION=94]Raf[/MENTION]; για την προσφορά 10 ευρώ στο forum! Ενημερώθηκε και το αρχικό post.
                            The illusion of free will is an illusion.

                            Comment


                            • Δεν ξερω που άλλου να το ποστάρω. Λοιπόν, αγορασα το Hotline Miami Collection απο special reserve για Switch( physical) Μου εχουν στειλει εναν κωδικο για την collection στο US eshop όμως. Αν κάποιος απο τους φίλτατους θέλει τον κωδικο πολυ ευχαρίστως να τον δώσω.
                              «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

                              Comment



                              • nooto Enpsty Cpl_Shephard i Have no Equal Deus Ramparter



                                το έχω παίξει στο PC πρόπερσι αλλά θα το ξαναέλιωνα αν δεν το πάρει κάποιος άλλος γιατί είναι παιχνιδάρες
                                Last edited by Raf; 25-04-2020, 08:16 PM.

                                Comment

                                Working...
                                X