Announcement

Collapse
No announcement yet.

Monster Hunter 3/Tri

Collapse
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • #16
    Δεν έχει ουσιαστικές διαφορές. Καλύτερα γραφικά, διαφορετικό ήχο, νέα τέρατα τα οποία μπορώ να πώ οτί αποτελούν πράγματι νέα πρόκληση. Αλλά ουσιαστικές διαφορές δεν θα δείς πολλές. Αν δεν έχεις λιώσει το 2nd G στο PSP το Tri αποτελεί την καλύτερη ευκαιρεία να γνωρίσεις τη σειρά ανεπυφύλακτα. Απλά χρείαζεται να δίνεται με μικρές δόσεις, δεν είναι FFXI να καείς, διαφορετικά θα βαρεθείς γρήγορα.



    Comment


    • #17
      Na sou pw thn alhtheia epaiza to MH sto PSP mexri pou ontws varethika
      To paixnidi den exei kan story...
      "Time fades even legend and the origin of Soul Reaver has been lost long ago.
      But its purpose remains; to feed on the souls of any creature it strikes.
      Kindred, this blade and I.
      "

      "ΔΕΝ είναι θέμα Νιντέντο πλέον..."
      Greek Gaming Videos
      Greek Final Fantasy Forum

      Comment


      • #18
        Αν παίζεται να το πάρω και εγώ, όμως αν είναι παιχνίδι που απαιτεί μέρος της ζωής σου τότε είμαστε νταξή, δεν θέλω τέτοια.

        Comment


        • #19
          Παίξτε ένα Demon's Souls να νιώσετε... Ακούς εκεί Monster Hunter Tri ( j/k στο δεύτερο σκέλος μη με λιώσετε. Στο πρώτο παραμένω ανένδοτος)
          Tο είδα εν κινήσει και τα γραφικά μου φάνηκαν καλά. Ως εκεί. Τέλος πάντων για Wii όπου οι online υπηρεσίες είναι ανύπαρκτες είναι σίγουρα όαση( όπως όαση είναι και το The Conduit/Halo beater nr X)
          EDIT:
          Εδώ βγαίνει Sin Punishment 2,... Τι να λέμε τώρα, τα πάντα όλα. All hail Treasure!!!
          «Should Shinobi fail before completing the mission, he will disappear before the dawn and vanish forever.»

          Comment

          Working...
          X